Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Wydarzenia w Porcie Łódź
2018-10-24


W październiku w Łodzi nie wieje nudą. Port Łódź najlepiej o tym świadczy. Zobaczcie, co dzieje się w najbliższym miesiącu.


Wielki Finał Loterii Portu ŁódźKto zostanie zwycięzcą? Do kogo trafi główna nagroda i tym samym możliwość dokonania metamorfozy wybranego wnętrza w mieszkaniu? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 28 października, kiedy to odbędzie się Wielki Finał Loterii, podsumowujący trzytygodniową
zabawę Portu Łódź. Emocje sięgną zenitu! Spotykamy się w Atrium (obok sklepu IKEA), w niedzielne popołudnie, o godzinie 17:00.
Na Jarmark do Portu ŁódźChleb pieczony na naturalnym zakwasie, ryby, suszone owoce i miody z lokalnych pasiek – to tylko niektóre z propozycji regionalnych producentów, którzy wraz ze swoją ofertą pojawią się na Jarmarku Produktów Regionalnych w Porcie Łódź.
Halloweenowa zabawa w Port Łódź JuniorPrzyjazne duchy, czarownice i oczywiście wydrążona, podświetlona od środka dynia – to znak, że wielkimi krokami nadchodzi halloween! W Port Łódź Junior w halloweenowym klimacie będziemy się bawić już od poniedziałku 29 października.
Port Łódź z Kartą Stałego KlientaStały dostęp do najnowszych wydarzeń z życia Centrum, spersonalizowane promocje i rabaty oraz komfort zakupów – to wszystko oferuje wdrożona właśnie przez Port Łódź wirtualna Karta Stałego Klienta dostępna w bezpłatnej aplikacji goodie.