Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Runiczny horoskop wrzesień 2022

Horoskop wrzesień 2022

  Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca - Będziesz w tym miesiącu zarzucony obowiązkami, co więcej będzie ich przybywać co zmusi Cię do przemyślania czy oby nie jesteś wykorzystywany przez szefa. Czas najwyższy wykazać się większą asertywnością, która pokaże otoczeniu w pracy jak jesteś silny, pewny siebie.

Finanse -Czekać Cię będą liczne wydatki natury urzędowej, jeżeli jesteś w trakcie finalizowania kredytu na np. mieszkanie przygotuj się na rozczarowanie odpowiedzią jaką otrzymasz. Uczucia - Jest mocno prawdopodobne, że poznasz we wrześniu prawdziwą miłość, swoją drugą połówkę, może to się zadziać podczas załatwiania przez Ciebie spraw urzędowych związanych z pracą. 

Uczucia -Jest mocno prawdopodobne, że poznasz we wrześniu prawdziwą miłość, swoją drugą połówkę, może to się zadziać podczas załatwiania przez Ciebie spraw urzędowych związanych z pracą.

Zdrowie -Zajmij się swoim kręgosłupem, stawami oraz mięśniami, które coraz bardziej są nadwyrężane przez Twój tryb życia.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Baranów to runa Naudiz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca -Pomyśl o sobie, o tym co jest Twoim zawodym marzeniem, które zawsze odkładałeś na bok. Ten miesiąc będzie idealnie sprzyjał temu byś postawił na realizację samego siebie. Jeżeli chcesz założyć swoją działalność, zwłaszcza zajmującą się pracą z ludźmi, ich sprawami, problemami bez namysłu się tym zajmij. 

Finanse -Nabierz więcej stanowczości co do zarządzania swoimi pieniędzmi, pomyśl jak je postrzegasz oraz do czego Ci są one potrzebne. Unikaj inwestowania swojej gotówki na chwilowy wypoczynkowy wyjazd, ponieważ przyniesie on więcej strat niż korzyści.
 
Uczucia -Mieć będziesz wrażenie, że nie panujesz nad swoim związkiem, emocjami, tym czego tak naprawdę chcesz od tej sfery życia. Skup się na sobie, nie doszukuj się problemów tam gdzie ich nie ma, a wszystko miedzy Tobą a partnerem wróci do normy.  

Zdrowie -Dbaj o swoje stawy, kręgosłup oraz układ krążenia. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Byków to runa Mannaz
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
BLIŹNIĘTA
 
Praca - W Twojej pracy zapanuje przewidywalność, spokój oraz nawet stagnacja, którą powinieneś docenić i skupić się na swoich obowiązkach, które mogą przynieść Ci wiele powodów do zadowolenia z siebie. 

Finanse -Pomyśl o zainwestowaniu w podniesienie swoich kwalfikacji, poziomu wykształcenia. Ten miesiąc będzie niewskazany do podejmowania przez Ciebie decyzji o o zakupie nowego samochodu. 

Uczucia -Jeżeli chcesz znaleść osobę z którą będziesz mógł stworzyć udany związek musisz przygotować się na rozczarowanie, ponieważ nic w temacie uczuć się u Ciebie nie zmieni. Możesz uznać nawet, że inwestowanie swojej energii, czasu w to by przyciągnąć do siebie kogoś ciekawego jest zbędne, zupełnie bezcelowe. 
 
Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, możesz też ulec dość poważnemu oparzeniu rejonu rąk, dłoni, także bądź ostrożny. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych bliźniąt to runa Wunjo
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
RAK
 
Praca -Atmosfera w Twojej pracy stanie się mocno napięta, wywołująca w Tobie coraz silniejsze stany lękowe, niepewność. Obiecana Ci podwyżka, awans, czy też ważny zawodowy wyjazd przejdzie Ci koło nosa, co powinno dać Ci wiele do myślenia, być może czas najwyższy podjąć decyzję o odejściu z tej konkretnej firmy. 
 
Finanse -Cała Twoja sytuacja finansowa zacznie się stabilizować pod koniec miesiąca, do tego czasu bądź ostrożny, ponieważ czekają Cię wydatki związane z jakąś nagłą podróżą, wyjazdem, który będzie konieczny, a wiązać się on może z problemami rodzinnymi. 
 
Uczucia -Mogą do Ciebie dochodzić wiadomości związane z niewiernością Twojego partnera, co będzie zupełnym kłamstwem. Jeżeli jesteś sam, to udając się na jakąś imprezę, na którą zupełnie nie masz ochoty iść możesz poznać miłość swojego życia. 
 
Zdrowie -Dokuczać może Ci żołądek oraz kręgosłup krzyżowy, poza tym warto będzie byś zadbał o swój układ moczowy. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Raków to runa Ehwaz
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
LEW
 
Praca - Czeka Cię wiele niespodzianek, nagłych zwrotów zdarzeń, dzięki którym będziesz mógł wzmocnić swoją zawodową pozycję. Możesz czuć, że Twoje bliskie otoczenie zazdrości Ci tego co potrafisz, jak jesteś doceniany w miejscu pracy. 
 
Finanse -Możesz być zupełnie spokojny o stan swoich pieniędzy, nie mniej bądź bardziej ostrożny w miejscach gdzie znajduje się dużo ludzi, w innym razie możesz zostać okradziony co przysporzy Ci wielu problemów i stresu. 
 
Uczucia -Relacja w której jesteś straci dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie, wagę, skupiać się będziesz tylko na sobie, co sprawi że Twój partner podejmie decyzję o rozstaniu, na które nie będziesz mieć żadnego wpływu. 
 
Zdrowie -Zadbaj o swoją odporność, przemyśl czy nie powinieneś zmienić diety tak by spożywać znacznie mniej białka pochodzenia zwierzęcego. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Lwów to runa Isa 
  
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
PANNA
 
Praca - Czeka Cię miesiąc wielu zmartwień, problemów w pracy, które nawarstwią się i sprawią że nie będziesz mieć chwili wytchnienia. Okaże się, że od dawna jesteś otoczony osobami, które chcą Ci zaszkodzić, przemyśl czy nie było by dobrze gdybyś pomyślał o zmianie pracy. 

Finanse -Unikaj wydawania pieniędzy na różnego rodzaju podróże, wyjazdy, szczególnie te które teoretycznie pozwoliły by Ci wypocząć. Skup się na inwestowaniu w siebie, szczególnie w poprawę kondycji oraz wyglądu swojego ciała. 

Uczucia -Osoby tworzące poważne długo trwające związki zaczną czuć się nimi zmęczone, zakleszczone w tych samych zdarzeniach, sytuacjach, powiązaniach. Nie będzie to dobry czas na rozstania, jeżeli chcesz poczuć się bardziej uczuciowo spełniony przemyśl na czym polega wprowadzanie w swoje życie kreatywnych zmian. 

Zdrowie -Dbaj o gospodarkę wodną organizmu, może grozić Ci stan zapalny w rejonie pęcherza moczowego. 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Panien to runa Gebo
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WAGA
 
Praca -Twoje obecne miejsce pracy jednoznacznie oraz dobitnie Cię rozczaruje. Poczujesz tym samym w sobie wielkie zacięcie, pewność że chcesz daleko idących zawodowych zmian poprzez które zaczniesz się spełniać, realizować swoje marzenia.
 
Finanse -Będziesz czuł w sobie nieustanny konflikt, napięcie związane z tym jak powinieneś zarządzać swoimi pieniędzmi tak by nic nie mogło ich bezpieczeństwa naruszyć. Nie podejmuj w tym miesiącu żadnych finansowych zobowiązań.  
 
Uczucia -Jeżeli ktoś z przeszłości będzie chcieć ponownego powrotu, tego byś dał mu szasnę absolutnie się na to nie zgadzaj, w innym razie słono pożałujesz swojej decyzji, uległości.
 
Zdrowie -Zajmij się swoją wątrobą, zmień dietę oraz zacznij więcej się ruszać, co poprawi całe Twoje samopoczucie.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wag to runa Gebo
 
 
 
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
SKORPION

Praca -Będziesz czuć się źle w miejscu pracy, wyraźnie też dostrzeżesz niechęć swojego szefa wobec Twojej osoby. Nie tkwij więc w miejscu w którym Cię nie chcą, jeżeli zaczniesz szukać nowej pracy okaże się, że sama do Ciebie przyjdzie w postaci różnych losowych zbiegów okoliczności. 

Finanse - Przez pierwszą dekadę września bądź mocno wyczulony jeżeli chodzi o swoją finansową płynność, postaraj się w tym czasie nie wytracać pieniędzy. Druga połowa miesiąca pozwoli Ci odetchnąć od zamartwiania się o to, czy oby na pewno dasz sobie pod kątem bytowym radę. 

Uczucia -Masz z partnerem w swoim najbliższym otoczeniu kobietę, która naprawdę źle wam życzy, dzięki czemu dzieją się w waszym związku dziwne sytuacje. Czas oczyścić grono znajomych, którym nie podoba się to, że tak długo udało się Ci z parterem przetrwać.

Zdrowie -Możesz nabawić się podrażnienia jelit, nawet całego układu pokarmowego. Nie nadwyrężaj swoich stawów kolanowych.
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Kenaz
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
STRZELEC
 
Praca -Miejsce w którym pracujesz będzie Cię już tylko drażnić, denerwować tym samym możesz tylko skupić się na szukaniu nowej pracy, w której poczujesz się dobrze. Ważne będzie to, byś się nie spieszył, tym samym po cichu, cierpliwie szukaj miejsca które całym sobą poczujesz jako do Ciebie pasujące.
Finanse -Nic nie powinno zagrażać Twoim finansom ich płynności nie mniej wrzesień będzie miesiącem wyjątkowo niekorzystnym, jeżeli chodzi o zakup przez Ciebie jakichkolwiek sprzętów do mieszkania, szczególnie tych elektronicznych. 

Uczucia -Będziesz wobec partnera coraz bardziej nieufany, budzić on będzie w Tobie podejrzenia, niepewność, co jeszcze silniej Cię od niego oddali. Jeżeli dopiero zaczynasz tworzyć nawy związek bądź ostrożny, ponieważ może się okazać że zostaniesz rodzicem. 

Zdrowie - Zadbaj o swoją wątrobę, jej właściwe funkcjonowanie, może się okazać że ma ona problem z pozbywaniem się z Twojego organizmu wszelkich złogów, tłuszczów. 

Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Strzelców to runa Raidho
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
KOZIOROŻEC
 
Praca -Ten miesiąc Cię zaskoczy pod kątem tego jak będzie mogła nagle rozwinąć się Twoja zawodowa przyszłość, kariera. Jeżeli tylko otworzysz się na to co nowe, wyjdziesz poza swoje przeważnie sztywne ramy postrzegania a okaże się, że będziesz mógł osiągnąć zawodową stabilizację. 
 
Finanse - Będziesz miał sporo drobnych ale też i przyziemnych wydatków, które mogą Cię drażnić, męczyć, nie mniej nic nie grozi Twojej finansowej płynności. 
 
Uczucia - Coraz mocniej zaczniesz rozumieć i dogadywać się ze sobą samym poprzez co atmosfera w Twoim związku będzie poprawiała się. Będziesz nawet zdziwiony tym, że jesteś w stanie otworzyć się na pełniejsze wyrażanie siebie. Osoby samotne spod tego znaku zodiaku poprzez sprawy zawodowe poznają w tym miesiącu prawdziwą miłość. 
 
Zdrowie - Dokuczać może Ci kręgosłup, częste osłabienie oraz migrenowe bóle głowy, możesz też ulec dość bolesnej kontuzji. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Dagaz
 
 
 
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
WODNIK
 
 
Praca -Będziesz musiał podjąć naprawdę ważną decyzję, która zaważy na Twojej zawodowej przyszłości. Jeżeli więc będziesz musiał odejść z obecnego miejsca pracy zrób to, ponieważ Twoja odwaga z czasem wyraźnie Ci się opłaci. 
 
Finanse -Może się okazać, że Twoje wcześniejsze decyzje które podjąłeś pod wpływem impulsu zaczną uderzać w Twoje finansowe bezpieczeństwo, stabilizację. Jeżeli podjąłeś za wiele zobowiązań, odczujesz w tym miesiącu ich wagę. 
 
Uczucia -Twoja relacja wejdzie w czas spokoju, wyciszenia wszelkich konfliktów, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na ważnych dla was z partnerem sprawach. Jeżeli poznałeś kogoś w kim się wyraźnie zauroczyłeś bądź ostrożny, ponieważ to co czujesz nie ma nic wspólnego z miłością. 
 
Zdrowie -Zadbaj o swój metabolizm, skontroluj też pracę swojego układu hormonalnego, który zaczyna się wyraźnie rozregulowywać  
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Wodników to runa Eihwaz
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota


 
RYBY
 
 
Praca - Będziesz dość mocno zmęczony swoją pracą, tym co ona każdego dnia wnosi w Twoje życie. Dostrzeżesz że nie jesteś w niej doceniany pod kątem finansowym, co warto będzie byś zakomunikował szefowi, który doceni Twoją odwagę, umiejetność właściwego nazwania pewnych spraw po imieniu. 
 
Finanse -Bądź ostrożny podczas wydawania pieniędzy, zachowuj wyjątkową przeróżność, ponieważ często przychodzić będą do Ciebie takie zbiegi okoliczności poprzez które możesz stracić sporą sumę gotówki. 
 
Uczucia -Będziesz mógł się szczęśliwie zakochać we wrześniu, nie mniej kontroluj swoje emocje, przestań być tak silnie na wszystko wyczulony, nadwrażliwy, w innym razie dość szybko zniechęcisz do siebie osobę którą poznasz 
 
Zdrowie -Możesz nabawić się niestrawności, podrażnienia jelit, odczuwać też będziesz w swoim ciele wyraźne napięcie na tle nerwowym. 
 
Wspomagający znak runiczny na wrzesień dla zodiakalnych Ryb to runa Eihwaz
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
Kiedy: 2022-09-01
Do kiedy: 2022-09-30

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Powitanie Wiosny - Klub WILLA

Kiedy: 2024-03-23

Vito Bambino koncert w Łodzi

Kiedy: 2024-04-18

Sakura Festival w Łodzi

Kiedy: 2024-02-24 - 2024-02-25

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca