Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

See bloggers
See Bloggers 2022 ŁódźTo już VIII edycja See Blogers Łódź– największego festiwalu dla twórców internetowych w Polsce. Na tegoroczne wydarzenie do Łodzi zaproszono 2500 influencerów z całej Polski. See Bloggers ma formę prelekcji, warsztatów i  kreatywnych przestrzeni otwartych.

Ładowanie...
Misją wydarzenia jest edukacja oraz integracja środowiska influencerów i biznesu. Ostatnia VII edycja  gościła blisko 2500 uczestników i ponad 120 Prelegentów. Udało się wówczas zorganizować szereg kreatywnych warsztatów, paneli dyskusyjnych, prelekcji i przestrzeni otwartych, a wszystko było podzielone było na kilka stref tematycznych. 
 

Festiwal See Bloggers Łódź to:

- 3 dni inspiracji,
- 13 stref tematycznych,
- 20+ paneli dyskusyjnych,
- 30+ warsztatów,
- 70+ prelegentów,
- 2 500 uczestników.

Prelegentami podczas wydarzenia są eksperci i znani influencerzy.
 
Podczas trzech dni uczestnicy dowiadują się jak współpracować z firmami, jak angażować się w długofalowe kampanie marketingowe oraz jak tworzyć kreatywne i ciekawe treści.
Cała przestrzeń podzielona jest na 13 stref tematycznych: beauty, design, finanse, gaming, kulinaria, lifestyle, moda, motoryzacja, rodzina, rozrywka, sport, technologia, travel.
Na See Bloggers Łódź zgłosić może się każdy influencer, który tworzy treści w internecie, niezależnie czy jest to blog, profil na Instagramie, czy kanał na YouTubie.
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca