Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Jesienne opowieści - Filmowy Klub Juniora
2017-10-24


Jesienne opowieści – nowa edycja zajęć Filmowego Klubu Juniora. Które leśne zwierzęta zapadają w zimowy sen? Jak odróżnić grzyby jadalne od niejadalnych? Dowiedzą się tego uczestnicy bardzo jesiennego spotkania Filmowego Klubu Juniora, które w sobotę 28 października odbędzie się w Kinie Przytulnym.


Filmowy Klub Juniora to jedyne w swoim rodzaju kinowe spotkania dla najmłodszych w wieku 3-6 lat i ich bliskich.

Program spotkań został przygotowany tak, aby rozwijać różne zmysły i dziecięcą kreatywność, ale też umacniać więź dziecka z opiekunami.

Wszystkie zajęcia Filmowego Klubu Juniora odbywają się w prawdziwej sali kinowej (Kino Przytulne w Łódzkim Domu Kultury), dzięki czemu mali widzowie mają okazję doświadczyć magii X Muzy.

Sobotnie spotkanie Filmowego Klubu Juniora rozpocznie się o godz. 12.00 projekcją jednego odcinka serialu „Kot Miro” pod tytułem „Jesienne liście”.

Po seansie na dzieci będą czekać rozmaite zabawy, nastawione na zdobywanie nowych informacji o faunie i florze.

Uczestnicy spotkania pod okiem animatora i opiekunów nauczą się rozpoznawać różne gatunki grzybów, zarówno tych jadalnych, jak i niejadalnych.

Będą również pogłębiać swoją wiedzę na temat leśnych zwierząt – podzielą je na zimujące i na te, które zapadają w zimowy sen.

Nie zabraknie gimnastyki i zajęć plastycznych – tym razem dzieci stworzą kolaż z liści.


Czas trwania zajęć został przewidziany na 1,5 godziny.

Na Filmowy Klub Juniora obowiązują zapisy.

Aby zgłosić udział dziecka wystarczy wysłać e-mail na adres warsztaty@momakin.pl z datą zajęć, imieniem i nazwiskiem zgłaszającego i wiekiem dziecka LUB skorzystać z formularza na stronie www.momakin.pl/warsztaty.

Zajęcia są płatne (35 zł za dziecko; opiekunowie uczestniczą w zajęciach bezpłatnie). br>

Organizatorem zajęć Filmowego Klubu Juniora jest MOMAKIN, posiadający kilkuletnie doświadczenie w realizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży.


MOMAKIN wspiera duże rodziny i honoruje trzy rodzaje kart: Wojewódzką Kartę Rodzin Wielodzietnych, Łódzką Kartę Dużej Rodziny, Ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Po jej okazaniu za udział dziecka w warsztatach należy zapłacić 28 zł.


Kiedy W sobotę 28 października 2017r. godz. 12:00

Gdzie: Łódź. Traugutta 18

Bilety: 35zł