Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Good Vibes Only
Good Vibes Only to impreza jakiej nie było jeszcze w Łodzi. W klubie DOM usłyszycie brzmienia, których długo nie zapomnicie. 

Ładowanie...
G̶ ̶O̶ ̶O̶ ̶D̶ ̶ ̶V̶ ̶I̶ ̶B̶ ̶E̶ ̶S̶ ̶ ̶O̶ ̶N̶ ̶L̶ ̶Y̶  to odpowiedź na potrzeby osób szukających czegoś więcej niż dobra zabawa. To przestrzeń, w której ci ludzie mogą czuć się bezpiecznie, w której bez oporów mogą oddać się dźwiękom wyjątkowej muzyki, nie musząc przed nikim niczego udawać.
Utwory, które wraz z gęstym dymem otulą Was i przeniosą w stan delirycznej melancholii, to niespotykane dotychczas połączenie post-punku, electro-popu, cold-wave'u z synth-wave'em, dark electro oraz industrial techno.
Jeśli czujesz „wyjątkowo pozytywne wibracje i szukasz wystrzałowej imprezy by się nimi dzielić”, nie będziesz czuł się u nas najlepiej. 
Czarne stroje obowiązkowe.
 
Line-up:
23:00 - 1:00 Glitter Glass
1:00 - 3:00 TBA
3:00 - 5:00 (bądź dłużej) TBA
Glitter Glass - jak liczy, jest związana z graniem od zeszłej dekady. Zafascynowana twórcami i latami 80-tymi, co również przemyca w swoich setach. Głównie występuje w Łodzi (klub DOM), ale gościła również w wielu polskich miastach, a także w Berlinie. Promuje muzykę z zakresu dark wave / synth wave / ebm / dark electro / industrial. Jest mrok, jest chłód, jest szum, ale zawsze jest tanecznie. Angażuje się w promowanie współczesnych artystów tworzących w obrębie podobnych gatunków.

Wejście: 10 PLN
But… 
It doesn’t matter if we all die

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca