Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Muzyczna Holly-Łódź - koncert muzyki filmowej
Jak słuchać muzyki filmowej to tylko w Łodzi - mieście filmu. W Teatrze muzycznym odbędzie się wyjątkowy koncert podczas, którego posłuchamy największych kinowych hitów. 

Ładowanie...
Muzyka od samego początku istnienia sztuki kinematograficznej stanowi istotne dopełnienie filmu – ilustruje go i buduje nastrój. Doskonale skomponowana zapada w pamięć na równi z jego fabułą, a czasem żyje dłużej niż tytuł, w którym zaistniała.
 
W styczniu 2020 roku Teatr Muzyczny w Łodzi porwie swoich widzów w zapierającą dech muzyczną podróż przez największe przeboje muzyki filmowej. Usłyszymy m.in. motyw z serii z Jamesem Bondem, tytułowy utwór z „Różowej Pantery” czy, nieco bardziej swojsko, z serialu „Alternatywy 4”.
 
Niezapomniane hity polskiej i zagranicznej muzyki z filmów i seriali usłyszymy w wykonaniu znakomitych muzyków Teatru Muzycznego w Łodzi i Akademii Muzycznej w Łodzi pod batutą Elżbiety Tomali-Nocuń. Instrumentalistom towarzyszyć będą tancerze teatru i stepujący duet Tap It Up, którzy stworzą cieszącą oko rewię.
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca