Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Horoskop styczeń 2023
 
horoskop Łódź


Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.

Ładowanie...
 
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 

 
 
BARAN

Praca -  Przed Tobą czas przemyśleń związanych z tym co powinieneś zrobić ze sobą, jeżeli chodzi o to, jak dalej chcesz pokierować rozwojem swojej kariery. Od dłuższego czasu zdajesz się na działanie przypadku, tym samym zacznij brać zawodowe sprawy w swoje ręce.

Finanse -Możesz być zupełnie spokojny o bezpieczeństwo swoich finansów, nie daj się jedynie naciągnąć na zainwestowanie pieniędzy w coś czego zupełnie nie potrzebujesz. 

Uczucia -Trudno będzie się Ci porozumieć z partnerem, co więcej wyraźnie poczujesz, że nie chcesz budować z nim swojej dalszej przyszłości. Wykaż się odwagą i zakończ relację która Cię nie spełnia.

Zdrowie -Uważaj na swoje drogi oddechowe, gardło, możesz nabawić się w ich obrębie poważnej infekcji.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Baranów to runa Kenaz
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca -Przemyśl co chcesz pod kątem zawodowym robić, w czym się spełniać. Nie oglądaj się za siebie, jeżeli tylko będzie to możliwe załóż swoją firmę, bądź wejdź z kimś kogo dobrze znasz we współpracę. Zacznij myśleć o sobie, zrozum że pracujesz po to by przede wszystkim uszczęśliwiać siebie. 

Finanse -Unikaj podróży, ponieważ ściągną one na Ciebie finansowe problemy, których nie uda się Ci przewidzieć. Warto też będzie byś zainwestował więcej pieniędzy w swój komfort codziennego życia, w to, by osoba z którą ewentualnie jesteś poczuła się dla Ciebie ważna.
 
Uczucia -Styczeń pozwoli Ci poznać wielu ciekawych ludzi, z którymi połączy Cię przyjaźń, prawdziwa więź. Nie licz jednak na to, że coś znaczącego zadzieje się w sferze Twoich uczuć, nie uda się Ci w tym miesiącu szczęśliwie zakochać. 

Zdrowie -Dokuczać zaczną Ci oczy, które wymagać będą lekarskiej kontroli, poza tym przyjrzyj się temu jak funkcjonuje Twój układ krążenia, praca serca. 

Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Byków to runa Algiz
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 
 
 
BLIŹNIĘTA
 
Praca - Czekać będzie Cię w tym miesiącu wiele zawodowych wyzwań, trudno będzie Ci nad wszystkim zapanować, tak wpływać na czas by umożliwił Ci on sprostanie temu czego oczekuje od Ciebie szef. Przemyśl, czy oby obecna praca nie jest dla Ciebie za męcząca, zbyt wiele Cię kosztująca, jeżeli chodzi o energię jaką w nią musisz wkładać. 

Finanse - Sporo pieniędzy będziesz musiał wydać na sprawy związane z Twoim mieszkaniem, co skutecznie wyprowadzi Cię z równowagi, zmusi Cię do oszczędzania na sobie samym.

Uczucia -Twoje próby wpływania na partnera, tak by konflikty między wami mogły się załagodzić, wyjaśnić na nic się zdadzą. Będziesz musiał pogodzić z faktem, że czasem trzeba dać za wygraną, na siłę nikogo nie uszczęśliwisz.
 
Zdrowie -Zadbaj o swoją kondycję, zacznij więcej się ruszać, poza tym skontroluj stan swojej krwi. Pod koniec stycznia grozi Ci uraz związany z kręgosłupem lędźwiowym.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Bliźniąt to runa Dagaz

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 
 
 
RAK
Praca -Musisz uzbroić się w cierpliwość, nic nie będzie w sprawach zawodowych szło po Twojej myśli, co więcej wcielane przez Ciebie rożnego rodzaju projekty będą się gmatwać, napotykać na przeszkody. Zastanów się czy na swoje barki nie wziąłeś za wiele, poprzez co teraz wszystko czego byś się w pracy nie dotknął zaczyna przeciekać Ci przez palce.
 
Finanse -Więcej niż zwykle pieniędzy pochłaniać będą Twoje codzienne sprawy, trudno więc będzie Ci zachować spokój odnośnie finansów. Przez swoją nieuwagę możesz stracić znaczną sumę gotówki, z czego przez dłuższy czas nie zdasz sobie sprawy.
 
Uczucia -Zachowanie partnera będzie się coraz mocniej z Tobą kłócić, dostrzegać będziesz, że wyraźnie skupia się on na sobie, na tym co tylo dla niego jest ważne. Zacznij rozmawiać z nim o swoich odczuciach, w innym razie przepaść niedomówień będzie między wami rosła. 
Zdrowie -Skup się na pracy swojej wątroby, tym jak radzi sobie ona z pozbywaniem się z Twojego organizmu różnego rodzaju złogów.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Raków to runa Jera
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszLEW
 
Praca -Trudno będzie Ci zachować wewnętrzny spokój, a to z tego względu że będą Cię w pracy otaczać takie sytuacje, zbiegi zdarzeń, które skutecznie wybijać będą Cię z rytmu, równowagi. Poczujesz dobitniej jak miejsce w którym pracujesz Cię ogranicza, działa wręcz na Ciebie destrukcyjnie.
 
Finanse -Będziesz mieć sporo wydatków związanych ze sprawami formalnymi, zdrowotnymi, bądź ostrożny podczas prowadzenia samochodu, ponieważ możesz doprowadzić do sytuacji która sprowadzi na Ciebie bardzo drogi mandat. 
 
Uczucia -Mieszać będą się w Tobie przeróżne odczucia, względem związku który tworzysz. Cały czas nie będziesz w stanie określić się co do niego, tego co on Ci daje i czy oby na pewno jest dla Ciebie na tyle ważny, byś skupił na nim całą swoją uwagę. 
 
Zdrowie -Dbaj o swoje drogi oddechowe, może Ci też w styczniu grozić poważna wirusowa infekcja związana z układem pokarmowym.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Lwów to runa Dagaz  
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 PANNA
 
Praca -Musisz przygotować się na trudniejszy zawodowo czas. Czekać Cię będzie w pracy sporo niepowodzeń, rozczarowań, możesz dowiedzieć się że nie uda się Ci zmienić stanowiska na co od dawna czekasz. Mimo to nie podejmuj nagłych decyzji, podyktowanych emocjami, ponieważ firma w której pracujesz jeszcze Cię pozytywnie zaskoczy.

Finanse -Sporo pieniędzy będziesz musiał wydać na sprawy związane dosłownie z Twoim mieszkaniem, w którym mnożyć się zacznie od awarii, które wyraźnie Cię zaczną męczyć i przytłaczać. Przemyśl, czy nie warto jest zainwestować w poprawę energetyki swojego mieszkania.

Uczucia -Zaczniesz nie ufać partnerowi, co więcej tracić będziesz do niego szacunek, co powinno dać Ci wiele do myślenia. Problem tkwi tym razem w Tobie, ponieważ wbrew sobie związałeś się z tym człowiekiem, zacznij być w końcu szczery wobec siebie i podejmij odpowiednie decyzje, które pozwolą Ci poczuć się ze sobą lepiej, przestaniesz też krzywdzić osobę z którą obecnie jesteś.

Zdrowie - Często w styczniu odczuwać będziesz problemy związane z układem nerwowym, możesz nagle być też zmuszony do odwiedzania stomatologa.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Panien to runa Jera
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 
WAGA
 
Praca -Będzie to dobry miesiąc dla Twoich zawodowych spraw, możesz spodziewać należącego Ci się od dawna awansu, premii, inaczej pisząc wyraźnych dowodów na to że Twoja pracowitość, sumienność jest przez szefa doceniana.
 
Finanse -Czekać Cię będą wydatki związane z poprawą Twojej kondycji, sprawności fizycznej. Ktoś z grona Twoich przyjaciół chcieć będzie pożyczyć od Ciebie sporę sumę pieniędzy nad czym się powinieneś mocno zastanowić. 
 
Uczucia -W tej sferze zapanuje zupełny zastój oraz marazm, nie uda się Ci z partnerem porozumieć, wyraźnie też poczujesz, że nie masz nawet zbyt wielkiej ochoty na to by zabiegać o to, by wasza relacja się poprawiła.
 
Zdrowie -Możesz nabawić się stanu zapalnego organizmu, zwłaszcza w rejonie układu moczowego, poza tym odniesiesz wrażenie, że jesteś bardziej niż zwykle podatny na wychładzanie organizmu.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Wag to runa Perthro
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 


SKORPION
Praca -Bądź ostrożny podczas zajmowania się w pracy wszelkimi urzędowymi, formalnymi sprawami. Będziesz w tym miesiącu często roztargniony a tym samym możesz popełnić błędy, które ściągną na Ciebie gniew szefa.

Finanse -Nieustannie w styczniu ktoś będzie chciał wyciągać od Ciebie pieniądze, tak wpływać na Twoje współczucie byś uległ namowom, które tak naprawdę okażą się czystą manipulacją. Jeżeli nie będziesz słuchał tego co podpowiada Ci intuicja narazisz się na poważne finansowe straty.

Uczucia -W gronie znajomych możesz poznać kogoś z kim stworzysz prawdziwy, dobry związek. Ważne jest to byś nie zamykał się w domu, przełam swoje rozleniwienie, poczucie, że w sumie to nie masz najmniejszej ochoty gdziekolwiek bywać, ponieważ ludzie jako tacy coraz częściej Cię sobą rozczarowują.

Zdrowie -Uważaj na stany zapalne organizmu, możesz też często czuć się czymś podminowany, nadpobudliwy.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Skorpionów to runa Raidho
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 


Praca -Często będziesz zmęczony pracą, drażnić Cię w niej będzie wszystko i wszyscy. Prawda jest taka, że żyłeś tylko zawodowymi obowiązkami, stąd teraz czujesz się wypalony, najwyższy czas udać się na należący Ci się urlop.

Finanse -Spodziewaj się miłych wiadomości, niespodzianek dzięki którym Twoja finansowa sytuacja będzie mieć szansę się odmienić. Mogą w styczniu wrócić do Ciebie pieniądze na które od dawna czekasz.

Uczucia -Raz na zawsze się ze sobą rozmów, doprecyzuj to czego od tej sfery życia oczekujesz. Jeżeli będziesz ze sobą spójny, poukładany spotkasz człowieka który jest Ci przeznaczony.

Zdrowie -Zadbaj o swój kręgosłup, warto też będzie byś skupił się na swoich emocjach, ponieważ coraz częściej jesteś napięty, niespokojny co wpływa na Twoją odporność organizmu.

Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Strzelców to runa Dagaz
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 
 


Praca -Będzie to dla Ciebie dość mocno pracowity miesiąc, co często będzie Cię drażnić, wybijać z rytmu. Czuć się będziesz chwilami przytłoczony swoją pracą, obowiązkami, nie będziesz umiał sam ze sobą się porozumieć co potęgować może w Tobie poczucie, że nie panujesz nad czasem jaki poświęcasz pracy.
 
Finanse - Możesz być zupełnie spokojny o swoje finanse, ważne to byś z lekkością do nich podszedł, nie staraj się sztywno nad nimi za wszelką cenę panować. Zainwestuj w coś co da Ci radość.
 
Uczucia -Ten temat Twojego życia niczym Cię nie zaskoczy, nie spodziewaj się więc żadnych zmian jeżeli chodzi o związek jaki tworzysz, jeżeli jesteś sam również nic z tym stanem rzeczy się nie zmieni. Przemyśl co dla Ciebie pod kątem uczuć jest najlepsze, czego tak właściwie od nich chcesz.
 
Zdrowie -Czuć się będziesz silnie przemęczony, osłabiony zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Często dokuczać Ci będzie kręgosłup krzyżowy, zacznij bardziej o swoje zdrowie dbać.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Koziorożców to runa Fehu
 
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 


Praca -Możesz być zupełnie spokojny o swoją pozycję w pracy, w styczniu nie czeka Cię nic co miało by skutecznie wpłynąć na Twoje zawodowe bezpieczeństwo. Może się okazać, że szef zechce Cię wysłać na jakieś szkolenie, kurs który podniesie Twoje kwalifikacje.
 
Finanse -Zostaniesz zaskoczony naprawdę pozytywnymi wiadomościami które odnosić się będą do poprawy i ustabilizowania się Twojej sytuacji bytowej. Początek roku powinien systematycznie odcinać od Ciebie obciążenia, zależności które nie pozwały Ci pod kątem finansowym spokojnie funkcjonować. 
 
Uczucia -Związek który tworzysz wejdzie w czas zawieszenia, kompletnego bezruchu jeżeli chodzi o jego przestrzeń, tym samym sam nie będziesz wiedzieć co z tą relacją dalej zrobić, czego tak właściwie oczekujesz od siebie i partnera.
 
Zdrowie -Dbaj o swój układ pokarmowy, przyjrzyj się temu jak się odżywiasz, czy sam nie wpływasz negatywnie na swoje ogólne zdrowie.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Wodników to runa Wunjo

 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
 


Praca -W końcu wszystko będzie się układać w Twojej pracy tak jak tego oczekujesz, postaraj się więc zajmować innymi ważnymi dla Ciebie sprawami, związanymi z Twoim życiem osobistym. Pamiętaj, że nie możesz nieustannie myśleć tylko o obowiązkach.
 
Finanse -Bliska Ci kobieta będzie chciała naciągnąć Cię na pożyczkę, która z czasem wpłynie na wasze relacje negatywnie. Staraj się nie dokonywać w styczniu niezaplanowanych przez Ciebie zakupów, inwestycji.
 
Uczucia Jeżeli wszedłeś w nowy związek szybko się nim rozczarujesz, dostrzeżesz że partner jest kimś zupełnie innym niż Ci się to wydawało. Przemyśl czy nie jest tak, że zawsze wykazujesz się zbędną naiwnością, zbytnią otwartością wobec osób które poznajesz, co ściąga na Ciebie same problemy.
 
Zdrowie -Możesz często odczuwać dolegliwości związane z ciśnieniem, dokuczać Ci też będą uporczywe migreny, zawroty głowy. Kobiety spod tego znaku zodiaku powinny skontrolować stan swojego układu hormonalnego.
 
Wspomagający znak runiczny na styczeń dla zodiakalnych Ryb to runa Othala
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy:
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca