Dzisiaj jest: | Imieniny:
 
Łódź wydarzenia koncerty imprezy w Łodzi dzisiaj Łodzianin w Łodzi- Łódź 2018
Łódź Reklama 2018
 
Łódź
Łódź kultura, wystawy, teatry, filharmonia
Łódź imprezy koncerty premiery festiwale
Łódź targi wydarzenia biznesowe baza firm
Łódź ogłoszenia komunikaty informacje
Łódź
Łódź strona główna
Imprezy w Łodzi
Imprezy w Łodzi
pn wt śr cz pt so ni
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

Imprezy w Łodzi
Konkurs
Imprezy w Łodzi
Łódź
Reklama
przepisy inki
Łódź
WKRÓTCE
Łódź
POLECAMY

Imprezy w Łodzi
Konkurs
Imprezy w Łodzi
   
Łódź
Wiadomości

Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski" 2018


Liczne koncerty o różnorodnej tematyce, obejmujące całe województwo łódzkie, piękne obiekty, malownicze plenery, zamki, pałace, poprzeplatane kiermaszami i piknikami... To chyba już wszystkim dobrze znany Wędrowny Festiwal Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski". Zapraszamy do zapoznania się z tegorocznym programem!


PROGRAM "KOLORÓW POLSKI"

16 czerwca /sobota /21.00
ZGIERZ

Stacja Nowa Gdynia, ul. Sosnowa 1 – scena plenerowa
PRELUDIUM 19. WĘDROWNEGO FESTIWALU FILHARMONII ŁÓDZKIEJ
„KOLORY POLSKI” – ROZ-RUCH
MIÓD I DYM
ANITA LIPNICKA & THE HATS
Zespół w składzie: Anita Lipnicka – wokal / gitara akustyczna, Piotr Świętoniowski
– instrumenty klawiszowe / gitara akustyczna, Kamil Pełka – gitara basowa, Bartek
Miarka – gitary/dobro/banjo, Bartosz Niebielecki – perkusja / instrumenty perkusyjne

17 czerwca /niedziela /17.00
KRAKÓW
kaplica św. Małgorzaty i św. Judyty na Salwatorze,
ul. św. Bronisławy 8 – scena plenerowa
Koncert 12. Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie”
i 19. Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”
LUNATYK
BOLEWSKI/TUBIS
Zespół w składzie: Maciej Tubis – fortepian/syntezatory,
Radosław Bolewski – perkusja/wokal

1 lipca /niedziela /19.30
ŁOWICZ
bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Mikołaja, Stary Rynek 24/30
KONCERT INAUGURUJĄCY 19. FESTIWAL „KOLORY POLSKI”
LUX AETERNA
Patrycja Krzeszowska-Kubit – sopran, Zbigniew Rymarczyk,
Tomasz Kaszuba – fortepian; Dawid Ber, Maria Hubluk-Kaszuba – dyrygenci, Chór Filharmonii Łódzkiej

7 lipca /sobota /19.00
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI
kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, pl. Kościuszki 4/5
EDEN
ETNOS ENSEMBLE
Zespół w składzie: Bartosz Pacan – klarnet, Konrad Merta – akordeon, Piotr Gach – wiolonczela, Łukasz Mazanek – kontrabas; oraz (gościnnie) Katarzyna Merta – skrzypce/wokal

8 lipca /niedziela /19.00
BRZEŹNIO
kościół pw. św. Idziego, ul. Kościelna 13
TODAY GIRLS DON’T CRY
BEATA PRZYBYTEK
Zespół w składzie: Beata Przybytek – wokal, Andrzej Gondek – gitara, Bogusław Kaczmar – instrumenty klawiszowe, Adam Kowalewski – gitara basowa, Filip Mozul – perkusja

14 lipca /sobota /19.00
NIEBORÓW
Pałac w Nieborowie, al. Lipowa 35 – scena plenerowa
JEWISH GIPSY
LEGEND OF KAZIMIERZ
Zespół w składzie: Mateusz Frankiewicz – kontrabas/ukulele/saz/wokal, Paweł Iwan – akordeon/wokal, Dawid Czernik – skrzypce/altówka, Mateusz Chmiel – klarnet/duduk/flety/wokal, Jacek Długosz – gitara/ukulele, Tomasz Czaderski – darabuke/cajón/djembe

15 lipca /niedziela /19.00
PĘCZNIEW
kościół pw. św. Katarzyny Panny i Męczennicy, Rynek 12
CONCERT DE LA REINE – KRÓLOWA i SYNOWA
ENSEMBLE LE SALON DE LA PAIX
Zespół w składzie: Myriam Arbouz – sopran, Ewa Chmielewska – skrzypce, Julien Feltrin – flet traverso / flet podłużny, Piotr Młynarczyk – viola da gamba, Katarzyna Tomczak-Feltrin – klawesyn / kierownictwo artystyczne

21 lipca /sobota /19.00
WARTA
klasztor oo. Bernardynów, ul. Klasztorna 9 – scena plenerowa
FRUWA TWOJA MARYNARA
MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI FEAT. GABA KULKA
Zespół w składzie: Jan Emil Młynarski – perkusja/wokal/banjo, Gaba Kulka – wokal/ukulele, Piotr Zabrodzki – fortepian / instrumenty klawiszowe, Wojciech Traczyk – gitara basowa / kontrabas

22 lipca /niedziela /19.00
ZELÓW
kościół Ewangelicko-Reformowany, ul. Sienkiewicza 14a
ESSERCIZII MUSICI
KAPELA POLONICA
Zespół w składzie: Barbara Rogala – sopran, Emilia Kinecka – flet podłużny, Zuzanna Budziarek – klawesyn, Piotr Młynarczyk – viola da gamba

28 lipca /sobota /20.00
INOWŁÓDZ
Zamek Kazimierza Wielkiego, ul. Zamkowa 1 – scena plenerowa
SOKRATESA 18
ARTUR ANDRUS
Zespół w składzie: Artur Andrus – wokal, Wojciech Stec – fortepian/gitara, Łukasz Poprawski – saksofony/klarnet, Łukasz Borowiecki – kontrabas/akordeon, Paweł Żejmo – perkusja

29 lipca /niedziela /19.00
KROŚNIEWICE
kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, ul. Łęczycka 5
TANIEC I OGIEŃ
DANCE OF FIRE
Zespół w składzie: Grzegorz Tobis – klarnety / instrumenty perkusyjne, Waldemar Żarów – klarnet/tilinca, Piotr Wybraniec – klarnet, Tomasz Żymła – klarnet basowy / flet irlandzki

4 sierpnia /sobota /18.00
ROGÓW
Arboretum SGGW, ul. Leśna 1 – scena plenerowa
Koncert 19. Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej
„Kolory Polski” i 12. Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie”
GOING AWAY
KRAKóW STREET BAND
Zespół w składzie: Łukasz Wiśniewski – wokal/ukulele, Piotr Grząślewicz – banjo, Marcin Hilarowicz – gitara, Tomasz Kruk – dobro, Miłosz Skwirut – kontrabas, Adam Partyka – werbel, Piotr Żelasko – puzon, Tomasz Drabik – saksofon, Wojtek Szela – trąbka

5 sierpnia /niedziela /19.00
GÓRA ŚWIĘTEJ MAŁGORZATY
kościół pw. św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy,
Góra Świętej Małgorzaty 38A
HEALING
AGA DERLAK TRIO
Zespół w składzie: Aga Derlak – fortepian, Tymon Trąbczyński – kontrabas, Szymon Madej – perkusja; oraz (gościnnie) Basia Derlak – wokal, Szymon Mika – gitara

11 sierpnia /sobota /19.00
SKIERNIEWICE
kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, pl. Jana Pawła II 1
JAN KOCHANOWSKI – PIEŚNI
KUBA STANKIEWICZ
Zespół w składzie: Kuba Stankiewicz – fortepian, Jacek Kotlarski – wokal, Maciej Sikała – saksofon tenorowy i sopranowy, Wojciech Pulcyn – kontrabas, Sebastian Frankiewicz – perkusja

12 sierpnia /niedziela /18.00
SIERADZ
Wzgórze Zamkowe – scena plenerowa
L.STORY
L.STADT
Zespół w składzie: Łukasz Lach – wokal/pianino/gitara, Adam Lewartowski – gitarabasowa, Piotr Gwadera – perkusja, Andrzej Sieczkowski – perkusjonalia; oraz gościnnie –Zespół Wokalny Teatru Chorea, kwartet smyczkowy w składzie: Katarzyna Sprawka – I skrzypce, Julia Ziętek – II skrzypce, Maria Tomala– altówka, Edyta Czerniewicz – wiolonczela, a także Tomasz Duda – saksofon, Tomasz Ziętek– trąbka, Dariusz Sprawka – puzon

18 sierpnia /sobota /18.00/19.00
WOLBÓRZ
park obok Pałacu Biskupów Kujawskich,
ul. Frycza Modrzewskiego 107 – scena plenerowa
NA POLSKĄ NUTĘ
CHÓR DLA (NIE)OPORNYCH /18.00
Chór dla (nie)opornych, Mariusz Lewy – dyrygent
MEZIHRA
CARAVANA BANDA /19.00
Zespół w składzie: Magda Navarrete – wokal/taniec, Tomas Prusa – saksofon/wokal/ aranżacje, Andrzej Lewocki – gitara/oud/cajón, Jiří Genrt – tuba, Jakub Masek – eufonium, Václav Kalenda – trąbka, Mateusz Sieradzan – tapan/cajón/darabuka

19 sierpnia /niedziela /19.00
DOBROń
kościół pw. św. Wojciecha, ul. Sienkiewicza 41
ENJOY THE SOUND
OCTAVA ENSEMBLE
Zespół w składzie: Marta Zagata-Bugajska, Sylwia Olszyńska, Joanna Święszek, Małgorzata Langer-Król, Zygmunt Magiera, Mateusz Prendota, Bartłomiej Pollak, Marcin Wróbel

25 sierpnia /sobota /17.00
LIPCE REYMONTOWSKIE
Centrum Reymontowskie – Zagroda Ludowa, ul. Wiatraczna 10
– scena plenerowa
MUZYKA ŚWIATA Z KUJAW
Q YA VY
Zespół w składzie: Q-rek – gitara, Jacek Rodziewicz – saksofon barytonowy, Maciej Sikała – saksofon tenorowy, Bartek Staszkiewicz – instrumenty klawiszowe, Filip Torres – gitara basowa, Tomek Torres – perkusja, José Torres – instrumenty perkusyjne

26 sierpnia /niedziela /19.00
WIERUSZÓW
kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, ul. Kuźnicka 11
CREATION
TROMB QUARTET
Zespół w składzie: Piotr Banyś, Wojciech Jeliński, Marek Kaczor, Tomasz Kaczor – puzon

31 sierpnia /piątek /19.00
ŁÓDŹ
sala koncertowa Filharmonii Łódzkiej, ul. Narutowicza 20/22
koncert finałowy 19. Wędrownego Festiwalu
Filharmonii Łódzkiej „Kolory Polski”
POLACC
MARCIN WYROSTEK & CORAZON
Zespół w składzie: Marcin Wyrostek – akordeon, Marcin Jajkiewicz – wokal, Agnieszka Haase-Rendchen – fortepian, Daniel Popiałkiewicz – gitara, Mateusz Adamczyk – skrzypce, Piotr Zaufal – gitara basowa, Krzysztof Nowakowski – instrumenty perkusyjne; oraz kwartet smyczkowy

Źródło: lodz.naszemiasto.pl

2018-06-15

drukuj
 
 
Łodzianin.pl - znajdz nas na FB!

Łódź
WYSZUKIWARKA
lodzianin.pl
Internet Łódź

Łódź
Pogoda
    Pogoda w Łodzi
Lekkie przelotne deszcze.
Temperatura: 17.4°C
Wilgoć: 98%
Ciśnienie: 1013hPa (Steady)
Prędkość wiatru: 3.2km/h
Stan na: 21:10 2018-07-15

Łódź
REKLAMA
sukienki mohito
sklep internetowy odziez damska
Bajeczkowo sklep artykuly dla niemowlat Lodz
sklep perfumy perfumeria online

Łódź
PARTNERZY
Obsługa Facebook ŁódŸ agencja social media tworzenie stron www profesjonalne sklepy internetowe
Druk ulotek ulotki Lodz

 
Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Ulica Piotrkowska Łodzianin

Menu na skróty:

Nieruchomości ŁÓDŹ KULTURALNA | Galerie w Łodzi | Ośrodki kultury w Łodzi | Teatry w Łodzi | Muzea w Łodzi | ŁÓDŹ ROZRYWKOWA | Kina w Łodzi | Puby i kluby w Łodzi | Restauracje w Łodzi | Pizzerie w Łodzi | Dyskoteki w Łodzi | Kawiarnie w Łodzi | Herbaciarnie w Łodzi | Kawiarenki internetowe w Łodzi | Imprezy w Łodzi | Koncerty w Łodzi | Parki i ogrody w Łodzi | Baseny w Łodzi | Łódzkie ZOO | Centra rekreacji | Jazda konna | ŁÓDŹ - BIZNES | biura podróży | Hotele | Lotnisko Lublinek | Noclegi w Łodzi | Parki w Łodzi | MPK | PKP | PKS | Zabytki w Łodzi | Banki w Łodzi | Kantory w Łodzi | Biura maklerskie w Łodzi | Bankomaty w Łodzi | NAUKA I EDUKACJA ŁODZI | Licea ogólnokształcące w Łodzi | Auto Szkoły | Biblioteki w Łodzi | Gimnazja w Łodzi | Przedszkola | Szkolenia dla firm Łódź | Szkoły artystyczne | Szkoły językowe | Szkoły podstawowe | Szkoły policealne | Wyższe Uczelnie | Żłobki | tworzenie stron internetowych Łódź


Copyright Łodzianin.pl Dobra Strona Łodzi 2002 - 2018
Stworzenie serwisu (2002): MIMO.PL Łódź
Napisz do serwisu