Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Horoskop Runisty Arkadiusza - luty 2022
 
horoskop Łódź
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.

SPRAWDŹ HOROSKOP DLA TWOJEGO ZNAKU ZODIAKU

Ładowanie...
 
 
 
 
 
 
 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca Początek lutego będzie pod kątem Twoich zawodowych spraw mocno przewidywalny, wręcz nudny. Z biegiem kolejnych lutowych dni okazywać się będzie, że przychodzić będzie do Ciebie wiele ciekawych możliwości, dzięki którym będziesz mógł wiele odmienić, jeżeli chodzi o to, w jakim kierunku iść będzie Twoja zawodowa droga.

Finanse Nic nie będzie zagrażać Twojemu finansowemu bezpieczeństwu, możesz tylko nabawić się kontuzji z której wyjście będzie Cię sporo kosztować.

Uczucia Przed Tobą niespokojny uczuciowo czas, w Twoim związku zapanuje atmosfera podminowania, silnego skłócenia. Będziesz musiał wykazać się sporą dawką pokory, ponieważ czasem dobrze jest ustąpić, dać w pewnych tematach za wygraną.

Zdrowie Warto będzie byś zadbał o swoją wątrobę oraz to jak pracuje Twoja trzustka, układ pokarmowy.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Baranów to runa Ehwaz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca Unikaj w tym miesiącu zawodowych wyjazdów, nawet tych, które teoretycznie mogą wiele wnieść w Twój zawodowy rozwój. Luty będzie miesiącem dość mocno przewidywalnym pod kątem tego czego w pracy będziesz doświadczać, możesz jedynie odczuwać większy niż zwykle problem z właściwym zarządzaniem przez Ciebie czasem, który poświęcasz na zajmowanie się obowiązkami.

Finanse Czeka Cię wiele drobnych wydatków, związanych dosłownie z każdą przestrzenią Twojego życia, dzięki czemu trudno będzie Ci zachować finansową stabilizację.

Uczucia Targać będą Tobą skrajnie różne emocje, myśli, tym samym poczujesz się tak jakbyś kompletnie nie wiedział czego chcesz od partnera czy też związku który tworzysz. Postaraj się zachować jak najwiecej wewnętrznego spokoju i nie podejmuj w tym miesiącu żadnych poważniejszych decyzji związanych z przyszłością tej relacji.

Zdrowie Dokuczać Ci może kręgosłup, problemy z właściwym metabolizmem, przemianą materii.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Byków to runa Algiz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
BLIŹNIĘTA

Praca - Ten miesiąc pod wieloma względami będzie Cię rozczarowywał jeżeli chodzi o to, co dziać się będzie w Twoich zawodowych sprawach. Rozgoryczenie, które coraz mocnej będziesz odczuwał sprawi, że zaczniesz się skutecznie oglądać za nową pracą.

Finanse - Przed Tobą sporo wydatków związanych z licznymi, zupełnie przez Ciebie nieplanowanymi wyjazdami. Dodatkowo może się okazać, że będziesz musiał sporo pieniędzy zainwestować w swój samochód, sprzęt elektroniczny.

Uczucia - W Twoim związku zapanuje napięcie, nieufność, atmosfera podminowania, nerwowości. Ciężko będzie Ci porozumieć się z partnerem, co ostatecznie doprowadzi do waszego raczej pewnego rozstania.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup krzyżowy, który mocno da się Ci we znaki, możesz również nabawiać się poważnego stanu zapalnego skóry jak i też całego organizmu.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych bliźniąt to runa Sowillo
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
RAK

Praca - Ten miesiąc będzie dla Ciebie dość trudny pod kątem zawodowych spraw, w firmie w której pracujesz czekać Cię będzie wiele dziwnych zbiegów okoliczności, konfliktów, które skutecznie odbiorą Ci chęć do pracy, zajmowania się swoimi obowiązkami. Jeżeli będzie to możliwe weź urlop, przyjrzyj się z większym dystansem temu, czego tak naprawdę chcesz od tej sfery swojego życia.

Finanse - Możesz być w miarę spokojny o swoje finanse, nie mniej bądź czujny, ponieważ możesz znaleźć się w miejscu w którym zostaniesz okradziony, tym samym nie prowokuj swoim zachowaniem tego typu zdarzeń.

Uczucia - Los pozytywnie Cię zaskoczy, poznasz osobę, która może stać się Twoim partnerem, kimś kto odmieni Twoje życie. Istotne będzie byś nie rozpamiętywał przeszłości, nie żałował tego czego w swoich sprawach uczuciowych wcześniej doświadczałeś.

Zdrowie - Dokuczać Ci będzie kręgosłup, jak i też silne poczucie rozdrażnienia, zalęknienia, tym samym wskazane będzie byś skupił się również na swoich emocjach, ponieważ to one osłabiają Twoją witalność, to jak funkcjonuje cały Twój organizm.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Raków to runa Raidho


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
LEW


Praca - Będziesz mocno zmęczony pracą, obowiązkami, co więcej drażnić będzie Cię szef, który w Twoim mniemaniu zacznie wykazywać wobec Twojej osoby wyraźną złośliwość. Bądź cierpliwy, ponieważ tak naprawdę nic szczególnie negatywnego w miejscu w którym pracujesz się nie dzieje.

Finanse - Nieustannie czuć będziesz się rozczarowany stanem Twoich pieniędzy, ich zasobnością. Możesz być pewny, że nic szczególnie złego nie przydarzy się w tej sferze Twojego życia w tym miesiącu, zacznij tylko bardziej efektywnie podchodzić do tego jak zarządzasz swoimi pieniędzmi.

Uczucia - Czuć się będziesz mocno z sobą samym skłócony, ponieważ część Ciebie będzie chcieć uwolnić się od związku w którym jesteś. Masz zbyt wiele oczekiwań, marzeń dzięki czemu stawiasz sobie i partnerowi za wysoką poprzeczkę.

Zdrowie - Zadbaj o swój metabolizm, to jak się odżywiasz, poza tym grozi Ci kontuzja, uraz nóg.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Lwów to runa Kenaz
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
PANNA

Praca  - Możesz być spokojny o swoją pracę, pozycję w firmie. W drugiej dekadzie lutego zostaniesz zarzucony różnego rodzaju obowiązkami, z którymi jednak bez problemu sobie poradzisz.

Finanse - Nieco więcej pieniędzy przeznaczyć będziesz musiał na różnego rodzaju nagłe losowe zbiegi okoliczności oraz poprawienie, wzmocnienie motoryki swojego ciała.

Uczucia - Luty będzie miesiącem nieporozumień między Tobą a partnerem, często dosłownie nie będziecie ze sobą rozmawiać, co wzmocni w Tobie poczucie, że tak naprawdę jesteś już zmęczony tą konkretną relacją.

Zdrowie - Zmartwień przysparzać Ci będzie Twój układ pokarmowy o którego nie dbałeś, zajmij się też swoim ciśnieniem krwi.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Panien to runa Dagaz


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA


Praca - Możesz być zupełnie spokojny o to co dziać się będzie w Twojej zawodowej sferze, nie grożą Ci żadne problemy, konflikty, zmartwienia w pracy. Będziesz mógł więc spokojnie zajmować się obowiązkami, warto byś docenił to, że masz w tym konkretnym temacie spokój, dobrze pojętą przewidywalność.

Finanse - Jeżeli tylko z rozwagą podejdziesz do swoich wydatków, nic nie zagrozi Twojemu finansowemu bezpieczeństwu, w żadnym razie nie kieruj się założeniem, że pieniądze jako takie określają Twoją pozycję, wartość.

Uczucia - Z jednej strony Twój związek wejdzie w czas wypalenia, osłabienia emocji, dzięki którym wiedziałeś że to jest ta właściwa, jedyna relacja. Z drugiej jeżeli zaakceptujesz fakt, że zawsze wszystko się zmienia, ulega pewnemu wyciszeniu, ustabilizowaniu okaże się że cały czas dobrze jest Ci przy tym konkretnym człowieku.

Zdrowie - Możesz mieć problemy ze snem, właściwą regeneracją, poza tym dokuczać może Ci kręgosłup.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wag to runa Gebo 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
SKORPION


Praca - Będziesz w tym miesiącu mocno zapracowany, czekać będą Cię liczne zawodowe wyjazdy, tym samym możesz chwilami mieć nawet poczucie silnego wypalenia, zmęczenia tym czym się w pracy zajmujesz, dostrzeżesz, że za wiele kosztuje Cię osiąganie zawodowych sukcesów.

Finanse - Wiele sytuacji losowych sprawi, że będziesz mocno chwilami stresował się o swoją finansową płynność, bezpieczeństwo. Wyraźnie Twoje bezpośrednie otoczenie wyciąga od Ciebie pieniądze, czas najwyższy byś pewnym osobom zaczął pokazywać swoją stanowczość oraz bezkompromisowość. Nie inwestuj w tym miesiącu swoich pieniędzy w nawet nieodległe podróże.

Uczucia - Relacja w której jesteś wyraźne straci dla Ciebie sens, cel. Będziesz tym samym chciał jednoznacznie zrezygnować ze związku w którym jesteś, co z resztą już wcześniej powinieneś zrobić. Popracuj nad swoimi przekonaniami, które wyniosłeś z domu, ponieważ to dzięki nim właśnie nie umiesz budować prawdziwej partnerskiej relacji.

Zdrowie - Odczuwać będziesz wyraźne osłabienie, zmęczenie oraz wyraźny spadek odporności organizmu.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Skorpionów to runa Tiwaz
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
STRZELEC

Praca - Możesz na początku lutego być wyraźnie zmęczony pracą, jednoznacznie uznasz że nie da Ci ona nic więcej, nie rozwiniesz się w niej. Jeżeli jednak zachowasz spokój, zapanujesz nad swoimi negatywnymi myślami okaże się, że miejsce w którym pracujesz mile Cię zaskoczy, poprzez zaproponowanie Ci awansu, premii lub zajęciem się przez Ciebie czymś co da Ci wiele satysfakcji.

Finanse - Czeka Cię całkiem spokojny pod kątem finansowym miesiąc, chwilami tylko mieć będziesz wrażenie, że ktoś z bliskich Cię wykorzystuje, celowo wyciąga od Ciebie pieniądze, co powinno wzbudzić Twoją czujność.

Uczucia - Poczujesz się dobrze w związku w którym jesteś, co więcej możesz chwilami odnosić wrażenie, że przypomina on tzw. stare dobre małżeństwo, tym samym przemyśl co możesz zrobić by ten stan rzeczy zmienić.

Zdrowie - Zadbaj o wątrobę, wzrok, właściwy wypoczynek, regenerację swojego organizmu, oraz to jak pracują Twoje nerki, gospodarka wodna organizmu.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Strzelców to runa Uruz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
KOZIOROŻEC

Praca - Czeka Cię sporo dziwnych zawirowań w pracy, sytuacji które będą skutecznie odbierać Ci pewność siebie, poczucie zawodowego spełnienia, bezpieczeństwa. Musisz stać się nieczuły na to czego będziesz doświadczać poprzez co okaże się, że możesz być zupełnie spokojny o swoją pozycję w firmie.

Finanse - Możesz być spokojny o swoje finanse, ich płynność. Każdy wydatek który będzie do Ciebie przychodzić w gruncie rzeczy okazywać się będzie dla Twojej finansowej płynności niegroźny.

Uczucia - Targać będą Tobą różne emocje, przemyślenia, tym samym, sam nie będziesz wiedział czego tak właściwie chcesz od swojego związku, sfery uczuć. Przestań zbyt dosadnie oraz ciężko patrzeć na pewne sprawy, otwórz się na bycie sobą, na pełne kierowanie się tym co podpowiada Ci intuicja.

Zdrowie - Będziesz wyjątkowo osłabiony, zmęczony, dokuczać mogą Ci problemy związane z sercem, ciśnieniem krwi, często też odczuwać będziesz ból w obrębie kręgosłupa krzyżowego.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WODNIK

Praca - W Twojej pracy nie zadzieje się nic co mogło by jakoś szczególnie naruszyć Twój spokój, zawodową pozycję. Przyjrzyj się jedynie osobom, z którymi bezpośrednio na co dzień współpracujesz, ponieważ ktoś z nich może nie być z Tobą szczery.

Finanse - Będziesz często czuł się niepewnie jeżeli chodzi o swoją finansową stabilizację, nie mniej nie grożą Ci żadne problemy, większe wydatki. Jeżeli wykażesz się pomysłowością będziesz mógł nawet przyciągnąć do siebie dodatkowe pieniądze.

Uczucia - Coraz silniej będziesz czuł że samotność jako taka Ci służy, pozwala ona rozwijać Twoje mocne strony, samopoznanie. Luty nie będzie sprzyjał wchodzeniu przez Ciebie w żadną relację, nawet taką która miała by być jedynie przygodą, epizodem.

Zdrowie - Zadbaj o kręgosłup, możesz też nabawić się poważnej infekcji gardła.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wodników to runa Algiz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota


 
RYBY


Praca - Będziesz wyraźnie zmęczony zawodowymi obowiązkami, dosłownie tym wszystkim co bezpośrednio odnosi się do tego czym się zajmujesz. Wyraźnie też dostrzeżesz, że sfera zawodowa zabiera Ci zbyt wiele energii, radości życia. Czas na odpoczynek, tym samym udaj się na urlop a nawet pomyśl o zmianie pracy.

Finanse - Spotykać Cię będzie wiele zbiegów okoliczności, które mogą naruszać Twoją finansową płynność. Będziesz postawiony przed koniecznością wyjazdu, który okaże się dla Ciebie mocno kosztowny.

Uczucia - Poczujesz się silnie zagubiony we własnych odczuciach, myślach, relacji w której jesteś. Chwilami będziesz wyraźnie się izolował, wycofywał co może ściągnąć na Ciebie gniew partnera. Zacznij bardziej realnie i odpowiedzialnie podchodzić do relacji którą tworzysz.

Zdrowie - Dokuczać Ci mogą stawy, mięśnie, problemy natury trawiennej. Możesz też nabawić się infekcji zatok, która skutecznie wyłączy się z codziennego funkcjonowania.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Ryb to runa Dagaz 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
www.RunistaArkadiusz.pl
.......................................................................

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca