Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Biznes

Łódz­kie Targi Nie­ru­cho­mo­ści & Budowa Domu to naj­waż­niej­sza i naj­więk­sza impreza tar­gowa, która sku­pia nie­mal wszyst­kie firmy z sek­tora branży nie­ru­cho­mo­ści, branży budow­la­nej (od kom­plek­so­wej budowy domu pod klucz) po branżę finan­sową i wypo­sa­że­nia wnętrz.


Bilet normalny od 11,25 zł. Ulgowy od 8,10 zł. Grupowy już od 6,30 zł. Takie rzeczy tylko podczas akcji "Polska. Zobacz więcej - weekend za pół ceny" od 5 do 7 października 2018 r.!


To już oficjalna informacja – Łódź będzie jednym z sześciu Miast-Gospodarzy przyszłorocznego Mundialu! W środę 19.09.2018 przedstawiciele FIFA, w towarzystwie Lokalnego Komitetu Organizacyjnego przy Polskim Związku Piłki Nożnej, odwiedzili stadion przy al. Piłsudskiego 138 pod kątem przyszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.


To będzie pierwsze tego typu wydarzenie w Łodzi - wielki festiwal roślin owadożernych! Na odwiedzających czekają specjalnie przygotowane wystawy. Hala EXPO na dwa dni zmieni się w prawdziwą dżunglę. Oprócz zwiedzania wystaw, czekają was prelekcje, pokazy, warsztaty oraz specjalne stoiska sprzedażowe, na których znajdziecie krwiożercze roślinki!


W dniach 21-23 września 2018 r., w godzinach 9.00-17.00 Ogród Botaniczny zaprasza na wystawę „Owoce, warzywa, kwiaty”, która odbędzie się w sali wystawowej Ogrodu przy ul. Retkińskiej 39/65.


Manufaktura przyciąga licznymi atrakcjami! Niezależnie od tego, czy polujesz na jesienne obniżki cen, czy masz ochotę na trochę rozrywki i innych atrakcji- Manufaktura zaprasza:)


Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier w Łodzi jest największą tego typu imprezą w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. MFKiG to przede wszystkim miejsce spotkań twórców i miłośników sekwencyjnych historii obrazkowych oraz elektronicznych mediów interaktywnych. 28. edycję festiwalu, zorganizowaną w 2017 roku w łódzkiej Atlas Arenie, odwiedziło ponad 20 tysięcy osób.


Rozpoczyna się nowy rok szkolny, a to oznacza kolejne wspaniałe wyzwania i nowy rozdział edukacji dla wszystkich uczniów. Poza zajęciami odbywającymi się w szkole, warto zadbać także o rozwój pasji i zainteresowań. Port Łódź zaprasza wszystkich uczniów wraz z rodzicami i opiekunami na Targi „Back to School”, które odbędą się w Centrum 7 i 8 września.


Kolorowy, awangardowy, a może w stylu pop art – jaki będzie kolejny mural, który pojawi się niebawem na jednej ze ścian przy ulicy Tramwajowej w Nowym Centrum Łodzi? O tym zadecydują osoby, które od 4 do 17 września zagłosują na najbardziej oryginalną propozycję w konkursie Art Mural Challenge.


W Ogrodzie Botanicznym powstanie nowa, nieznana jeszcze Łodzi atrakcja - labirynt! Korytarze utworzone z żywopłotu będą atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.


W tym roku Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi obchodzi 80-te urodziny. Z tej okazji Jubilat zaprasza na piknik rodzinny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 26.08, w godzinach 10-17.


25-26 sierpnia Centrum Handlowe Tulipan zaprasza na zjazd food trucków. Na terenie Centrum pojawi się kilkanaście mobilnych restauracji z bardzo szeroką ofertą gastronomiczną.


Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

Obserwuj nas


Współpraca