Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

598. Urodziny Łodzi 2021
Od 23 do 25 lipca cała Łódź będzie świętować 598. urodziny. Mimo ograniczeń, które niesie ze sobą wciąż trwająca pandemia, każdy łodzianin wśród atrakcji znajdzie coś dla siebie. Przez cały weekend odbędą się liczne koncerty, festiwale, pokazy lotów balonami, przedstawienia, czy pokaz tańca z ogniem. Do najciekawszych obiektów sportowo-rozrywkowych wstęp będzie kosztował tylko złotówkę. Sprawdź wydarzenia przygotowane na Urodziny Łodzi 2021.
 

Ładowanie...
Program Dni Łodzi 2021:
 
23 – 25.07. ULICA PIOTRKOWSKA 
- Wielkie granie na balkonach 
- Pokazy sztuki ulicznej 
-  Urodzinowy Festiwal Śniadań (śniadania w urodzinowej cenie: 19zł)
- Pokaz Night Glow na Starym Rynku – widowiskowy pokaz tańca z ogniem na żywo
- BAŚNIOWA PIOTRKOWSKA
- „Muzyczne ZOO”, czyli musicalowa opowieść dla najmłodszych 
- Strzelnica na Pasażu Schillera 
 
23 – 24.07. LOTY BALONÓW NAD ŁODZIĄ 
W piątek i sobotę po godzinie 18:00 rozpoczną się pokazy lotów balonami. Miejsca wytypowane do startów to Stary Rynek, Stawy Stefańskiego, Park nad Jasieniem oraz łódzkie Błonia. Podczas wydarzenia będzie można wygrać lot balonem. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na profilach miasta w mediach społecznościowych. 
 
23 – 25.07. MUZYCZNE URODZINY 
Podczas weekendu na Letnisku Księży Młyn zagrają wspaniali muzycy, a wśród nich Malik Montana, Fisz Emade Tworzywo, Clock Machine i Sorry Boys. W Ogrodach Geyera w ramach letniego cyklu koncertów w piątek wystąpi KęKę, a w EC1 na scenie pojawi się niezastąpiony Krzysztof Zalewski. 
Ostatnie bilety wciąż są dostępne. 
 
24.07 – RODZINNY FESTYN W PARKU ZDROWIE
W sobotę dla rodzin, które chcą spędzić czas w okolicznościach przyrody, dobrze się przy tym bawiąc, zaplanowano rodzinny festyn i spektakl dla dzieci w Parku na Zdrowiu. W okolicach Lunaparku w godzinach 12:00 – 15:00 w dużym namiocie cyrkowym będzie można obejrzeć przedstawienie dla najmłodszych mieszkańców Łodzi. Oprócz występu wydarzenie obejmuje inne atrakcje takie, jak żywa maskotka, strefa sportowa, kącik maluch, animacje, szczudlarze, strefa baniek mydlanych, a także warsztaty aktorskie. 
Atrakcje za 1zł i mniej! 
 
Poza atrakcjami zawartymi w programie Święta Łodzi, każdy łodzianin będzie mógł odwiedzić na co dzień zamknięte obiekty naszego miasta. Na liście tych miejsc znajduje się między innymi Orientarium. Również Palmiarnia i Ogród Botaniczny zapraszają wszystkich mieszkańców Łodzi do spacerowania zupełnie za darmo. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji także dołącza się do świętowania. Wstęp na zewnętrzne baseny sezonowe będzie kosztował zaledwie 1zł. Do zwiedzania zaprasza też Centralne Muzeum Włókiennictwa, które oferuje aż trzy wyjątkowe wystawy. Fanów „Męskiego Grania” EC1 zachęca do dokładnego obejrzenia wnętrza planu teledysku jednego z ich utworów.  
 
(oprac.Ad)

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca