Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Horoskop grudzień 2022
 
horoskop Łódź


Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.

Ładowanie...
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 


BARAN

Praca - Ten miesiąc będzie niekorzystny dla Twoich zawodowych spraw, pomysłów które miałeś zamiar w najbliższym czasie wcielić w życie. Osoby z Twojego bezpośredniego otoczenia będą skutecznie blokować praktycznie każdy Twój ruch, co wyzwoli w Tobie silne niezadowolenie, chęć by jak najszybciej zmienić pracę.

Finanse -Wyraźnie zobaczysz że Twój stan posiadania się uszczuplił, masz mnóstwo przyziemnych wydatków, które pozbawiają Cię finansowej płynności, wolności. Przemyśl co w tym temacie powinieneś zmienić, jak inaczej zarządzać swoimi pieniędzmi. 

Uczucia -Ten miesiąc będzie czasem podsumowań, szczególnie jeżeli chodzi o to, czy czujesz się osobą szczęśliwą, kochaną na prawdę. Nie trzymaj się kurczowo obecnego związku, tylko dlatego że masz co do niego wiele wspomnień, sentymentów.

Zdrowie -Zadbaj o swój układ moczowy, skup się też na właściwym oraz pełnym oczyszczeniu swojego organizmu z toksyn, zmień swoją dietę.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Baranów to runa Jera.
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca -Ten miesiąc nie będzie udany dla Twoich zawodowych spraw, musisz więc uzbroić się w cierpliwość, zachować jak największy spokój, opanowanie. W żadnym razie nie okazuj otoczeniu w pracy swojej niepewności, ponieważ współpracująca z Tobą kobieta zechce to wykorzystać przeciw Tobie.  

Finanse - Z jednej strony nic nie będzie zagrażać Twojej finansowej płynności, z drugiej zaczniesz zauważać że sam z siebie wytracasz pieniądze na rzeczy, które nie są Ci potrzebne, postaraj się właśnie w grudniu zaoszczędzić ich więcej niż zazwyczaj.
 
Uczucia - Powinieneś poczuć że odchodzi od Ciebie zwątpienie w swój związek, partnera, sens całej tej relacji. Coraz wyraźniej dostrzegać będziesz, że jest Ci przy tym człowieku dobrze. Jeżeli jesteś samotny podczas wyjazdu który może mieć miejsce w drugiej połowie grudnia poznasz kogoś do kogo poczujesz prawdziwe uczucie.

Zdrowie - Dbaj o swoją witalność, krążenie oraz to by Twoje ciało otrzymywało właściwą ilość ruchu, wysiłku fizycznego.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Byków to runa Ansuz.
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
BLIŹNIĘTA
 
Praca - To czym się zawodowo zajmujesz będzie działać na Ciebie wyjątkowo drażniąco, denerwująco, nie będziesz w stanie obojętnie przejść obok tego co będzie się dziać w Twojej pracy. To, że nie umieć będziesz zachować szeroko rozumianego dystansu do swoich obowiązków powinno być dla Ciebie sygnałem, że czas najwyższy na zmianę firmy, miejsca w którym masz się przecież zawodowo rozwijać. 

Finanse -Sporo wydatków będzie generować Twoje mieszkanie, w żadnym razie nie podejmuj decyzji o zakupie domu, szczególnie jeżeli ma to się wiązać z Twoim zadłużeniem się.  

Uczucia -Wyraźnie czuć będziesz rozczarowanie tą sferą swojego życia, uznasz że nic od niej nie chcesz, nie oczekujesz. Skup się na sobie, poukładaj się ze samym sobą, nie wchodź w jakiekolwiek bliższe relacje, ponieważ nic pozytywnego one Ci nie przyniosą. 
 
Zdrowie - Mężczyźni spod tego znaku zodiaku powinni skontrolować swoją prostatę, dbaj też o swoją kondycję, układ krążenia. 
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych bliźniąt to runa Perthro.
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
RAK
 
Praca -Pomimo że nic złego nie będzie dziać się w Twoim zawodowym otoczeniu, nie skupiaj się na pozorach, bardziej uważanie przyjrzyj się pewnym osobom, zbiegom okoliczności. Możesz dojść do wniosku, że od dawana nie miałeś tak naprawdę pojęcia o tym co się wokół Ciebie dzieje, jak też byłeś w pracy wykorzystywany. 
 
Finanse -Często będziesz musiał w tym miesiącu wybierać na co możesz przeznaczyć swoje pieniądze a na co nie. Twoja finansowa płynność dość mocno się zaburzy co wywoła w Tobie silne poczucie frustracji, złości na cały świat. 
 
Uczucia -Twój związek będzie się coraz mocniej chylił ku upadkowi, co więcej, uznasz że niezależnie od tego jak byś się nie starał i tak nie przynosi to żadnego efektu, partner i tak wie swoje. Nie podejmuj pochopnych decyzji, nie mniej dobrze będzie byś zdystansował się do całej tej relacji. 
 
Zdrowie -Skup się na swojej odporności, zbadaj swoją krew, ponieważ w Twoim organizmie może być sporo niedoborów makro i mikroelementów. 
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Raków to runa Fehu.
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
LEW
 
Praca -Niespodziewanie przyjdzie do Ciebie propozycja zmiany pracy, wejścia z kimś w spółkę, co wyraźnie Cię zaskoczy, wybije z rytmu. Zawsze chcesz się wykazywać, tym samym otrzymasz taką możliwość ważne będzie tylko to, czy będziesz na tyle odważny by podjąć wyzwanie jakie zostanie przed Tobą postawione. 
 
Finanse -Będziesz miał sporo wydatków związanych z licznymi wyjazdami jakie w tym miesiącu na Ciebie spadną. Poza tym zmuszony będziesz zainwestować w poprawę swojej fizycznej sprawności. 
 
Uczucia -Trudno będzie się Ci porozumieć z partnerem, a bardziej zrozumieć to o co mu tak naprawdę chodzi, czego on od waszej relacji chce. Przepaść między Tobą a nim się jeszcze wyraźniej pogłębi co pokaże Ci, że tak naprawdę trudno jest Ci z kimkolwiek być. 
 
Zdrowie - Możesz nabawić się poważniejszego przeziębienia, infekcji wirusowej, kobiety spod tego znaku zodiaku powinny zbadać swoje piersi, wykonać cytologię. 
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Lwów to runa Tiwaz.
  
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
PANNA
 
Praca -Zacznij bardziej wierzyć w siebie, w swoje możliwości, siłę woli, jeżeli tylko przestaniesz być wobec wszystkich w pracy w sposób nienaturalny miły i uległy okaże się, że miejsce w którym pracujesz może Ci jeszcze wiele zaoferować. 

Finanse -Czekają Cię spore wydatki związane z Twoim codziennym życiem, domownikami. Może się okazać, że nagle będziesz musiał wydać sporo pieniędzy na poważną awarię w mieszkaniu, która może być związana z elektryką szwankującą od dawna. 

Uczucia -Szczególnie mężczyźni spod tego znaku zodiaku mogą w tym miesiącu poznać osobę, która stanie się ich docelowym partnerem. Jeżeli tworzysz związek, przestań traktować partnera jak swego rodzaju wyrocznię, kogoś kto za Ciebie będzie rozwiązywał Twoje problemy. 

Zdrowie -Zadbaj o swój układ krążenia, przestań też notorycznie wystawiać swoją głowę na nadmierne jej wychładzanie. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Panien to runa Algiz.
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 
WAGA
 
Praca - Przez moment nabierz nieco więcej dystansu do swojej pracy, obowiązków, przestań tak bardzo wszystko brać do siebie, pamiętaj że łatwo jest się wypalić co zawsze sprowadza na nas problemy i niepowodzenia.
 
Finanse -Sporo pieniędzy będziesz zmuszony wydać na sprawy związane z Twoją rodziną, której potrzeby zaczną wyraźnie Cię przytłaczać. Jeżeli pożyczysz gotówkę kobiecie z Twojej rodziny nie zostaną Ci one przez nią zwrócone. 
 
Uczucia -Twój związek wymaga swego rodzaju restartu, odcięcia się od tego co odnosi się do przeszłości, przykrych wspomnień. Jeżeli zaczniesz w ten sposób podchodzić do swojej relacji wejdzie ona w czas stabilizacji, harmonii.
 
Zdrowie -Grozić Ci może poważniejszy stan zapalny, poza tym często czuć się będziesz przemęczony, możesz też nabawić się dokuczliwego zatrucia pokarmowego.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wag to runa Berkano.
 
 
 
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
SKORPION

Praca
-Twoje sprawy rodzinne, osobiste nie pozwolą Ci zająć się zawodowymi obowiązkami, co zostanie zauważone przez szefa i wyraźnie to mu się nie spodoba. Nagle okaże się, że współpracujesz z osobami na które nie możesz liczyć w trudniejszych dla Ciebie momentach. 

Finanse -Większość tego miesiąca będzie trudna dla Twoich finansów, które dosłownie w oczach będą topnieć. Sama końcówka grudnia pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, właśnie wtedy okaże się że Twoja cała sytuacja bytowa mieć będzie szasnę się ustabilizować. 

Uczucia -Relacja którą tworzysz od dawna Cię męczy, wiesz że tkwisz w niej na siłę, wbrew swojej woli. Zerwij z negatywnymi przyzwyczajeniami, wykaż się odwagą która jest przecież Twoją naturalną cechą i przerwij to co jak sam wiesz już do niczego pozytywnego Ciebie ani partnera nie doprowadzi.

Zdrowie -Zajmij się stanem swoich emocji, przyjrzyj się też temu, czy oby czasem Twój organizm nie ma problemu z właściwym przyswojeniem białka.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Skorpionów to runa Othala.
 
 


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz


 
STRZELEC
 
Praca -Postaw na siebie, na to co jest dla Ciebie najważniejsze jeżeli chodzi o to jak chcesz pokierować rozwojem swojej kariery. Przez dłuższy już czas skupiałeś się za bardzo na innych, stąd też straciłeś czujność w pracy, przestałeś dostrzegać jak inni wykorzystują Twoje pomysły.
 
Finanse -Bądź ostrożny, ponieważ nagle mogą na Ciebie spaść wydatki których w żadnym razie się nie spodziewałeś, a będą one związane z czysto przypadkowym zbiegiem okoliczności. Możesz przez nieuwagę zgubić portfel, kartę bankomatową lub też ktoś w większym skupisku ludzi okradnie Cię. 

Uczucia -Chwilami targać bedą Tobą różne wątpliwości co do lojalności partnera, tego czy jest on wobec Ciebie szczery. Jeżeli zachowasz dystans do samego siebie okaże się że Twoje obawy nie miały żadnych podstaw. 

Zdrowie -Może dokuczać Ci w tym miesiącu kręgosłup, notoryczne osłabienie, przemęczenie. 

Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Strzelców to runa Sowillo.
 
 

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz

 
 
KOZIOROŻEC
 
Praca -Będziesz czuł wyjątkowo mocne zmęczenie swoją pracą, wszystko w Twoim wnętrzu będzie mówiło Ci byś choć na moment odciął się od niej, skupił się na sobie, swoim prywatnym życiu. Pamiętaj, że zmuszanie się do pracy może przynieść Ci więcej szkód niż pożytku.
 
Finanse -Sporo wydatków będzie Cię czekać w tym miesiącu, praktycznie wszystkie będą wiązać się z Twoim mieszaniem, sprawami codziennymi. Twoja swego rodzaju ciężkość myślenia celowo może sprowadzać na Ciebie różnego rodzaju ograniczenia, również te natury materialnej.
 
Uczucia -Twój związek wpadanie w totalną wręcz przewidywalność, którą jeżeli tylko zechcesz możesz przekuć w coś pozytywnego. Jeżeli jesteś samotny przyciągać będziesz do siebie jedynie przelotne znajomości.
 
Zdrowie -Poza problemami natury ciśnieniowo - krążeniowej nic Ci pod kątem zdrowotnym nie zagraża.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Koziorożców to runa Hagalaz.
 
 
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz

 
 
WODNIK
 
 
Praca -Możesz być zupełnie spokojny o swoją pracę, to co się wiąże z tym tematem. Przemyśl jedynie czy oby nie za bardzo się w pewne zawodowe sprawy angażujesz, co w sposób niepotrzebny marnuje tylko Twoją energię.
 
Finanse -Wiele bliskich Ci osób źle życzy Twojemu finansowemu powodzeniu, zastanów się kto tak naprawdę nie może znieść tego, że dajesz sobie radę pod kątem bytowym. Unikaj zaciągania finansowych zobowiązań.
 
Uczucia - Będzie to dobry czas na poznawanie przez Ciebie nowych ludzi, wśród których znajdziesz prawdziwą miłość. W żadnym razie nie zastanawiaj się nad tym, czy może powinieneś dać szansę byłemu partnerowi lub ratować związek, który się praktycznie już rozpadł.
 
Zdrowie -Zadbaj o swoje nerki, drogi moczowe unikaj naziębienia zatok.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Wodników to runa Ansuz.
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota

 
 
RYBY
 
 
Praca -Czasem warto jest wykazać się większą pewnością siebie, asertywnością oraz nieustępliwością, zwłaszcza gdy otaczają Cię osoby, którym przeszkadza to, że Twoja pozycja w pracy jest coraz silniejsza. Jeżeli przestaniesz się kierować zbędnymi sentymentami przyciągniesz do siebie możliwości zaplusowania w oczach szefa.
 
Finanse -Bądź uważany w tym na co będziesz wydawać pieniądze, jeżeli wykażesz się naiwnością co do nich ściągniesz na siebie poważne finansowe problemy, z których długo nie wyjdziesz. Uważaj by nie zgubić kosztownej rzeczy, która wiele dla Ciebie znaczy.
 
Uczucia -Zupełnie nic nie zmieni się w tym temacie, nie licz na to że grudzień przyniesie Ci możliwość poznania kogoś z kim połączy Cię uczucie. Jeżeli trwasz w związku który tylko Cię coraz silniej męczy zmuszony będziesz dalej go tolerować, ponieważ nie znajdziesz w sobie sił na to by cokolwiek zrobić, wpłynąć tak naprawdę na swoją siłę woli, moc sprawczą.
 
Zdrowie -Dokuczać Ci może wątroba, cały układ trawienny stąd też powinieneś o niego dbać, zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nie przeforsuj też swojego kręgosłupa krzyżowo - lędźwiowego.
 
Wspomagający znak runiczny na grudzień dla zodiakalnych Ryb to runa Sowillo.
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca