Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Ważne

Prof. Beata Kolesińska z Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej została uhonorowana nagrodą Ambasador Innowacyjności przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki. Badaczka została wyróżniona za prowadzenie prac naukowych i pionierskich projektów o potencjale aplikacyjnym.   


Nowoczesna bryła budynku, znakomicie zaplanowane wnętrza tworzące przyjazne warunki do pracy i nauki, reprezentacyjna i świetnie wyposażona aula im. prof. Tadeusza Paryjczaka mieszcząca 500 osób, mniejsze audytoria i sale seminaryjne, znakomite zaplecze konferencyjne oraz duża przestrzeń wystawiennicza dla najdłużej funkcjonującej w uczelni galerii „Politechnika" – tak w skrócie można opisać oddany do użytku pierwszy z budynków kompleksu Alchemium.


Studenci Lodz Solar Team z PŁ zostali wicemistrzami Europy, przegrywając o 1 punkt z włoskim zespołem. Wracają do kraju zogromnym sukcesem. 


                                                              Sprawdż spis przedszkoli w Łodzi.


                                                            Sprawdź spis uczelni wyższych w Łodzi. 


                                                            Sprawdź spis szkół językowych w Łodzi.


W ramach projektu SE-MA-FOR W OGRODACH GEYERA - PIKNIK RODZINNY organizowanego 19 września, prezentowane będą porady psychologa dziecięcego związane z walką ze zwalczaniem skutków COVID-19. Porady będą także dostępne on-line.  


Sprawdź spis szkół podstawowych w Łodzi.


Już 17 września w łódzkiej Atlas Arenie rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych w Polsce.  


                                                          Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz Planetarium EC1 z tytułem Turystycznego Produktu roku 2021.


                                                          Już ostatnia prosta, pozostał jedynie miesiąc do wypełnienia obowiązku spisowego w Narodowym Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Przypominamy, że za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny (5 tys. zł).  


                                                            5 września 28,5 tys. biegaczy Poland Business Run, w tym 2,5 tys. z Łodzi i okolic przebiegnie własną czterokilometrową trasę, by w ten sposób pomóc ponad stu osobom z niepełnosprawnościami ruchu. Mieszkańcy regionu łódzkiego Kuba, Ania i Tomasz czekają na protezę, a Dariusz na elektryczny skuter.  


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca