Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Kontrasty. Łódź Coffee Marathon - 6-12.08
2018-08-02


Tydzień w całości poświęcony wyjątkowemu smakowi kawy... Ta edycja trafiła również do Łodzi! W ciągu kilku dni Łodzianie będą mieli okazji poszukać najlepszej kawy w Łodzi w cenie 7 zł i spróbować specjalnie przygotowanego deseru w ramach święta kawy!


Pierwsza łódzka edycja Coffee Marathon skupi się na zestawianiu kontrastujących barw, aromatów, temperatur i tekstur. Przemierzaj miasto i stwórz swoją kawową trasę po Łodzi!

Bądź na bieżąco: facebook.com/LodzCoffeeMarathonKawa festiwalowa – 7 PLN

Deser festiwalowy – 7 PLN

W zestawie – 12 PLNLista lokali festiwalowych:

Bawełna

Cafe Verte

Chatka Ech

Chude Ciacho

Coffee Room

Grand Coffee

Hot Air Cafe

Jul's

La Vende Bistro Piotrkowska

Maison a.s.

MOTYWY

Pop'n'Art

Przędza

Restauracja Polska

Szpulka

TAKŻETEGO wege bistro

The Brick Coffee Factory (Piotrkowska 63)

The Brick Coffee Factory (Piotrkowska 136)

Tubajka - kawiarnia w parku

WiosnaWydarzenie polega na poszukiwaniu i poznawaniu najlepszych miejsc z kawą na mapie Łodzi, stanowiąc część największego cyklu miejskich festiwali kawy w Europie Środkowej. Wydarzenie pod patronatem Speciality Coffee Association Poland.Kawy festiwalowe, będące interpretacją tematu przewodniego, będą dostępne w cenie 7 PLN w lokalach zgłoszonych do festiwalu. Specjalnie na czas festiwalu kawiarnie przygotują także dedykowany kawie deser.


Nie musisz kupować wcześniej biletu! Menu przygotowane specjalnie na festiwal będzie dostępne przez tydzień, w godzinach otwarcia lokali zgłoszonych do udziału w Łódź Coffee Marathon.


Festiwalowa kawa podlega ocenom uczestników ŁCM. Uczestnicy festiwalu oddają swoje głosy za pośrednictwem elektronicznej ankiety.


Łódź Coffee Marathon odbędzie się raz na kwartał, pozwalając doświadczyć kunsztu i kreatywności łódzkich baristów i cukierników.

instagram.com/coffee.marathon


Organizatorzy serdecznie zapraszają!