Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Kij Inside Party + urodziny Butchera
2017-10-18


To będzie wyjątkowy wieczór w Kiju. Na scenie pojawi się gość specjalny, przyjeżdżając do nas prosto z Warszawy DJ FINGER, więcej na temat tej niezykłej postaci oraz jego dokonań w biografii poniżej. Będzie mu towarzyszyć nasz stary dobry znajomy DJ Jerem. Dodatkowo tego wieczoru urodziny będzie obchodził Butcher jungle drummer, który doda więcej rytmu naszej imprezie grając na perkusji.


DJ Finger- Urodził się w 1984 roku w Toruniu.

Rezydent uznanego przez New York Times jako najbardziej prestiżowego klubu w Warszawie - THE VIEW ze słynnymi imprezami na dachu Spektrum Tower. Globtroter.

W Singapurze wykonał jedyny w swoim rodzaju klubowy live act łączący sztukę DJ-ingu z beatboxem i wokalem czyli Dharni & K-Leah.

Zagrał na ponad 1000 imprezach klubowych, koncertował z raperem W.E.N.A., zamkniętych eventach dla ekskluzywnych marek i szeroko pojętych wydarzeniach kulturalnych razem z wieloma muzykami.

Turntablista łączący ponad 10-letnie doświadczenie, dynamiczne skrecze i mix szerokiego spektrum gatunków muzycznych od CLUB, URBAN, FUNK do HOUSE, MASH-UPS, LOUNGE i wielu innych o pozytywnym klimacie.

DJ FINGER dzieli się dobrym vibe'm z publiką i zapełnia parkiety w każdym odwiedzanym mieście.

Współzałożyciel Oldschoolers Crew, organizator cykli imprez, bitew tanecznych OSB Battle i Bring Back The Roots, które są hołdem dla pionierów i korzeni kultury Hip Hop oraz serii Ghettoblaster poświęconej

muzyce elektronicznej.

DJ Jerem - Tego osobnika nie trzeba nikomu przedstawiać, każdy go zna oraz jego muzykę którą serwuje nam od lat, mało kto może się pochwalić takim stażem imprez zagranych w Łodzi.

Doskonale odnajduje się w klimatach hip-hop oraz funk, którymi kolejny raz oczaruje gości, w ten niesamowity wieczór urodzinowy, w naszym klubie.


Butcher Jungle Drummer - Nasz solenizant to junglowy perkusista specjalizujący się w połamanych rytmach oraz łączeniu muzyki elektronicznej z akustyczną perkusją, współpracował oraz występował z takimi formacjami,

djami oraz grupami jak min. Sonic Trip, Burning Lion, Akira, Infinity, Dreadsquad, Samokhin Band, Pali Się czy Kamień Kamień Kamień, grywa również w łodzkich klubach house oraz drum and bass.
Kiedy: 28 października w godzinach 21:00 - 4:00

Gdzie: KIJ - Multitap & Cocktail Bar Jaracza 45

Bilety: 10zł