Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Konferencja EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie Łódź | 27 marca 2018
2018-03-09


Już pod koniec marca będziecie mieli okazję wziąć udział w kolejnej edycji konferencji biznesowej EOIF – Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie. Zatem jeżeli zdajecie sobie sprawę z tego jak ważny jest prawidłowy przepływ informacji i zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie, to nie może Was zabraknąć na tym spotkaniu i koniecznie zapoznajcie się z informacjami poniżej!


Konferencja poświęcona jest technologiom usprawniającym zarządzanie, obieg informacji oraz digitalizację i archwizację dokumentacji. Zachęcamy do udziału wszystkie osoby, które są zainteresowane rozwiązaniami i narzędziami do uproszczenia zarządzania
każdym przedsiębiorstwem, bez względu na jego wielkość i branżę.


W trakcie spotkania odbędą się prelekcje prowadzone przez Ekspertów, a przedstawiciele wiodących firm informatycznych zaprezentują swoje rozwiązania oraz zaproponują narzędzia dotyczące obiegu dokumentów, przetwarzania i składowania informacji. Nie
pominiemy oczywiście gorącego obecnie tematu o RODO!


Wybrane prelekcje:

* Ochrona danych osobowych według RODO a obieg dokumentów w organizacji (Marlena Sakowska-Baryła i Magdalena Czaplińska z Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Spółka Partnerska)

* Jak radzić sobie z reakcjami ludzi w czasie wdrożenia EOIF? (Wiesław Grabowski ze Szkoły Zarządzania Zmianą)

* Firmowa platforma Opensource do zarządzania dokumentami i procesami – wdrożenia Alfresco i Activiti (Marcin Makowski z BeOne)

* ELO ECM Suite 10 – System do zarządzania dokumentami, archiwizowania i obiegu dokumentów (Elke Schonemann z ELO Digital Office)

* Podpis elektroniczny (Paweł Jóźwiak, Świeszkowski & Jóźwiak Adwokat i Radca Prawny)

* Kolejne tematy już wkrótce...Na tej edycji do Partnerów konferencji dołączyły już takie firmy jak: Shodann, ELO Digital Office, BeOne, Komputronik Biznes i Samsung.


Więcej informacji i formularz bezpłatnej rejestracji znajdziecie na stronie: http://gigacon.org/event/eoif_lodz_18/
Kiedy? 27 marca 2018 (wtorek)

Gdzie? Hotel Ambasador Premium (Jana Kilińskiego 145)

Udział? W pełni bezpłatny!