Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Turystyka


Międzynarodowa nagroda dla EXPO w Łodzi!


The night sky over Łódź is full of ancient stories, heroes, gods and wonderful creatures enchanted in constellations. They are our guide through the autumn sky and can help us to find the wonders of the universe such as planetary nebulae, mysterious binary systems, planets discovered around distant stars, and even giant cosmic collisions of galaxies.


Szukasz idealnego pomysłu na prezent pod choinkę? W tym roku problem z głowy! Podczas INERSTONE każdy będzie miał okazję nabyć wyjątkowe okazy minerałów z całego świata, piękną biżuterię, autorskie wyroby jubilerskie, oryginalne rękodzieło i wiele więcej.  To niezwykła okazja by zobaczyć to, czego nie znajduje się w zwykłym sklepie. Poznaj artystów, rzemieślników i kolekcjonerów.


Planetarium EC1 Łódź jest najnowocześniejsze w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Pod kopułą o średnicy 18 m znajduje się ekran sferyczny o średnicy 14 metrów, zaawansowany system projekcyjny o rozdzielczości 8K oraz 110 wygodnych foteli.
Lista łódzkich kawiarni


Pasaż Róży to znany i uwielbiany przez łodzian punkt na mapie atrakcji naszego miasta.  Powstał on w ramach projektu Diamenty Łodzi wchodzącego w skład festiwalu Łódź Czterech Kultur. Większość kojarzy to miejsce z idealną scenerią do zdjęć oraz godnym podziwu dziełem architektonicznym. Jednak mało, kto zna genezę powstania tej atrakcji. Pewne jest to, że lustrzana mozaika nie znalazła się na ścianach kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 3 przypadkiem.   


Łódź parki i zieleńce - listaGdy łodzianin słyszy „OFF Piotrkowska”, od razu myśli „To będzie dobry dzień”. Dlaczego? Jest to jedna z najlepiej zagospodarowanych przestrzeni publicznych w całej Polsce.  Ponadto łódzkiego OFFa wyróżnia niesamowity klimat. Każdy mieszkaniec naszego miasta, tak samo, jak każdy turysta powinien zobaczyć to miejsce przynajmniej raz w życiu. Mimo licznych odwiedzin, niewielu zna historię tego miejsca. Co pamiętają mury w samym sercu miasta?   


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca