Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya w Łódzkiej Atlas Arenie
2017-09-21


W tegorocznym show pojawią się uwielbiane przez wszystkich siostry Anna i Elsa z najpopularniejszego filmu animowanego ostatnich lat „Kraina Lodu”. Na lodowej tafli wystąpią także Zygzak McQueen, Złomek oraz pozostali bohaterowie filmu „Auta”. Nie zabraknie klasycznych postaci – Myszki Miki, Myszki Minnie, Kaczora Donalda i Goofy’ego.


To zjawiskowe wydarzenie będzie można zobaczyć aż w 5 polskich miastach – w Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Warszawie i Krakowie.

„Disney On Ice: Zaczarowany Świat Disneya” to wyjątkowa podróż do świata, w którym pojawiają się ukochane postacie ze znanych animacji Disneya i Pixara: „Krainy Lodu”, „Toy Story 3”,

„Małej syrenki” i „Aut” wspólnie z takimi kultowymi bohaterami jak Myszka Miki, Myszka Minnie, Kaczor Donald i Goofy.

Przeniesiemy się do trzech niezwykłych krain – na tory wyścigowe z „Aut”, do pokoju Andy’ego, gdzie mieszkają główni bohaterowie „Toy Story 3” oraz do podwodnego świata „Małej syrenki”.

Widzowie spektaklu trafią także do fantastycznego, zimowego królestwa Arendelle razem z siostrami – księżniczką Anną i królową Elsą – z oscarowej produkcji „Kraina Lodu”.

Anna, odważna dziewczyna o walecznym sercu, wyruszy w cudowną podróż.

W towarzystwie zabawnego bałwana Olafa i handlarza lodu Kristoffa spróbuje odnaleźć swoją siostrę Elsę, której lodowe moce zesłały na Arendelle wieczną zimę.

„Zaczarowany Świat Disneya” łączy wszystkim znane i uwielbiane historie Disneya wraz z tymi nowszymi produkcjami ostatnich lat” – podkreśla Kenneth Feld, producent.

Organizator: AlterArtShow


Kiedy: 21 listopada godz: 14:30, godz. 18:30

22 listopada godz. 10:30, godz. 14:30, godz. 18:30

21 listopada o 14:30 do 22 listopada o 20:30

Gdzie: Atlas Arena

al.Bandurskiego 7, 94-020 Łódź

Bilety:do kupienia na www.ebilet.pl

Kategoria Platynowa: 130 zł

Kategoria Złota: 109 zł

Kategoria Srebrna: 89 zł

Kategoria Brązowa: 65 zł