Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

GraSzanty w Starej Szkutni
Czy lubisz gry RPG? Lubisz cosplay? A dobrą muzykę? A co sądzisz o pomyśle połączenia wszystkich tych rewelacyjnych idei pod jednym wspólnym logiem?
Topory łączą swoje ulubione zajęcia i przedstawiają Wam GraSzanty - czyli jedyny taki event w klimacie marynistycznym, o którym słyszeliśmy. 

Ładowanie...
O co dokładnie chodzi?
W sobotę 11 grudnia już od godziny 14:00 będziecie mogli zagrać w jedną z trzech sesji. Każda z nich przygotowana została z myślą o różnego rodzaju morskich przygodach. Opisy sesji znajdziecie w pierwszych trzech postach tego wydarzenia. Zapisywać się na nie możecie zostawiając komentarz pod wybraną przez Was przygodą.
Po rozegraniu sesji będziecie mogli spędzić czas wspólnie z innymi miłośnikami gier RPG!

Aby było jeszcze przyjemniej postanowiono zakończyć ten marynistyczny wieczór koncertem zespołu MĘSKI PUNKT WIDZENIA.  Ci uzdolnieni dżentelmeni zabiorą Was w świat piosenki żeglarskiej i szantowej. Kubryk otworzy się o 21:00.
 
Organizatorzy dodają, że każdego chcą zachęcić do przybycia na imprezę w odpowiednim stroju. Zależy im na pokazaniu  jak wielu spośród nas to tak naprawdę: piraci, marynarze, morskie nimfy lub inne postaci z żeglarskiego uniwersum.

Event jest całkowicie bezpłatny.

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca