Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Jarmark świąteczny 16-17 grudnia na Piotrkowskiej
2017-12-06


16-17 grudnia odbędzie się świąteczna edycja Eko Targu i Rękodzieła. Na Jarmarku Świątecznym będzie można spotkać niszowych wystawców, którzy będą mieli do zaoferowania produkty - ekologiczne wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe, mięsne. Przysmaki wysokiej jakości prosto na świąteczny stół.


Podczas jarmarku zakupić można będzie unikatowe prezenty, przygotowane przez rękodzielników i rzemieślników.Dodatkowo odbędzie się KIERMASZ KSIĄŻKI KULINARNEJ.

Dla wszystkich chętnych będzie możliwość wymiany książki kulinarnej na inną :)

BOOK-SWAPPING LAST CHRISTMAS. Można przynieść swoje czasopisma lub książki kulinarne, dietetyczne, które zalegają gdzieś na regale i poszukać interesującej książki.
Książka za książkę, czasopismo za czasopismo. Każdy kto przyniesie swoją książkę lub czasopismo otrzyma kupon upoważniający do wymiany na inny tytuł.


Wydarzenie w sam raz dla tych, którzy kochają dobre jedzenie, sztukę użytkową, szukają wyjątkowego prezentu
i niepowtarzalnych smaków.

Cała impreza odbędzie się w ramach głównego wydarzenia GwiazdkOFFo czyli cyklu zimowych atrakcji, wprowadzających nas w uroczy klimat zbliżających się świąt oraz hucznego zakończenia roku.Jarmark Świąteczny

Gdzie?OFF Piotrkowska Center

Kiedy?16 grudnia /sobota/ od 9:30 do 18:00

17 grudnia /niedziela/ od 11:00 do 18:00

Wstęp bezpłatny


Cała impreza odbędzie się w ramach głównego wydarzenia GwiazdkOFFo czyli cyklu zimowych atrakcji, wprowadzających nas w uroczy klimat zbliżających się świąt oraz hucznego zakończenia roku.