Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

ReTo - koncert w Scenografii na początku marca
2018-02-20


Już 4 marca w klubie Scenografia zagra raper ReTo - jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie wykonawców polskiej sceny. Twórca takich hitów jak "Half Dead" "Papierosy" czy "Bossman" wystąpi z przyjaciółmi w Łodzi 4 marca i wykona swoje najlepsze kawałki.


Kilka informacji o raperzeReTo – właściwie Igor Bugajczyk (ur. 23 kwietnia 1995r. w podwarszawskim Piastowie) – polski raper. Swoją karierę w internecie zaczynał w 2011 roku, aczkolwiek stał się rozpoznawalny dopiero w marcu 2015r. po wpuszczeniu do sieci utworu pt.
"Minotaur". W listopadzie 2017r. został wydany album "Kruk" - 18 ścieżkowy, legalny debiut ReTo.Różnorodność stylistyczna utworów która w efekcie końcowym tworzy spójną całość, głębsze przemyślenia połączone z nietuzinkowymi elementami braggi przełożone na dopracowaną warstwę liryczną pełną przenośni i gier słownych charakteryzujących tego
wykonawcę to esencja owego wydawnictwa.Gościnnie na projekcie możemy usłyszeć Borixona, Zui, VNM'a, Smolastego, Solara oraz Białasa.Za produkcje odpowiedzialni są Deemz, Kubi Producent, debiutujący Protoney, PLN.Beatz, nie mogło zabraknąć też SecretRank'a.Raper koncertuje w całej Polsce, razem z przyjaciółmi, którymi są: Adrian (Hypeman), Kacper Homie oraz DJ Grucha. Wszystkich wymienił w singlu BLINDSQUA'.Artysta współpracował z takimi raperami jak: Borixon, Sitek, Solar, Białas, Quebonafide, Bedoes, WSRH czy PlanBe.ReTo w swojej twórczości kładzie nacisk na błyskotliwe teksty, wulgarne porównania, czy nawiązania do mitologii greckiej.Kiedy? 4 marca 2018 r.

Start koncertu o godzinie 20:00

Otwarcie bram o godzinie 19:00


BILETY:

Przedsprzedaż - 30zł

Dostępne w klubie Scenografia w piątki i soboty po godzinie 20.

oraz na stronie:

https://biletyna.pl/event/ReTo-Klub-Scenografia-Lodz-e67495.html

https://going.pl/reto-lodz

https://www.biletomat.pl/koncerty/reto-6289/

W dniu koncertu - 40złKlub Scenografia i ReTo zapraszają na koncert!