top-ad
 
 

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Koncerty w Łodzi ROZRYWKA

Kiedy: 2023-10-14 21:00

AMC , czyli Alex Mark Calvert , to mieszkający w Wielkiej Brytanii wielokrotnie nagradzany DJ i producent Drum n Bass oraz założyciel Titan Records. Ten brytyjski producent muzyczny i DJ specjalizujący się w muzyce drum and bass, zdobył serca całego świata, a w październiku wystąpi w Łodzi!

Kiedy: 2023-10-13 12:00

"Field Improvisation Festival" to festiwal sztuki dźwięku. Artyści, których usłyszymy tworzą muzykę opierając się o field recording. Każdy z nich ma odmienne doświadczenia artystyczne i sięga do różnych korzeni. Obok muzyków wywodzących się z akademickiej sztuki audiowizualnej, pojawią się też znawcy subkulturowych nurtów muzyki industrialnej oraz elektronicznej. Nie zabraknie również samouków, którzy zaskoczą nas innowacyjnością. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem 3xK – kolektyw, kobieta i kakofonia.

 

Kiedy: 2023-10-01 20:00

Na tegorocznym Light Move Festival na Głównej Scenie przed budynkiem Centrum Nauki i Techniki wystapi znamienity artysta BASS ASTRAL

Kiedy: 2023-09-17 18:00
 
Po wielu latach Renata Przemyk i zespół Hedone znów zagrają wspólny koncert. Będzie to też okazja do wysłuchania na żywo utworu "Zapach", który Hedone nagrało z Renatą na swój album "SancT.V.arium" w roku 1998. To bedzie wyjątkowy wieczór muzyczny. Zarówno twórczość zespołu Hedone jak i Renaty Przemyk jest bardzo kolorowa. Obfituje w melodie, przestrzeń i oryginalny nastrój. Dla wrażliwych melomanów to będzie jak uczta zmysłów. Na scenie w Wytwórni posłuchają znakomitych muzyków i wokalistów.
 

 

Kiedy: 2023-09-16 20:00

Pierwsza impreza z nowego cyklu “DOUBLE FIRE ” zabierze nas w  klubową podróż w klimacie drum and bass. Tym razem Pretorians oraz goście z UK zagrają w nowej lokalizacji.

Kiedy: 2023-09-14 12:00

Festiwal Great September powraca! Tegoroczna edycja odbędzie się w wielu miejscach w Łodzi, zarówno dużych jak i małych scenach. Przez 3 dni festiwalu Łódź stanie się stolicą muzyki, ale nie tylko, ponieważ oprócz koncertów przygotowano atrakcje towarzyszące takie jak wystawy, pokazy filmów, panele dyskusyjne i inne atrakcje. Kogo tym razem zobaczymy na łódzkich scenach?

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas
Współpraca