Materiał pochodzący z serwisu www.lodzianin.pl

Port Fashion Days - Święto Mody
2017-03-09


Wielkie święto mody w Porcie Łódź w dniach 24 – 26 Marca.


Port Łódź zaprasza na niezwykłe modowe wydarzenie PORT FASHION DAYS, które odbędzie się w Porcie Łódź w dniach 24 – 26 marca.

Event to nie tylko spotkanie z modą, ale także z osobowościami ekranu i wybiegu.

Gośćmi PORT FASHION DAYS będą Maja Sablewska, Agnieszka Popielewicz oraz projektantka Natalia Jaroszewska, która prezentacją swojej kolekcji uświetni sobotni wieczór.


Na czas wydarzenia Centrum zostanie podzielone na strefy tematyczne, w których każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Atrium zamieni się w „Ocean Mody” na wzór światowych stolic modowych.

Pojawi się tu 20 – metrowy wybieg, na którym modelki będą prezentować kolekcje na wiosnę – lato 2017.

Będą to pokazy zarówno strojów casual i wieczorowych, jak i sportowych oraz dziecięcych.

Obok sklepu Saturn zostanie zorganizowana Strefa Akcesoriów.

Na swoich stoiskach, polscy projektanci zaprezentują różnego rodzaju dodatki uzupełniające stylizacje, takie jak biżuteria, krawaty, okulary, obuwie, szale oraz czapki.

Natomiast aleja vis a vis sklepu Saturn zamieni się w Przystań Projektantów, gdzie w udostępnionych dla twórców mody lokalach na czas PORT FASHION DAYS, będzie można kupić unikatowe kolekcje z najnowszej oferty projektantów.

Organizatorzy zapraszają także do Zatoki Metamorfoz, w której spotkać będzie można niezwykle popularną i lubianą stylistkę – Maję Sablewską.

Maja indywidualnie doradzi Klientom w wyborze stroju, opowie też o najnowszych modowych trendach.

Z kolei na Wyspie Piękności, panie będą mogły poradzić się profesjonalistów w temacie makijażu, fryzury oraz wykonać kosmetykę rzęs lub paznokci.


Kiedy: 24-26 Marca

Gdzie: ul. Pabianicka 245