Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Teatr Wielki na wakacje
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po zakończeniu sezonu artystycznego 2020/2021 przyszedł czas na rozpoczęcie kolejnego. Jednak przed rozpoczęciem nowego cyklu spektakli, Teatr Wielki zaprasza na wakacyjne spotkania z muzyką w plenerze. 

Ładowanie...
SIERPNIOWE WIECZORY Z GWIAZDAMI – 21 i 22 sierpnia o godzinie 20:00
Podczas osiemdziesięciominutowego spektaklu wybrzmią przeboje takie, jak „La Vie en rose”, „Brunetki, blondynki”, „Granada” czy „Sex appeal”. Pod kierownictwem Michała Kocimskiego wystąpi Orkiestra Teatru Wielkiego w Łodzi oraz niesamowici soliści. Koncert poprowadzą Patrycja Krzeszowska i Arkadiusz Anyszka. Z racji, że są to koncerty plenerowe nie obowiązuje wieczorowy strój. Mile widziane będzie wspólne śpiewanie i dobry humor. 
Ceny biletów nie przekraczają 30 zł.
COSI FAN TUTTE – 28 i 29 sierpnia o godzinie 20:00
Niektórzy nazywają tą operę „komedią erotyczną” autorstwa da Pontego i Mozarta. Spektakl bawi,, intryguje i zachwyca od pierwszych tatków uwertury. Ukazuje pożądanie, zakazane rozkosze, zmysły i miłosne opały. Muzyka z tej opery jest przyjemna, delikatna, ale i nieco zadziorna. Premiera „Cosi fan tutte” ze względu na sytuację pandemiczną odbyła się bez udziału publiczności w grudniu 2020 roku. Tym bardziej warto skorzystać z okazji i zaplanować zakończenie wakacji z operą buffa Mozarta w reżyserii Waldemara Stańczuka.
Cena biletów normalnych to 40 zł, zaś ulgowych 30zł. 
 
Wszystkie spektakle odbędą się na placu przy budynku technicznym Teatru Wielkiego w Łodzi. Wejście znajduje się od strony ul. Jaracza 45/47. Bilety dostępne są w sprzedaży online. 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca