Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Więcej relaksu w aquaparku Fala - basen oraz wanny solankowe
2018-12-21


Już od drugiego dnia świąt czeka nas więcej relaksu! Stawiając na odpoczynek i zdrowie Falowiczów Aquapark Fala postanowił poszerzyć ofertę dostępnych atrakcji o dwie wanny jacuzzi solankowe oraz basen solankowy.


Z wanien solankowych będzie można korzystać już od 26 grudnia 2018 r., czyli od drugiego dnia świąt. W każdej z wanien wystarczy miejsca dla 12 osób.

W pierwszej połowie stycznia 2019 r. do użytku zostanie oddany basen o powierzchni ok. 20 m2, który będzie wyposażony w 17 siedzisk z masażerami powietrzno-wodnymi.

W każdym z trzech elementów inwestycji Klienci będą mogli skorzystać z dobrodziejstw innej solanki. Całkowity koszt inwestycji to: 2 402 000 zł netto.


Kąpiele w bogatej w minerały wodzie solankowej polecane są szczególnie w przypadku problemów

z krążeniem, nerwobóli, bóli mięśniowych oraz problemów reumatycznych. Pomagają również w walce
z cellulitem. Jest to świetny sposób na ukojenie zmęczenia po wzmożonym wysiłku fizycznym.TEMPERATURA: 36-38oCWYKORZYSTANE SOLE:

• Sól Epsom – duża zawartość magnezu pomaga złagodzić nerwy, polepsza samopoczucie po ciężkim dniu, poprzez swoje działanie relaksujące łagodzi stany zapalne oraz nerwobóle (kąpiel w takiej soli pomaga w walce z migreną), szczególnie wskazana dla osób cierpiących na
choroby układu oddechowego.

• Sól jodowo-bromowa – działa antyalergicznie i rozgrzewająco, wspomaga hartowanie się organizmu, zapobiega osteoporozie i korzystnie wpływa na walkę z reumatyzmem, a przede wszystkim przyspiesza regenerację po urazach i kontuzjach.

• Sól z Morza Martwego – bogata m.in. w magnez, wapń, krzem, żelazo, glin, czy fluor, kilkuminutowa kąpiel pozwoli nie tylko uzupełnić niedobory magnezu w organizmie, ale również zadziała przeciwzapalnie oraz ukoi podrażnienia.