Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Targi Ślubne
9 lutego w Hali EXPO znajdziecie wszystko czego potrzebujecie aby zorganizować wymarzony ślub! Bajkowa suknia ślubna, idealnie skrojony garnitur, wyjątkowy samochód do ślubu - to wszystko i wiele więcej znajdziecie na wyjątkowych targach ślubnych. 

Ładowanie...
Targi Ślubne odbywają się w Łodzi już od kilkunastu lat. Wraz z rozwojem miasta zmienialiśmy miejsca poszukując odpowiednio dużej lokalizacji dla tej imprezy. Pierwsze edycje Łódzkich Targów Ślubnych odbyły się w Hali Sportowej, która szybko stała się dla nas zbyt ciasna. Po wybudowaniu Atlas Areny przenieśliśmy imprezę na kilka lat do tego obiektu. Teraz wybudowano nową Halę Expo obok starej Hali Sportowej. Najlepsza i najnowocześniejsza - idealnie nadająca się do tego typu targów. Wracamy więc do starej lokalizacji, w której mamy nadzieję zostać na dłużej.
 
Każdego roku nasze targi odwiedza ponad 150 wystawców ze specjalnie przygotowaną ofertą targową! Pod jednym dachem gromadzimy najnowsze kolekcje sukien ślubnych, modę męską, fotografów i filmowców, obrączki ślubne, najmodniejsze zaproszenia ślubne i dekoracje, cukiernie i lokale weselne oraz wiele innych firm oferujących usługi niezbędne do organizacji ślubu i wesela.
 
Łódzkie Targi Ślubne to nie tylko stoiska firm ślubno-weselnych, ale również mnóstwo wspaniałych atrakcji dla narzeczonych, w tym m.in.:
  • NAJNOWSZE TRENDY ŚLUBNE ZAPREZENTOWANE PODCZAS PROFESJONALNYCH POKAZÓW MODY
  • WYJĄTKOWE POKAZY PIERWSZEGO TAŃCA, POŁĄCZONE Z NAUKĄ NA SCENIE
  • POKAZ PIERWSZEGO TAŃCA WESELNEGO ORAZ TAŃCA TOWARZYSKIEGO W WYKONANIU PERFECT SHOW

Szczegóły znajdziecie: 
https://www.targislubne.pl/lodz-program

Cena biletu: 20 zł/os.
Bilety wstępu na targi można nabywać TYLKO na naszej stronie targów i w kasach przy wejściu w dniu imprezy.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca