Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Rusza cykl warsztatów dla łódzkich startupów i mikrobiznesów
2017-02-15


W łódzkim oddziale Idea Hub rusza cykl bezpłatnych szkoleń mających przybliżyć początkującym przedsiębiorcom z Łodzi tematykę prowadzenia własnej działalności.


Według badań Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ponad 70% łódzkich start-upów, we wdrażaniu i rozwijaniu swoich projektów potrzebuje przede wszystkim wsparcia ze strony specjalistów.[1]

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Idea Hub stworzył cykl bezpłatnych warsztatów pod hasłem „Jak rozwijać swój biznes i pozyskać inwestora?”.


O Idea Hub


Inicjatywa Idea Banku ma zapewnić przedsiębiorcom przyjazne miejsce do pracy.

To przestrzeń coworkingowa z pełnym wyposażeniem biurowym, pyszną kawą i aktualną prasą.

Kilka razy w miesiącu odbywają się w niej warsztaty, które mają pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesów, rozwoju zawodowym, zdobywaniu wiedzy i kontaktów.

O Startup Spark


Startu Spark to platforma łącząca młode, innowacyjne firmy z dużymi przedsiębiorstwami.

Wykorzystuje model wsparcia startupów za pomocą zespołów projektowych, składających się z specjalistów z doświadczeniem w akceleracji, przedstawicieli dużych firm oraz zespołów produkcyjnych z doświadczeniem we wdrażaniu produktów.

Wartością Startup Spark jest zaangażowanie dużych przedsiębiorstw, by pracowały z debiutantami i pomagały im stwarzać usługi, które same będą chciały kupować.

[1]http://sse.lodz.pl/2016/10/27/w-lodzkiej-specjalnej-strefie-ekonomicznej-biznes-zaczyna-sie-od-iskry/Kiedy: 23 lutego o godzinie 18:00

Gdzie: przy Drewnowskiej 58A.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Startup Spark.