Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Konkurs dla studentów - Progress Accounting Competition
2018-12-12


Progress Accounting Competition jest konkursem z rachunkowości organizowanym przez studentów i z myślą o nich. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.


Organizacja SKN Progress wychodzi naprzeciw studenckim potrzebom organizując przedsięwzięcie, w którym mają możliwość zarówno bezpośredniego kontaktu z
wymarzonym pracodawcą, jak również pokazania się przed nim z jak najlepszej strony.Studencie!

Kręcą Cię liczby i czujesz mięte do rachunkowości? A może masz ochotę porywalizować z innymi i zgarnąć interesujące nagrody?

Już po raz dziesiąty SKN Progress tworzy ogólnopolski konkurs z wiedzy o rachunkowości Progress Accounting Competition. To fantastyczna okazja do spotkania przyszłego pracodawcy oraz zachęta do poszerzania swojej wiedzy.

Miej odwagę sięgnąć gwiazd! To tylko 4 kroki do zwycięstwa:Zarejestruj trzyosobową drużynę do 20.01.2019 - formularz dostępny TUTAJ

Rozwiążcie zadania online

Spotkajmy się podczas Wielkiego Finału, który odbędzie się 29 marca 2019 na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym w Łodzi!

Wygrajcie płatne praktyki, bony szkoleniowe, rabaty, książki i wiele innych cennych nagródOrganizatorzy zachęcają do wzięcia udziału.