Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

VI Miedzynarodowy Bieg Erasmusa w Łodzi
 
Bieg Erasmusa 2022 ul. Piotrkowska Lodz6. Miedzynarodowy Bieg Erasmusa - wydarzenie towarzyszące  Europejskim Igrzyskom Akademickim 2022 - odbędzie się już 24 w Łodzi! Pierwszych stu zgłaszających drużyny kapitanów – jeśli tylko drużyna przystąpi do rywalizacji – otrzyma vouchery. Będą też puchary i nagrody dla zwycięzców w klasyfikacji OPEN i w trzech kategoriach dodatkowych: rodzina, równo zmieszana i studenci.

Ładowanie...
 
 

Bieg Erasmusa
 
Uczestnicy Biegu Erasmusa kolejny raz będą rywalizować w sztafetach. Bieg Erasmusa wyjątkowo przenosi się w tym roku do Łodzi (na Piotrkowską), która będzie gościć Europejskie Igrzyska Akademickie. Dystans biegu sztafetowego to 10 km. Drużyny będą składać się z 4 osób. Kolejność startu członków sztafet jest dowolna, każdy uczestnik musi przebiec co najmniej jedną zmianę (1 km) i zmiana zawodników może odbywać się tylko w wyznaczonej strefie zmian w dowolnym czasie.
Jedyny wymóg to minimum jedno okrążenie na osobę, ale kolejność i dystans poszczególnych zawodników będzie można zmieniać nawet w trakcie biegu.
 
 
Nie zabraknie także biegów indywidualnych dla dzieci i młodzieży, na dystansach od 60 m do 1500 m (60, 100, 200, 400, 800 i 1500 m), w różnych kategoriach wiekowych. Wszyscy otrzymają na mecie medaliki oraz upominki. „Starszaki” wejdą na podium, z podziałem na chłopców i dziewczynki.
 
Jak zarejestrować się na sztafetę?
 
ETAP I (Kapitan):
Kapitan to osoba, która dokonuje rejestracji sztafety, wybiera opcję "stwórz nową drużynę", tworzy nazwę oraz wybiera dyscyplinę, w której będzie startował. Po rejestracji, kapitan otrzymuje token (kod), który przekazuje członkom drużyny. Za pomocą kodu członkowie muszą się zarejestrować, dołączając do drużyny. Rejestracja przez kapitana, nie jest równoznaczne ze zgłoszeniem do startu pozostałych zawodników.

ETAP II (Członek drużyny):
Uczestnik otrzymuje od kapitana token, czyli kod, za pomocą którego musi się zarejestrować, wybierając "dołącz do drużyny" - zostanie poproszony o podanie kodu oraz wybranie dyscypliny, w której będzie startował. Uczestnik by zgłosić swoje uczestnictwo musi się zarejestrować.
 
Udział w Biegu Erasmusa
Udział jest bezpłatny, a miejsca ograniczone (obowiązują zapisy, przez formularz lub, jeśli zostaną wolne miejsca, w dniu wydarzenia).
Więcej informacji  na stronie Biegu Erasmusa: https://erasmusplus.org.pl/bieg-erasmusa 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca