Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Kortez - koncert w Wytwórni // 5.11
2018-10-08


Muzyk o wyjątkowej wrażliwości w głosie... Niezwykle utalentowany Łukasz Federkiewicz (Kortez) wystąpi w łódzkiej Wytwórni. Koncert odbędzie się 5 listopada.


KORTEZ

Gość specjalny: Panieneczki

Kiedy: 5 listopada 2018 roku, godz. 19:00 (poniedziałek)

Gdzie: Wytwórnia, ul. Łąkowa 29, ŁódźBilety w cenie: miejsca siedzące: 99 zł (strefa B), 129 zł (strefa A); miejsca stojące: 99 zł (strefa B)

Bilety dostępne na: www.eventim.pl www.ebilet.pl/ oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.Tej jesieni Kortez zagra kilkadziesiąt koncertów o retrospektywnym charakterze. Większość z nich odbędzie się w dużych, wygodnych salach z miejscami siedzącymi. Będzie można na nich posłuchać wybranych piosenek ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Korteza.


Trasę HEJ WY poprzedzi ukazanie się "Mini domu" (premiera 21.09.2018), który jest zbiorem EPek pochodzących z podwójnie platynowego albumu "Mój dom". Na płycie znajdą się także dwa nowe utwory: "Hej wy" i "Jak stare drzewa".


Kortezowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Krzysztof Domański, Kuba Galiński, Lesław Matecki i Marcin Ułanowski.


W wybranych miastach gościem specjalnym będą Panieneczki... www.youtu.be/2VV_LwQVPOs
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin


Organizatorzy zapraszają!