Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Gwiazdy w Bałuckim – Jacek Wójcicki 28 maj
2018-05-09


Pod koniec maja odbędzie się spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim", na którym gościem będzie Jacek Wójcicki. Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania gwiazdy.


W dniu 28 maja 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim". Gościem będzie Jacek Wójcicki.Rozmowę poprowadzi znany i lubiany redaktor Leszek Bonar.Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową.To wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz, obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, poruszający sięz łatwością po
wielu gatunkach muzycznych.Jego niepowtarzalna osobowość sceniczna, stworzy kolorowe, pełne kontrastów spotkanie autorskie. Jacek Wójcicki jest demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne.
Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital.

Bierze także udział gościnny w projektach "Nieszpory Ludźmierskie" Jana Kantego Pawluśkiewicza i "Woła nas Pan" Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak "Lista Schindlera" S. Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów" oraz programach TV m.in. w "Kabarecie Olgi
Lipińskiej", galach Zbigniewa Górnego itd.

Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka - bohatera programów dziecięcych TVP.
Bilety w cenie 20 złotych do kupienia w Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, ul. Łanowa 14,

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00oraz on-line: https://biletyna.pl/event/view/id/73711


Organizator: Centrum Twórczości LUTNIA

Kiedy: 28 maja 2018 roku o godzinie 18.00

Gdzie: Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, ul. Łanowa 14