Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Horoskop runiczny Lipiec 2022 Runista Arkadiusz

Horoskop Lipiec 2022

  Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
 
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

Horoskop runiczny dla poszczególnych znaków zodiaku na lipiec 2022:

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca -  Ten miesiąc będzie dość ciężki jeżeli chodzi o Twoje sprawy zawodowe. Możesz napotykać wiele przeciwności, które nie pozwolą Ci zrealizować swoich planów. Okaże się, że od dawna miałeś w pracy wroga, który skutecznie podburzał i osłabiał Twoją pozycje w firmie.

Finanse -Pierwsza dekada lipca upłynie Ci pod znakiem wielu wydatków, sytuacji które wyciągną od Ciebie pieniądze. Jeżeli zachowasz spokój z biegiem czasu wszystko się ułoży i nic nie powinno zagrażać Twojej finansowej płynności. 

Uczucia -Związek, który od niedawna tworzysz nie przetrwa, możesz dowiedzieć się że partner jest Ci niewierny, nielojalny. Wskazane będzie byś przez jakiś czas skupił się na sobie i nie tworzył żadnych relacji. Skoncentruj się na spełnieniu siebie, swoich różnego rodzaju planów.

Zdrowie -Często dokuczać Ci będą migreny, zawroty głowy, poza tym dbaj o to, by nie przeciążać swojego żołądka.
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Baranów to runa Uruz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca -Bądź czujny oraz ostrożny, ponieważ możesz otrzymać bardzo dobrze wyglądającą propozycję zmiany pracy, która z czasem okazała by się totalnym wręcz rozczarowaniem. Nie podejmuj w tym miesiącu żadnych pochopnych decyzji, działań, skup się na tym co masz. 

Finanse -Nieco więcej pieniędzy będziesz musiał przeznaczyć na sprawy natury urzędowej, oraz te związane z Twoim zdrowiem. Zacznij inwestować w dobrej jakości żywość, ponieważ do tej pory nie przywiązywałeś do tego wagi.
 
Uczucia -Twój związek będzie wchodził w czas zupełnej wręcz zmienności, nieprzewidywalności, stąd też czekają Ciebie oraz partnera częste spory, nieporozumienia które przy odrobienie dobrej woli dość łatwo pokonacie.  

Zdrowie - Możesz odczuwać wyraźne problemy natury trawiennej, przyjrzyj się temu jak funkcjonuje Twoja wątroba.  
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Byków to runa Berkano
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
 
BLIŹNIĘTA
 
Praca -Będziesz mógł zmienić i to nagle pracę, będzie ona wiązać się z koniecznością dalszego dojeżdżania do niej, nie mniej zupełnie się tym nie martw, ponieważ lipiec pozwoli Ci w sposób zdecydowany odmienić Twoją zawodową pozycję.  

Finanse -Targać będą Tobą liczne wątpliwości związane z tym w co konkretnie powinieneś inwestować swoje pieniądze, poczujesz się tak jakbyś bał się zrobić jakiegokolwiek kroku, co może ściągać na Ciebie jeszcze poważniejsze problemy. Zacznij kierować się zasadą, że to Ty zarządzasz swoimi finansami. 

Uczucia -Fakt, że wiele Twoich związków się Ci nie udawało, nie oznacza że obecna relacja też musi ponieść porażkę, odetnij się od tego co było, uwierz w siebie, partnera a okaże się że tworzysz z nim naprawdę udany związek. 
 
Zdrowie -Będziesz ogólnie osłabiony, przemęczony, dzięki czemu znów możesz często nabawiać się stanów zapalnych organizmu. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych bliźniąt to runa Sowillo
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
RAK
 
Praca - Czekać będzie Cię wiele nagle narzucanych na Ciebie obowiązków w pracy, co w żadnym razie Cię nie przytłoczy a sprawiać będzie Ci wiele radości. Może się jednak okazać, że szczególnie Twoi bliscy nie będą w stanie zaakceptować tego jak spełniasz się poprzez pracę, co powinno dać Ci do myślenia.  
 
Finanse -Czekać Cię będzie sporo nagłych wydatków, które związane będą z awariami w domu. Jeżeli wybierasz się w tym miesiącu w podróż przygotuj się na to, że będzie Cię ona kosztować znacznie więcej niż Ci się to wydaje. 
 
Uczucia - W tym temacie nic szczególnego się nie wydarzy, stąd też możesz być spokojny o to co dziać się będzie w Twoim związku. Jeżeli jesteś samotny możesz na przestrzeni lipca przeżyć intensywny ale krótki romans. 
 
Zdrowie -Zadbaj o swój kręgosłup, warto też będzie byś skontrolował stan swoich zębów. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Raków to runa Hagalaz
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
LEW
 
Praca -Jeżeli uznasz, że masz dość obecnej pracy bez zastanowienia skup się na szukaniu dla siebie nowego zajęcia. Ten miesiąc będzie sprzyjał wcielaniu przez Ciebie daleko idących zawodowych zmian, które wpłyną na Twój rozwój, samopoczucie. 
 
Finanse -Skup się na sobie, na przeznaczeniu pieniędzy na to wszystko co wpłynie na Twoje samopoczucie, zdrowie, ogólny stan Twoich emocji. Pod koniec miesiąca możesz dowiedzieć się że otrzymałeś spadek, darowiznę która wzmocni Twoją finansową płynność. 
 
Uczucia -Nie będzie to dobry czas na wchodzenie przez Ciebie w nowe związki, skup się na sobie, swoim rozwoju. Jeżeli tworzysz w tym momencie partnerską relację dobrze przemyśl sens Twojego w niej trwania. 
 
Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, zatoki, ponieważ grozi Ci ich poważna infekcja, stan zapalny. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Lwów to runa Eihwaz 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
PANNA
 
Praca -Będziesz zawiedziony tym co dzieje się w miejscu w którym pracujesz. Szczególnie mocno rozczaruje Cię zachowanie osób które uważałeś za życzliwe Ci. Czas byś zaczął wykazywać się znacznie większą asertywnością, pewnością siebie co zmieni to jak będziesz w pracy traktowany. 

Finanse -Twoje mieszkanie będzie w tym miesiącu wyciągać od Ciebie spore sumy pieniędzy. Jeżeli planujesz kupno mieszania lub domu na kredyt powstrzymaj się z podejmowaniem ostatecznych decyzji. 

Uczucia -Najbliższe tygodnie będą sprzyjać temu być poznawał nowe osoby, nie zawsze musisz od razu tworzyć poważne związki. Niezobowiązujące znajomości też mają swój urok jeżeli panujesz świadomie nad wszystkim, szczególnie swoimi emocjami. 

Zdrowie - Zajmij się swoim układem hormonalnym, ciśnieniem oraz ogólną witalnością Twojego organizmu.  

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Panien to runa Kenaz
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA
 
Praca -Twoja obecna praca powinna Cię w pełni spełniać, nie doszukuj się w niej na siłę wad, ponieważ nigdy nie uda się Ci znaleść dla siebie zajęcia idealnego, miejsca w którym wszystko będzie układać się po Twojej myśli.
 
Finanse -Jeżeli będziesz nieuważny to przyciągniesz do siebie poważne finansowe problemy, poza tym możesz być zupełnie spokojny o stan swoich finansów. Lipiec będzie dobrym miesiącem na to byś poważnie pomyślał o zakupie nowego samochodu.  
 
Uczucia -Związek który tworzysz wyraźnie będzie Cię drażnił oraz rozczarowywał, stąd też będzie Ci trudno się z partnerem porozumieć, nawet w najmniej ważnych tematach. Często myśleć będziesz o tym by zakończyć tą relację, skupić się na tym co jest Twoimi zainteresowaniami.
 
Zdrowie -Dbaj o swój kręgosłup, bądź ostrożny ponieważ grożą Ci urazy szczególnie w obrębie kręgosłupa szyjnego.
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Wag to runa Othala
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
SKORPION

Praca -Będziesz musiał wyzbyć się wszelkich złudzeń co do miejsca w którym pracujesz. Niestety w lipcu jeszcze dobitniej przekonasz się o tym, że musisz podjąć szybkie, zdecydowane decyzje ponieważ w innym razie zmarnujesz szanse na to by wprowadzić do Twojej zawodowej przestrzeni rozwój, spełnienie. Jeżeli będziesz mógł zmienić pracę bez namysłu skorzystaj z tej okazji. 

Finanse -Możesz spodziewać się przypływu pieniędzy, wieści które sprawiają że Twoje zmartwienia o to czy oby poradzisz sobie z różnymi wydatkami ustąpią.  

Uczucia -Różnego rodzaju zbiegi okoliczności sprawią że zaczniesz inaczej patrzeć na swój związek, partnera. Może się okazać, że na własne życzenie pewnych spraw nie chciałeś widzieć, stąd też teraz będziesz musiał zmierzyć się z prawdą o relacji którą tworzysz.

Zdrowie - Uważaj na infekcję dróg moczowych, możesz też nabawić się bolesnego urazu dolnej części pleców.
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Skorpionów to runa Wunjo
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
STRZELEC
 
Praca -Jeżeli zmienisz nastawienie do swojej pracy okaże się, że naprawdę znajdujesz się w miejscu które daje Ci wiele spełnienia, radości. Jeżeli wykażesz się otwartością, pomysłowością szef doceni Cię proponując Ci awans.
Finanse -Zdecydowanie jak najwięcej pieniędzy przeznacz na wypoczynek, wszystko to co pozwoli Ci się zregenerować zwłaszcza pod kątem Twoich emocji, samopoczucia. 

Uczucia -Związek w którym jesteś przechodzić będzie dość trudne chwile, wyraźnie widzieć zaczniesz że ta relacja nie ma w sobie żadnych prawdziwych, mocnych fundamentów, racji bytu. Jeżeli jesteś samotny to na przestrzeni lipca możesz poznać kogoś z kim połączy Cię jedynie romans. 

Zdrowie -Zadbaj o swój układ pokarmowy, przemyśl czy oby wiele z Twoich dolegliwości nie bierze się z problemów związanych z przyswajaniem przez Ciebie białka. 

Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Strzelców to runa Thurisaz
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
KOZIOROŻEC
 
Praca -Możesz być spokojny o to co dziać się będzie w Twojej pracy, masz spore szanse na to by osiągnąć sukces, który będzie wynikiem Twoich skrupulatnych działań, wysiłku jaki włożyłeś w dany projekt. Może się okazać że Twoi bliscy nie rozumieją, nie potrafią cieszyć się Twoim zwycięstwem.  
 
Finanse -Będziesz niespokojny o swoje pieniądze, ich bezpieczeństwo. Możesz w tym miesiącu doświadczać sytuacji które bedą Cię sporo pod kątem finansowym kosztować, stąd też bądź ostrożny jeżeli chodzi o to na co wydajesz pieniądze. 
 
Uczucia -Samotne zodiakalne Koziorożce nie mogą liczyć na odmianę ich losu. Tym samym jeszcze przyjdzie wam poczekać na prawdziwy związek. Jeżeli posiadasz partnera to przygotuj się na liczne konflikty między Tobą a nim, których źródłem często jak sam wiesz jesteś Ty sam. 
 
Zdrowie -Twojemu zdrowiu, kondycji nic nie będzie zagrażać, jeżeli już to skup się na swojej odporności organizmu. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Koziorożców to runa Ingwaz
 
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WODNIK
 
 
Praca -Musisz przygotować się na wiele zawodowych rozczarowań, problemów w pracy, które będą się wokół Ciebie nawarstwiać, możesz wyraźnie poczuć że nie jest Ci po drodze z tym konkretnym miejscem, stąd też poważnie zastanów się nad tym czy nie powinieneś zmienić pracy i to jak najszybciej.  
 
Finanse -Sporo wydatków pochłonie Twoje zdrowie, które może w tym miesiącu szwankować. Poza tym możesz mylnie podejmować co niektóre decyzje związane z wydatkami, które skutecznie osłabią Twoją finansową płynność.  
 
Uczucia -Związek który tworzysz będzie przechodził poważny kryzys, związany z tym jak Ty i partner postrzegacie waszą wspólną przyszłość. Okazać się może że różnicie się mocno pod kątem tematu posiadania dzieci, co w efekcie końcowym może doprowadzić do rozpadu tej relacji. 
 
Zdrowie -Przyjrzyj się swojej gospodarce wodnej organizmu, temu jak pracują Twoje nerki. Wskazane też będzie byś przeprowadził badanie swojej krwi, ponieważ może ona wskazywać na poważne niedobory różnych składników w Twoim organizmie. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Wodników to runa Sowillo
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota


 
RYBY
 
 
Praca -Będzie Ci trudno pogodzić obowiązki zawodowe z domowymi, tym samym staniesz w tym miesiącu przed trudnym wyborem, ponieważ będziesz musiał zrezygnować z awansu czy też zlecenia, które mogło by naprawdę mocno wpłynąć na wzmocnienie Twojej pozycji w firmie. 
 
Finanse -Możesz być spokojny o stan swoich pieniędzy jak i ich bezpieczeństwo. Jeżeli planujesz wyjechać na urlop przemyśl, czy oby na pewno warto jest inwestować w niego wielkie sumy gotówki, może lepiej jest wypocząć gdzieś niedaleko Twojego miejsca zamieszkania.  
 
Uczucia -Twój związek wymaga zdecydowanych działań, tym samym zacznij przejawiać więcej inicjatywy dzięki czemu partner poczuje się dla Ciebie naprawdę ważny co wpłynie na znaczącą poprawę między wami porozumienia. Osoby samotne mogą pod koniec lipca poznać tzw. miłość karmiczną, która stanie się dla nich szczęściem ale i poważnym wyzwaniem. 
 
Zdrowie -Zajmij się swoją odpornością, witalnością, przestań też odżywiać się zbyt ciężko strawnym jedzeniem, które coraz silniej osłabia Twój układ trawienny. 
 
Wspomagający znak runiczny na lipiec dla zodiakalnych Ryb to runa Wunjo
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
.......................................................................
Kiedy: 2022-07-01
Do kiedy: 2022-07-31

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łódź Design Festival 2024

Kiedy: 2024-05-21 - 2024-05-26

JUWENALIA 2024 Uniwersytet Łódzki i UMED

Kiedy: 2024-05-08 - 2024-05-10

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca