Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Letnia Akademia Jazzu w Łodzi 

Letnia Akademia Jazzu 2021 w ŁodziOd 29 lipca, w każdy czwartek wakacji, do Łodzi powraca Letnia Akademia Jazzu. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym mieście. Można określić je jako muzyczną przygodę, która na długo zostaje w pamięci i tworzy nowe pokolenie miłośników jazzu. L.A.J. odbędzie się w Łodzi po raz czternasty. Sprawdź program.

Ładowanie...
Klub Wytwórnia zaprasza nas na pierwszy koncert w ostatni czwartek lipca. O godzinie 19:00 rozpocznie się pierwsza część występu – SATURN V. Jest to projekt, który powstał po kosmicznej podróży trzech wybitnych muzyków: Rafała Dutkiewicza, Pawła Stachowskiego oraz Miłosza Olenieckiego. W skład Saturn Jazz Bandu wchodzi perkusja, bas i instrumenty klawiszowe. Część druga to EBAS – wielokrotnie nagradzany polski kolektyw. Obecnie EBAS powszechnie uważa się za jeden z najbardziej ekscytujących zespołów jazzowych z Europy Środkowo-Wschodniej. 
Kolejne występy będą odbywały się cyklicznie w każdy czwartek aż do 26 sierpnia. Tak samo jak rozpoczynający wydarzenie koncert, wszystkie zaplanowano na godzinę 19:00. 
 
Harmonogram:
29/07 – SATURN V oraz EBAS
05/08 – Kwaśny Deszcz oraz Leszek Możdżer SOLO

12/08 – Wójciński/ Szmańda Quartet oraz Mieczysław Szcześniak & Krzysztof Herdzin 
19/08 – AMALIA UMEDA OBRĘBOWKSA QUARTET oraz RESINA 
26/08 – KONCERT FINAŁOWY – Maciej Obara, Dominik Wania & Atom String Quartet
 
 
Wartość biletów: 30-40zł.  
W celu zapewnienia publiczności maksimum bezpieczeństwa organizatorzy zadbali o zachowanie zasad sanitarnych.
 
(Oprac.Ad)

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca