Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Włochy stoją przed Łodzią otworem!

Dobra wiadomość dla tych, którzy marzą o wakacjach we włoskim klimacie! Linia Lumiwings otworzyła regularne wakacyjne loty Łódź-Włochy. Lądowanie jest możliwe w Froli oraz na Sycylii.
Idealne położenie tych dwóch lotnisk umożliwia dobry początek zwiedzania bądź wypoczynku. Loty zaplanowano na wtorki i soboty. Samoloty lecą do Trapani z międzylądowaniem w Froli. To właśnie tam wysiądają turyści, którzy pragną pozostać we Włoszech kontynentalnych. Pasażerowie, którym marzy się wypoczynek na Sycylii lecą dalej. 

 

Ładowanie...
Lotnisko Bolonia – Froli położone w regionie Emilia Romania pozwoli rozpocząć urlop zarówno od zwiedzania, jak i wypoczynku na wybrzeżu Adriatyku. Z kolei Trapani leży na malowniczym, zachodnim brzegu Sycylii. Od Palermo dzieli je zaledwie 100km. 
Bilety można zakupić na stronie linii lotniczych. 
 

Od lipca we Włoszech zmieniły się przepisy covidowe. Nie trzeba już nosić na zewnątrz maseczek, a granicę przekraczać mogą podróżni z paszportem covidowym. Testów nie muszą już robić ozdrowieńcy i dzieci do 6 roku życia. Osoby, które nie spełniają tych warunków muszą wykonać test PCR lub antygenowy 48 godzin przed przekroczeniem granicy.

Bilety do Forli kosztują od 60 euro, a na Sycylię od 90 euro. W cenie biletu jest bagaż podręczny do 8 kg i rejestrowany nawet do 32 kg (w zależności od taryfy). Na pokładzie serwowane są przekąski oraz napoje. Dzieci do 2 lat lecą za darmo, a od 2 do 11 lat z 50 proc. zniżką. Bilety można kupować na stronie przewoźnika www.lumiwings.com

 

Lumiwings oferuje także specjalną wakacyjną promocję dla miłośników zwierząt domowych. Zezwala na przelot pupila w kabinie za 1 euro. 
 
(oprac. Ad)

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca