Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Eko Targ w każdą sobotę na OFF Piotrkowska
2018-02-09


Eko Targ to miejsce, w którym spotkać można kupców oferujących domowe, regionalne i organiczne produkty. Targ organizowany jest przez cały rok - w każdą sobotę od godziny 9.30 do 15.30.


Całą gamę wyrobów zapewniają sprawdzeni dostawcy, u których można zaopatrzyć się m.in. w sezonowe warzywa i owoce, zioła, oliwki, nabiał, wędzone ryby i sery, domowe weki oraz pieczywo i słodycze.
Łódzki Eko Targ to nie tylko ekologiczny bazar, z którego wrócić możemy z mnóstwem przepysznych, zdrowych produktów, to także miejsce, gdzie miło spędzimy czas.Od kwietnia do października odbywa się na świeżym powietrzu, na terenie głównego parkingu strefy OFF Piotrkowskiej (między restauracją Spółdzielnia, a wejściem od ul. Roosevelta 10). W okresie jesienno-zimowym Targ zlokalizowany jest w Galerii OFF (jeden z
parterowych lokali pofabrycznych zabudowań OFF Piotrkowskiej).Wszysy, którzy specjalizują się w pysznych, domowych konfiturach, pieczeką ciasta, ciasteczka lub tarty, zapraszani są do współpracy i sprawdzenia swoich sił w kuchni.

Pełną listę wystawców można znaleźć na stronie organizatorów.Informacje:

Strona internetowa: http://ekotarg-lodz.pl/

Email: magda@ekotarg-lodz.pl

Telefon: 665 626 102 Magdalena Włodarczyk

Miejsce: Piotrkowska 138/140, Łódź (OFF Piotrkowska)

Kiedy? W każdą sobotę od 10:00 do 16:00.Zachęcamy wszystkich do spróbowania tej zdrowej, regionalnej eko żywności:)