Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

BOATSHOW POLAND 2021 w Łodzi
BOATSHOW POLAND to tradycyjne miejsce spotkań żeglarzy i motorowodniaków, którzy chętnie korzystają z przygotowanych propozycji programowych.
Odwiedzający uczestniczą w spotkaniach z załogami najciekawszych rejsów, w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach, w podsumowaniach regat, w prezentacjach ciekawych akwenów – to tylko niektóre z punktów realizowanego programu.

Ładowanie...

Największa ilość jachtów żaglowych prezentowanych na targach w Polsce pozwoli miłośnikom żeglarstwa na zapoznanie się z nowymi konstrukcjami. Zaprezentowane zostaną także luksusowe łodzie motorowe wiodących producentów krajowych i zagranicznych.

W czasie poprzednich edycji, nie zabrakło rozwiązań  prototypowych oraz innowacyjnych łodzi z napędem elektrycznym. Wszystkie propozycje poprzednich edycji Miedzynarodowych Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Odwiedzający Halę Expo również i w tym roku będą mogli zobaczyć kilkadziesiąt jednostek pływających, które powstają w polskich stoczniach i są popularne na całym świecie.
 
Zobacz film z poprzednich edycji BOATSHOW:
 

Bilety będą dostępne online od 30 września w przedsprzedaży
Oraz podczas targów w kasach

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca