Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Charlie Kocha Kobiety - A Ghost Story - Przedpremierowo!
2017-10-10


Uwielbienie dla kobiet załoga Kina Charlie odziedziczyła po ich czterokrotnie żonatym patronie - Panie w Kinie Charlie cieszą się wyjątkowymi względami, dlatego specjalnie dla nich pracownicy Kina Charlie przygotowali cykl filmowy pod hasłem Charlie kocha kobiety - pokazy przedpremierowe.


Dowodów miłości jest naprawdę wiele…

W jego programie nie tylko spotkanie z filmem o tematyce kobiecej, ale także ciekawi partnerzy, porady i konsultacje na temat najnowszych trendów w świecie kosmetyków,

degustacje, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, sesje zdjęciowe oraz darmowe usługi kosmetyczne i kupony rabatowe do najciekawszych miejsc w Łodzi.

W ramach październikowej odsłony Charlie Kocha Kobiety zaprezentujemy przedpremierowo film „A Ghost Story” w reż. Davida Lowery’ego. To niezwykła opowieść o miłości i smutku, która zostaje w nas na długo po tym, kiedy wyjdziemy z kina…

W rolach głównych fantastyczni aktorzy: Casey Affleck („Manchester by the Sea”, „Interstellar”) oraz Rooney Mara („Song to Song”, „Dziewczyna z tatuażem”).

A Ghost Story

reż. David Lowery / dramat, fantasy, romans / USA 2017 / 87’

Uznany reżyser David Lowery („Wydarzyło się w Teksasie”, „Mój przyjaciel smok”) powraca do tematów zgłębiania dziedzictwa, znaczenia straty i ludzkiego pragnienia odnalezienia sensu istnienia.

Niedawno zmarły mężczyzna (laureat Oscara® Casey Affleck) powraca jako duch w białym prześcieradle do domu, by przynieść pocieszenie swej złamanej rozpaczą żonie (nominowana do Oscara® Rooney Mara).

Szybko orientuje się, że jest niewidzialny, odłączony od realnej czasoprzestrzeni.

Może tylko patrzeć, jak życie, które znał i kobieta, którą kocha powoli oddalają się od niego.

Coraz bardziej niezauważalny, skazany na zapomnienie, przebywa niezwykłą podróż w historii, konfrontując się z bezmiarem egzystencji.

Niezwykła opowieść o miłości i smutku, która zostaje w nas na długo po tym, kiedy wyjdziemy z kina.

Przed seansem, już od godziny 19:00, na wszystkie chętne Panie czekają dodatkowe atrakcje od naszych Partnerów.

Podczas październikowej edycji dołącza do Kina Charlie nowy partner, jakim jest Papa Lolo, a wszystkie Panie będą mogły skosztować specjalności zakładu jaką jest pizza :).

Podczas konkursów do wygrania również specjalne zaproszenia na wybrane dania w tymże lokalu!Kiedy: 24 października w godzinach 20:00 - 22:00

Gdzie:Kino - Galeria Charlie

Piotrkowska 203/205, 90-451 Łódź

Bilety: Wstęp dla Pań: 15 zł

*z biletem na seans Charlie Kocha Kobiety, kawa w kinowej kawiarence w cenie 2 zł