Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Zlot Food Trucków w ostatni wakacyjny weekend
2018-08-20


25-26 sierpnia Centrum Handlowe Tulipan zaprasza na zjazd food trucków. Na terenie Centrum pojawi się kilkanaście mobilnych restauracji z bardzo szeroką ofertą gastronomiczną.


MOBILNE RESTAURACJE ZJADĄ SIĘ DO CENTRUM HANDLOWEGO TULIPANW ostatni weekend sierpnia każdy smakosz street foodu powinien odwiedzić Centrum Handlowe Tulipan. Na parkingu Centrum odbędzie się wydarzenie „Wjechały specjały” czyli zjazd food trucków, serwujących potrawy inspirowane kuchnią z różnych zakątków
świata. To doskonała okazja, by spróbować zarówno tajskich, meksykańskich i belgijskich przysmaków.

Oferta kilkunastu mobilnych restauracji będzie bardzo różnorodna. Pojawią się azjatyckie przeboje, takie jak pad thai czy nadziewane bułeczki bao. Z kilku food trucków serwowane będą meksykańskie potrawy. Miłośnicy burgerów mogą liczyć na szeroki wybór
bułek z wołowiną; wieprzowiny - na popularną pulled pork w kilku odsłonach, natomiast amatorzy frytek na frytki w wydaniu belgijskim. Na deser będzie można zjeść prawdziwe tajskie lody i napić się się oryginalnej, molekularnej lemoniady.
„Zabieramy naszych Klientów w kulinarną podróż po najróżniejszych zakątkach świata. Fanów street foodu na pewno zaskoczymy oryginalnymi smakami ” — mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektorka Centrum Handlowego Tulipan.„Zajechały specjały” odbędzie się w weekend, 25 – 26 sierpnia.