Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Noc z Greyem, czyli ENEMEF z premierą ostatniej części trylogii
2018-01-24


Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej
i kontrowersyjnej serii ostatnich lat. Tej nocy będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii w Multikinie,
w tym premierowo najnowszą "Nowe oblicze Greya".


Pikantna seria, która podbiła prawie cały świat, w tym "Nowe oblicze Greya" premierowo!


Anastasia Steel - urocza, niewinna studentka literatury oraz Christian Grey - zabójczo przystojny rekin biznesu odkryją przed widzami swoje najskrytsze sekrety i fantazje. Ciemność kinowej sali stanie się zmysłowa jak nigdy dotąd, a wypełniające ją miłosno-
erotyczne napięcie będzie przybierało na mocy z każdą minutą.

Trylogia autorstwa E.L. James pobiła rekordy sprzedaży ostatniej dekady, a ekranizacje kolejnych części powtarzały ten spektakularny sukces stając się światowymi hitami.W repertuarze:- PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA

- CIEMNIEJSZA STRONA GREYA

- NOWE OBLICZE GREYA - premierowo!Miłość, pożądanie, erotyczne gierki i mroczne fantazje - tej nocy będzie gorąco!Opis filmów:PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA - 124 min.


USA, 2015, Reżyseria: Sam Taylor-Johnson

Scenariusz: Kelly Marcel

Muzyka: Danny Elfman

Występują: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Jennifer Ehle, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke GrimesEkranizacja bestesellerowej powieści E.L. James, która wzbudziła sensację na całym świecie! Film pobił rekordy oglądalności i zarobił ponad 568 mln dolarów.


Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z intrygującym, młodym milionerem Christianem Greyem. Tajemniczy mężczyzna robi na kobiecie ogromne wrażenie i sprawia, że ta mimo starań, nie może o nim zapomnieć. Niespodziewanie Grey
pojawia się w sklepie, gdzie pracuje Anastasia i składa jej propozycję spotkania. Kobieta zgadza się i odtąd jej niewinne życie zmienia się nie do poznania, u boku Christiana poznaje mroczne oblicze świata pożądania.Barwny, perwersyjny i pełen pikanterii romans, który rozpętał istne światowe szaleństwo.CIEMNIEJSZA STRONA GREYA - 115 min.


USA, 2017, Reżyseria: James Foley

Scenariusz: Niall Leonard

Muzyka: Danny Elfman

Występują: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke GrimesKontynuacja kinowego hitu z 2015 r., w której pojawiają się nowe, zaskakujące wątki.


Skomplikowany związek Anastasii i Christiana przechodzi przez trudny etap. Po krótkim rozstaniu próbują na nowo zbudować relację, mężczyzna pracuje nad sobą, aby pozbyć się manii nadmiernej kontroli, a kobieta uczy się życia, jakiego wcześniej nie znała.
Nagle na ich drodze pojawia się postać z przeszłości - była miłość Christiana. Jak para poradzi sobie z tą próbą?Film dostarczy widzom wspaniałych wrażeń za sprawą zmysłowej atmosfery, pikantnych scen, świetnej muzyki i dobrego humoru.NOWE OBLICZE GREYA - PREMIEROWO! - 120 min.


USA, 2018, Reżyseria: James Foley

Scenariusz: Niall Leonard

Muzyka: Danny Elfman

Występują: Dakota Johnson, Jamie Dornan, Eric Johnson, Eloise Mumford, Rita Ora, Luke GrimesSpecjalny pokaz premierowy!


Wyczekiwana, trzecia część światowego bestsellera, która ma szansę na powtórzenie rekordów frekwencyjnych poprzednich odsłon trylogii.


Ana i Christian stworzyli wyjątkowy związek pełen miłości i namiętności. W dostatnim życiu spowitym głębokim uczuciem i fascynacją nie ma miejsca nudę i monotonię. Niestety trwająca sielanka będzie zagrożona, gdy na horyzoncie pojawi się żądny zemsty
były szef Any Jack Hyde. Mężczyzna tylko czeka na odpowiedni moment, aby uderzyć.Kolejna, przesiąknięta erotyką historia niezwykłej pary, o której słyszał już cały świat.