Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Parada Wolności w Łodzi!
Techno Parada Wolności Łódź 2022
Parada Wolności powraca po 20 latach! W 25 rocznicę pierwszej parady, dokładnie 30 lipca, ulica Piotrkowska zamieni się w strefę techno. Impreza organizowana jest przez Miasto Łódź jako część wydarzeń z okazji obchodów Święta Łodzi.
 

 

Ładowanie...
Parada, to symbol otwartości, wolności i radości manifestowany muzycznie i tanecznie na ulicach Łodzi. Pierwsza Parada Wolności odbyła się w Łodzi w 1997 roku i była jedną z największych imprez muzycznych w tamtych latach w Polsce.
Ostatnia edycja Parady Wolności, która miała miejsce w roku 2002, zgromadziła ponad 80 tysięcy osób. Powrót Parady Wolności może być zatem jednym z największych wydarzeń muzycznych tego lata w naszym mieście.
 
Impreza od lat jest wspominana przez łodzian, jako istotne wydarzenie na mapie rozrywkowej Łodzi ale i Polski. Tegoroczny powrót Parada Wolności 2022 zapowiada się największym świętem wolności w Polsce

Bez ograniczeń i zbędnych pytań. Niech muzyka wyzwala, niech melodie mobilizują, niech sztuka pobudza, a ciała manifestują.
 
 
Jak zapewniają organizatorzy imprezy:

Ponownie ożywimy szarą codzienność i tchniemy w nią odrobinę szaleństwa, wypełniając łódzkie ulice na nowo dźwiękami muzyki elektronicznej
Jedyne takie miejsce w Polsce, bezpieczne, otwarte na wszelkie indywidualności. Tętniące życiem serce Łodzi to ponownie Twój azyl swobody, bez ograniczeń i zbędnych pytań.
 
 
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 
 
Trasa Parady Wolności:
 
Techno Parada Wolności Łódź 2022
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca