Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Teatralna Noc Dziecka - Dotknij Teatru 06.04.2018
2018-04-02


Teatr czesto kojarzy się dzieciom jak miejsce nudne, które zabiera im czas na zabawę. Ośrodek Kultury Górna jednak pokaże dzieciom, jak wiele frajdy może przynieść wizyta w tym niezwykłym miejscu! 6 kwietnia wszystkie dzieci z również z rodzicami będą mogły uczestniczyć w niepowtarzalnym wydarzeniu, jakim jest noc w teatrze.


Kilka słów od organizatorów...


Teatralna Noc Dziecka to całonocna przygoda w świecie teatru i prawdziwe wyzwanie dla najmłodszych. Wieczór zaczniemy wyprawą do teatru cieni. Parawan, ekran, reflektory, rekwizyty - będziemy tworzyć historie i bawić się wyobraźnią. Stworzymy atmosferę
radosną, magiczną i nadzwyczajną. A potem – wspólna kolacja i noc przepełniona opowieściami o teatrze i o marzeniach, tych małych i tych wielkich. W teatrze wyobraźni przecież wszystko jest możliwe.

Ale na tym nie koniec… Rano dzieci wezmą udział w teatralnej rozgrzewce ruchowej. Oby wszystkim starczyło sił i twórczej energii na „Poranek Teatralny”!

Wydarzenie obejmuje warsztat z nocowaniem dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Rodziców zachęcamy to przyłączenia się do wspólnej zabawy – Wasza obecność nie jest obowiązkowa, ale bardzo mile widziana! Niech to będzie również Wasza Teatralna Noc!Prowadząca: Barbara Wójcik-Wiktorowicz

Barbara Wójcik-Wiktorowicz- instruktorka teatru, scenografka teatralna, animatorka kultury, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Edukacji Wizualnej, specjalizacja: działania intermedialne.

Wstęp: Bezpłatny, ilość miejsc ograniczonaRezerwacje Od 20.03: projekty@gorna.pl

Więcej informacji uzyskasz pod numerem tel: 501 180 652 lub osobiście w Ośrodku Kultury Górna, ul. Siedlecka 1, Łódź

Wydarzenie 'Teatralna Noc Dziecka' odbywa się w ramach akcji Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

autorka zdjęcia: Dagmara PochyłaOrganizatorzy serdecznie zapraszają!