Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food & VI Targi Ekologicznego Stylu Życia Beeco
2017-10-11


W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO.


Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych.

Targi NATURA FOOD i beECO to doskonała okazja do poznania oferty polskich i zagranicznych producentów, dystrybutorów ekologicznych produktów oraz obserwacji pojawiających się na rynku trendów i nowości,

a także do nawiązania szerokich kontaktów biznesowych.

W 2016 roku organizatorzy gościli blisko 370 wystawców oraz 12 tys. zwiedzających: osoby związane z branżą ekologiczną oraz miłośników bioproduktów i ekologicznego stylu życia.

Z roku na rok odnotowują również znaczący wzrost liczby odwiedzających z zagranicy.

Program imprez towarzyszących obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, przygotowanych z myślą o przedstawicielach branży eko oraz świadomych i wymagających koneserach stylu eko.

Targom jak zawsze, będzie towarzyszył konkurs dla produktów prezentowanych podczas wydarzenia.

Zwycięzcy otrzymają Złoty Medal NATURA FOOD 2017 i Złoty Medal beECO 2017.

NATURA FOOD i beECO to nie tylko wystawa, to również najważniejsze wydarzenia dedykowane branży, czyli: Akademii Biokurier, BIObiznes Forum, Forum EKObranży, Forum Alergii oraz Ogólnopolskiego Spotkania Blogerów Kulinarnych.
Kiedy:13 października – 15 października godz.10-17

Gdzie: Expo-Łódź

al. Politechniki 4, 93-590 Łódź

Bilety: normalny online (11.00 PLN)

Bilet normalny trzydniowy online (22.00 PLN)