Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Aktualnosci w Łodzi

Już wkrótce kolejny strajk klimatyczny w Łodzi. Wydarzenie rozpoczyna się o 12 na placu Wolności w piątek 05.11. Tym razem postanowiono urozmaicić tradycyjną trasę przechodzeniem obok siedzib partii politycznych.   

Klub Wooltua zaprasza na koncert/spotkanie muzyczne na którym wystąpią wyjątkowi artyści.  

To już piąta, jubileuszowa edycja Łódzkich Dni Informatyki!  

Ulica Żywiołów to nowe miejsce na mapie rodzinnych atrakcji. Znajdujemy się na terenie EC1 Łódź i jesteśmy częścią Centrum Nauki i Techniki EC1. To wspaniała przestrzeń edukacyjnej zabawy na mapie Łodzi szczególnie dla dzieci między 3 a 10 rokiem życia.  

Międzynarodowe Targi Rehabilitacji i Fizjoterapii należą do najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. Wystawcy z kraju i zagranicy prezentują nowoczesne metody leczenia, sprzęt służący rehabilitacji i nowatorskie rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.  

W niedzielę 3 października 2021 na Małej Scenie Teatru Powszechnego w Łodzi w ramach XXVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych odbył się panel dyskusyjny zatytułowany „Artysta w kryzysie”. Rozmówcy zastanawiali się m.in. nad kryzysem artysty w kontekście systemowym, finansowym, pandemicznym… Dyskusję można było oglądać także online – w formie streamingu na YouTubie Teatru Powszechnego w Łodzi.   

Koncerty w Łodzi

Koncert Oratoryjny w Kościele św. Mateusza w Łodzi

Klub DOM zaprasza na imprezę sound systemową z okazji 20 urodzin Dreadsquad. Wydarzenie odbywa się pod hasłem: "Zbieramy na studio nagraniowe Dreadsquadu", aby Marek Bogdański miał profesjonalne miejsce do dalszych działań muzycznych. Polecamy!

Klub Wooultura zaprasza na koncerty zespołów mona polaski i Nowomowa, które odbędą się 10 grudnia 2021

Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów w Klubie Wytwórnia

Imprezy w Łodzi

Łódź INFO

Horoskop

Sprawdź horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na grudzień 2021r.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca

Galerie

Bitamina + Skip x AWGS - Klub Wytwórnia