Dzisiaj jest: | Imieniny:
 
Łódź wydarzenia koncerty imprezy w Łodzi dzisiaj Łodzianin w Łodzi- Łódź 2016
 
Łódź
Łódź kultura, wystawy, teatry, filharmonia
Łódź imprezy koncerty premiery festiwale
Łódź targi wydarzenia biznesowe baza firm
Łódź ogłoszenia komunikaty informacje
Łódź
Łódź strona główna
Imprezy w Łodzi
Imprezy w Łodzi
pn wt śr cz pt so ni
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122

Łódź
Reklama
przepisy inki
Łódź
WKRÓTCE
Łódź
POLECAMY

   
Łódź
Wiadomości

DYSKOTEKI i KLUBY

DYSKOTEKI i KLUBY w Łodzi

Ambasada Club ul. Zielona 13 Numer telefonu 516 278 611 E-mail ambasadaclub@gmail.com Czw. - Sob.: 20:00 - 05:00 Antrakt Club ul. Zachodnia 95 Numer telefonu 508 872 366 E-mail antraktclub@antraktclub.pl Czw.: 18:00 - 01:00 Pt. - Sob.: 18:00 - 06:00 Niedz.: 18:00 - 01:00 Bagdad Cafe ul. Jaracza 45 Numer telefonu 42 639 97 99 E-mail pk@bagdadcafe.pl Pon - Czw.: 09:30 - 23:00 Pt.: 09:30 - 03:00 Sob.: 18:00 - 03:00 Bedroom Club ul. Moniuszki 4a Numer telefonu 607 609 999; 609 669 695 E-mail biuro@bedroomclub.pl Pt. - Niedz.: 22:00 - 05:00 Cotton Club Al. Politechniki 9a Numer telefonu 785 004 900 E-mail cottonclub.lodz@gmail.com Pon - Pt.: 09:00 - 02:00 Sob.: 12:00 - 03:00 Niedz.: 12:00 - 02:00 Czekolada ul. Piotrkowska 55 Numer telefonu 663 566 344 E-mail manager.lodz@klubczekolada.pl Śr - Sob.: 21:00 - 06:00 Exclusive Club Al. Piłsudskiego 14 Numer telefonu 502 196 008 E-mail managerlodz@klubpomarancza.pl Pt. - Sob.: 21:00 - 05:00 Fu Klub ul. Narutowicza 26 Numer telefonu 888 264 553 Iron Horse ul. Sienkiewicza przy ul. Tuwima Numer telefonu 42 632 75 58 E-mail ironhorse@ironhorse.lodz.pl Pon - Sob.: 16:00 - 04:00 Niedz.: 17:00 - 04:00 Keja Pub ul. Kopernika 46 Numer telefonu 609 152 420 Wt. - Sob.: 18:00 - 03:00 Klub Dom ul. Piotrkowska 138/140 Numer telefonu 601 385 310 E-mail klubdom@gmail.com Klub Gossip ul. Piotrkowska 80 Numer telefonu 531 884 477 E-mail info@klubgossip.pl Pt. - Sob.: 22:00 - 07:00 Klub Kokoo ul. Moniuszki 1 Numer telefonu 695 345 655 E-mail info@klubkokoo.pl Pt. - Sob.: 22:00 - 06:00 Klub Konditori ul. Piotrkowska 90 E-mail info@konditori.pl Pt. - Sob.: 20:00 - 05:00 Klub Pomarańcza Al. Piłsudskiego 14 Numer telefonu 502 196 008 E-mail managerlodz@klubpomarancza.pl Śr - Sob.: 21:00 - 06:00 Klub Siódemki ul. Piotrkowska 77 Numer telefonu 42 633 76 70 E-mail biuro@klubsiodemki.com.pl Pt. - Sob.: 21:00 - 04:00 KreDance ul. Wólczańska 40/42 Numer telefonu 518913180,663617633 E-mail KreDanceLodz@wp.pl Wt. - Czw.: 16:00 - 23:00 Pt. - Sob.: 16:00 - 02:00 Lizard King ul. Piotrkowska 62 Numer telefonu 42 632 13 59 Pon - Niedz.: 16:00 - 04:00 Lordi’s Club ul. Piotrkowska 102 Numer telefonu 662 366 366 E-mail poczta@lordisclub.com Czw. - Sob.: 22:00 - 06:00 Narraganset ul. Gdańska 129 Numer telefonu 601 317 758 E-mail narraganset@narraganset.pl Pt.: 20:00 - 05:00 Sob.: 20:00 - 06:00 Pewex ul. Narutowicza 28 Numer telefonu 501 701 434 Pt. - Sob.: 20:00 - 04:30 Riff Raff ul. Roosevelta 10 Numer telefonu 42 637 58 89 E-mail riffraff@home.pl Pon - Śr: 16:00 - 21:00 Czw. - Pt.: 16:00 - 21:00, 21:00 - 03:00 Sob.: 16:00 - 21:00, 21:00 - 05:00 Scenografia Klub & Kawiarnia ul. Zachodnia 81/83 Numer telefonu 534 707 705 E-mail kontakt@klubscenografia.pl Pon - Czw.: 10:00 - 02:00 Pt. - Sob.: 10:00 - 05:00 Niedz.: 10:00 - 02:00 Spinka - love to party ul. Piotrkowska 90 Numer telefonu 502 711 171 E-mail spinka@spinkaklub.pl Pt. - Sob.: 16:00 - 06:00 Stereo Krogs ul. Zielona 8 Numer telefonu 518 983 871 E-mail stereokrogs@wp.pl Pon: 16:00 - 00:00 Wt. - Czw.: 16:00 - 04:00 Pt. - Sob.: 16:00 - 05:00 Niedz.: 16:00 - 04:00

drukuj
 
 
Łodzianin.pl - znajdz nas na FB!

Łódź
WYSZUKIWARKA
lodzianin.pl
Internet Łódź

Łódź
Pogoda
    Pogoda w Łodzi
Pogodnie.
Temperatura: 13.3°C
Wilgoć: 97%
Ciśnienie: 1029hPa (Steady)
Prędkość wiatru: 4.0km/h
Stan na: 21:45 2017-09-26

Łódź
REKLAMA
RYŁKO buty

Łódź
PARTNERZY
Druk ulotek ulotki Lodz

 
Lodzianin.pl - Dobra Strona Łodzi

Ulica Piotrkowska Łodzianin

Menu na skróty:

Nieruchomości ŁÓDŹ KULTURALNA | Galerie w Łodzi | Ośrodki kultury w Łodzi | Teatry w Łodzi | Muzea w Łodzi | ŁÓDŹ ROZRYWKOWA | Kina w Łodzi | Puby i kluby w Łodzi | Restauracje w Łodzi | Pizzerie w Łodzi | Dyskoteki w Łodzi | Kawiarnie w Łodzi | Herbaciarnie w Łodzi | Kawiarenki internetowe w Łodzi | Imprezy w Łodzi | Koncerty w Łodzi | Parki i ogrody w Łodzi | Baseny w Łodzi | Łódzkie ZOO | Centra rekreacji | Jazda konna | ŁÓDŹ - BIZNES | biura podróży | Hotele | Lotnisko Lublinek | Noclegi w Łodzi | Parki w Łodzi | MPK | PKP | PKS | Zabytki w Łodzi | Banki w Łodzi | Kantory w Łodzi | Biura maklerskie w Łodzi | Bankomaty w Łodzi | NAUKA I EDUKACJA ŁODZI | Licea ogólnokształcące w Łodzi | Auto Szkoły | Biblioteki w Łodzi | Gimnazja w Łodzi | Przedszkola | Szkolenia dla firm Łódź | Szkoły artystyczne | Szkoły językowe | Szkoły podstawowe | Szkoły policealne | Wyższe Uczelnie | Żłobki | tworzenie stron internetowych Łódź


Copyright Łodzianin.pl Dobra Strona Łodzi 2002 - 2016 |
Stworzenie serwisu (2002): MIMO.PL Łódź
Napisz do serwisu