Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Horoskop runiczny Runista Arkadiusz

Horoskop marzec 2022

  Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
 
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca - Marzec będzie nerwowym, napiętym miesiącem jeżeli chodzi o Twoje zawodowe sprawy, tym samym będziesz musiał wykazywać się spokojem, panowaniem nad sobą. Ktoś z Twojego otoczenia w pracy celowo chce wyprowadzić Cię z równowagi i tym samym zaszkodzić Ci.

Finanse - Ktoś może chcieć Cię oszukać, zwieść, celowo przysporzyć finansowych strat. Bądź czujny i kieruj się w tej sferze życia tylko i wyłącznie własnym osądem sytuacji. 

Uczucia - Los postawi przed Tobą osobę, która może zupełnie odmienić Twoje uczuciowe życie, zacznij tylko sprzyjać tym zbiegom okoliczności, dzięki którym możesz wreszcie stać się szczęśliwym, kochanym przez kogoś człowiekiem.

Zdrowie - Dbaj o swój właściwy wypoczynek, regenerację organizmu i co najważniejsze psychiki, sfery Twoich emocji, które mogą Cię silnie chwilami przytłaczać.
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Baranów to runa Uruz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca - Możesz być zupełnie spokojny o swoją zawodową pozycję, to jak realizować będą się projekty nad którymi pracujesz. Może być Ci chwilami trudno zapanować nad obowiązkami, będziesz często rozkojarzony, poza tym marzec powinien być wypełniony Twoimi zawodowymi sukcesami. 

Finanse - Nic szczególnie istotnego nie zadzieje się w tym temacie, będziesz jedynie miał dość częste poczucie niepanowania nad swoimi finansami. Nieco większą ich część przeznaczać będziesz na sprawy związane z Twoim zdrowiem.
 
Uczucia - Chcieć się będziesz poddać, uznasz, że związek w którym jesteś nie ma już przed sobą przyszłości co będzie nieprawdą, zacznij widzieć wszelkie strony tej relacji. Jeżeli jesteś samotny podczas załatwiania spraw urzędowych możesz poznać kogoś, z kim połączy Cię uczucie. 

Zdrowie - Zajmij się swoimi stawami, kręgosłupem, sprawnością fizyczną. Zacznij też dbać o swój coraz gorzej funkcjonujący metabolizm. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Byków to runa Raidho.
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
BLIŹNIĘTA
 
Praca - Czeka Cię sporo zawodowych problemów, możesz nawet nagle dowiedzieć się że będziesz przesunięty na inne stanowisko, co nie będzie podlegało żadnym dyskusjom. Czas zastanowić się nad tym, czy oby dalej powinieneś wiązać z tym miejscem pracy nadzieje, zacznij myśleć realnie o swojej zawodowej przyszłości, tym  jaka ona może być. 

Finanse - Sporo pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na problemy związane z autem oraz sprawami urzędowymi, które skutecznie wypełnią w marcu Twoją uwagę. 

Uczucia - Przez sporą część tego miesiąca czuć się będziesz zniechęcony, zupełnie pozbawiony ochoty by realnie zmieniać swój związek, wpływać na jego jakość. Twoja bierność może nakłonić partnera do odejścia. Jeżeli jesteś samotny przełam swoje ograniczenia, stań się bardziej śmiały a pod sam koniec marca poznasz wyjątkowego człowieka. 
 
Zdrowie - Możesz często zmagać się z problemami natury trawiennej, będziesz też osłabiony, możesz również odczuwać problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych bliźniąt to runa Uruz.
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
RAK
 
Praca - Będziesz musiał się w tym miesiącu wykazać wielką cierpliwością, opanowaniem, ponieważ w pracy otaczać Cię będą same problemy, konflikty, przeciwności które nie pozwolą Ci spokojnie zajmować się swoimi obowiązkami. Jeżeli tylko nie będziesz brał do siebie całego tego bałaganu, natłoku stresów, okaże się że wszystko co negatywne obróci się na Twoją korzyść. 
 
Finanse - Przed Tobą trudny finansowo miesiąc, czekać będą Cię wydatki które spadać będą na Ciebie nagle, ot tak. Starsza bliska Ci kobieta może celowo wpędzić się w koszty, które jak się z czasem okaże wcale nie powinny Cię obchodzić. 
 
Uczucia - Twój związek z biegiem kolejnych marcowych dni będzie wchodził w czas napięć, które wiązać się będą ze sprawami materialnymi, zawodowymi. Okaże się, że partner próbuje Cię zbyt mocno ograniczać, kontrolować, jest zazdrosny o Twoje sukcesy w pracy, tym samym będziesz musiał coś z tym stanem rzeczy zrobić. 
 
Zdrowie - Mogą dokuczać Ci częste uporczywe bóle głowy, poza tym osłabiać się może praca Twoich nerek co będzie wpływać na Twoje ogólne samopoczucie, kondycję. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Raków to runa Raidho.
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
LEW
 
Praca - Będzie to dobry miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, pomysłów. Działać będziesz w zgodzie ze sobą nikt też nie będzie Cię w pracy blokował, przeszkadzał. Przemyśl tylko czy umiesz kiedy trzeba odciąć się od obowiązków i skupić się na tak przecież ważnym swoim prywatnym życiu. 
 
Finanse - Mieć będziesz sporo wydatków związanych z poszerzeniem przez Ciebie wiedzy oraz wyjazdem, który po dwudziestym marca może Cię zaskoczyć i skutecznie osłabić zasobność Twojego portfela. 
 
Uczucia - Jeszcze bardziej będziesz czuł że dobrze jest Ci ze sobą, ze swoimi własnymi myślami, sposobem życia. W żadnym razie nie zgadzaj się na to, by rodzina wtrącała się do tego czy z kimś jesteś oraz czemu nie chcesz póki co się z nikim wiązać. 
 
Zdrowie - Kobiety spod tego znaku zodiaku powinny udać się do ginekologa, poza tym możesz odczuwać wyraźne problemy związane z kręgosłupem barkowym. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Lwów to runa Othala. 
  
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
PANNA
 
Praca - Nie powinieneś się na wszystko zgadzać, akceptować to jak chwilami traktuje Cię szef, niektóre osoby z Twojego zawodowego otoczenia. Im silniej zaczniesz pokazywać, że masz swoje zdanie tym bardziej wzbudzać będziesz do swojej osoby szacunek w pracy, co przyczyni się do poprawienia Twojej pozycji w miejscu w którym pracujesz. 

Finanse - Bądź bardziej czujny oraz przewidujący pewne sprawy, jeżeli zachowasz takie podejście do swoich finansów, ustrzeżesz się przed zbędnymi oraz nagłymi wydatkami. Ktoś z grona Twojej rodziny źle życzy Twojemu finansowemu bezpieczeństwu. 

Uczucia - W związku który tworzysz zapanuje napięta atmosfera, jedno wielkie niezrozumienie. Trudno będzie Ci poprawić ten stan rzeczy, tym samym postaraj się zachować jak najwięcej cierpliwości oraz dystansu, ponieważ nie wpłyniesz na to jak Twój partner pewne sprawy odbiera. 

Zdrowie - Często dokuczać Ci będzie migrenowy ból głowy, będziesz też zmagał się z uporczywymi napięciami ciała, mięśni, stawów. 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Panien to runa Laguz.
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA
 
Praca - Ten miesiąc będzie dla Ciebie trudny, pełen zawodowych wyzwań, ale i też częstych rozczarowań. Dwie osoby z Twojego bezpośredniego otoczenia w pracy skutecznie przykładają się do tego by szef patrzył na Ciebie coraz mocniej krytycznym okiem. Czasem trzeba wykazać się zdecydowaniem, podejmij więc decyzję o zmianie pracy.
 
Finanse - Początek marca nie będzie zapowiadał tego, że z biegiem kolejnych jego dni spadać będą na Ciebie naprawdę liczne oraz poważne wydatki. Wszystko wokół Ciebie będzie się psuć, co chwila na zasadzie zbiegów okoliczności musieć będziesz wydawać swoje pieniądze. Chcąc nie chcąc będziesz musiał poważnie zaciskać pasa. 
 
Uczucia - Jeżeli wszedłeś właśnie w nową relację to będzie ona coraz silniej Cię rozczarowywała. Zaczniesz wyraźnie czuć, że nie umiesz porozumieć się z tym konkretnym człowiekiem. Warto będzie byś przemyślał sobie czego właściwie oczekujesz od losu i czy oby na pewno ma to związek z Twoją uczuciową sferą życia.
 
Zdrowie - Zadbaj o swoje dolne drogi oddechowe, witalność. Możesz też mieć wyraźne problemy ze sprawnością co powiązane będzie z grożącym Ci w marcu urazem, kontuzją.
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Wag to runa Sowillo.
 
 
 
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
SKORPION

Praca - Twoje poczucie bezpieczeństwa w miejscu w którym pracujesz będzie wystawione na próbę oraz poddane pod wątpliwość. Okaże się, że wiele osób z którymi współpracujesz nie jest wobec Ciebie szczere, co więcej systematycznie Twoja pozycja w pracy jest szczególnie przez jasnowłosego mężczyznę podburzana. Czas byś zaczął jasno pokazywać swoją siłę, asertywność poprzez co przegonisz wrogów którzy czekają tylko na Twoją porażkę. 

Finanse - Będzie to trudny miesiąc dla Twoich finansów, ich płynności. Doświadczać w marcu będziesz konsekwencji źle podejmowanych przez Ciebie decyzji odnoszących się do co niektórych inwestycji, zakupów. 

Uczucia - Relacja w której jesteś utknie w jednym i tym samym punkcie, co nie oznacza niczego negatywnego. Samotne zodiakalne Skorpiony w miejscu pracy, urzędzie mogą poznać kogoś kto rozbudzi ich uczucia.

Zdrowie - Często dokuczać Ci będą różnego rodzaju stany zapalne organizmu, naciągnięcia stawów, mięśni.
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Uruz
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
STRZELEC
 
Praca - Twoja praca będzie w tym miesiącu często Cię zawodzić, sprawiać Ci wiele przykrości. Możesz dostrzec że jesteś skutecznie wykorzystywany przez osoby, które celowo odgrywają Twoich przyjaciół. To nie jest miejsce dla Ciebie, dlatego zacznij myśleć o zmianie pracy.
Finanse - Czeka Cię sporo wydatków, szczególnie związanych z licznymi wyjazdami jak i też płatnościami natury formalnej. Możesz odnosić wrażenie, że Twoi bliscy obwiniają Cię za to, że na nie wszystko mogą sobie pod kątem finansowym pozwolić. 

Uczucia - Nic nie powinno negatywnego zadziać się w Twoim związku, tym samym będziesz cieszyć się panującym w nim spokojem oraz harmonią. Bądź bardziej niż zwykle otwarty na okazywanie uczuć, ponieważ taka postawa umocni jeszcze bardziej relację w której jesteś. 

Zdrowie - Skup się na wzmocnieniu swojego organizmu tak by nie łapał on różnego rodzaju stanów zapalnych. 

Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Strzelców to runa Ehwaz
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
KOZIOROŻEC
 
Praca - Z jednej strony nic negatywnego nie będzie się w Twojej pracy dziać, Ty sam jednak będziesz czuł i coraz wyraźniej odnosił wrażenie, że jesteś zamknięty na to czym się obecnie zajmujesz, że coraz silniej czujesz się przytłoczony faktem, że na pewne sprawy, zawodowe sytuacje nie masz wpływu. Przemyśl, co możesz zrobić by zmienić to jak odbierasz to co tworzy Twoją zawodową przestrzeń. 
 
Finanse - Możesz być spokojny o stan oraz bezpieczeństwo Twoich finansów, bardziej tylko Twoje nastroje, lęki, mogą wpływać na to jak się mieć będzie Twoja bytowa harmonia, jej bezpieczeństwo. 
 
Uczucia - Tylko Tobie wydaje się, że nie jesteś pod kątem uczuć spełniony, zacznij bardziej realnie na pewne sprawy patrzeć, myśl trzeźwo a okaże się że jesteś szczęśliwy. Jeżeli szukasz związku, zastanów się nad tym, czy oby nie przyciągasz do siebie zbyt toksycznych osób. 
 
Zdrowie - Będziesz ogólnie rzecz ujmując zmęczony, osłabiony nie mniej nie grozi Ci w tym miesiącu żaden poważny zdrowotny problem. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Raidho
 
 
 
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WODNIK
 
 
Praca - Możesz w tym miesiącu mieć wrażenie, że zupełnie nie masz ochoty by pracować, zajmować się sprawami zawodowymi, które wydadzą się Ci wyjątkowo mocno nużące, ograniczające Cię. Pomyśl o urlopie, dłuższym odpoczynku od zawodowych obowiązków. 
 
Finanse - Będziesz narażony na spore finansowe straty, możesz nawet zgubić pieniądze, kartę bankomatową. Dodatkowo skuteczne trzymać się będą Ciebie takie sploty zdarzeń, które jeszcze silniej pozbawiać będą Cię gotówki. 
 
Uczucia - Zakończ związek, który Cię od dawna ogranicza, jest zbudowany na przyziemnych fundamentach. Możesz poznać w marcu osobę, która jest Ci dosłownie przeznaczona, nie mniej musisz być na takie zdarzenie w pełni przygotowany. 
 
Zdrowie - Dokuczać mogą Ci problemy natury trawiennej, szczególnie Twoje jelita mogą nie funkcjonować tak jak powinny. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Wodników to runa Ansuz
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota


 
RYBY
 
 
Praca - Twoja praca od dawana Cię rozczarowuje, nie mniej nie ma w naszym życiu rzeczy idealnych, tym samym dobrze będzie byś skupił się na swoich obowiązkach, wzmacnianiu swojej pozycji. Staraj się nie ufać komuś z kim na codzień współpracujesz, siedzisz w tym samym pokoju w firmie, co niektóre Twoje zawodowe problemy mają źródło właśnie w postępowaniu tej osoby. 
 
Finanse - Zainwestuj pieniądze w to o czym od dawna marzyłeś, myślałeś, przestań się nieustannie ograniczać, ponieważ przez taki sposób bycia przyciągasz tylko do siebie finansowe problemy, straty. 
 
Uczucia - Jeżeli jesteś w związku nic nie powinno się w jego sferze dziać, co więcej czuć będziesz że daje Ci on jeszcze więcej satysfakcji, szczęścia. Osoby samotne szczęśliwie się zakochają co praktycznie wręcz musi się w marcu zadziać, ważne będzie to byś nie zamykał się w domu, staraj się jak najcześciej spotykać się ze znajomymi, ponieważ w takich sytuacjach poznasz prawdziwą miłość. 
 
Zdrowie - Grozić Ci będą różnego rodzaju stany zapalne organizmu, skóry. 
 
Wspomagający znak runiczny na marzec dla zodiakalnych Ryb to runa Hagalaz.
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
.......................................................................

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Powitanie Wiosny - Klub WILLA

Kiedy: 2024-03-23

Vito Bambino koncert w Łodzi

Kiedy: 2024-04-18

Sakura Festival w Łodzi

Kiedy: 2024-02-24 - 2024-02-25

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca