Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów w Klubie Wytwórnia
Koncert Krzysztofa Cugowskiego z Zespołem Mistrzów w Klubie Wytwórnia

Ładowanie...
Krzysztofa Cugowskiego nikomu przedstawiać nie trzeba – to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej, współzałożyciel i wokalista kultowej Budki Suflera. Klub Wytwórnia w Łodzi zaprasza na wyjątkowy koncert Legendy! W doskonałej, rockowej atmosferze muzyk zaprezentuje swoje największe przeboje z ponad 40-letniej działalności artystycznej. Nie zabraknie również okazji do wzruszeń.
 
Niepowtarzalny głos i wyjątkowa charyzma – właśnie te cechy wyróżniają Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk gra dla publiczności już 50 lat i wciąż ma apetyt na więcej. Wraz z nową trasą koncertową zapowiada kolejne utwory, które stworzył wspólnie z Zespołem Mistrzów.

50 jubileusz pracy artystycznej Krzysztof Cugowski uczcił krążkiem „50/70. Moje najważniejsze”. Podczas nowej trasy koncertowej publiczność może liczyć na pasjonującą muzyczną podróż przez pięć dekad. Koncerty pełne wielkich i niezapomnianych hitów w nowych, ciekawych aranżacjach, do tego okraszonych najwyższej klasy rockowymi brzmieniami.
Każdy występ Krzysztofa Cugowskiego to prawdziwa muzyczna uczta. Artysta do solowego projektu zaprosił grupę wybitnych muzyków – Zespół Mistrzów. Niezapomniane rockowe wrażenia gwarantowane!
 
Krzysztof Cugowski wystąpi z Zespołem Mistrzów w składzie: Jacek Królik – gitara; Cezary Konrad – perkusja; Robert Kubiszyn – bas oraz Tomasz Kałwak – instrumenty klawiszowe.
 
Bilety od 60,00 PLN
https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/cugowski-koncert/?

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca