Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Wege Festiwal Łódź
Wege Festiwal w Łodzi
Już 25-26 lutego w Łodzi odbędzie się święto wszystkich wegetarian - Wege Festiwal! Co czeka nas na najbliższej edycji Wege Festiwalu? Bez wątpienia najlepsza kuchnia polskich wege restauracji i blogerów, która specjalnie z tej okazji zjeżdża się z całego kraju.

Ładowanie...
Wegetarianizm pochodzi z Indii, a jako religia lub filozofia życia istnieje już ponad 3000 lat. Jednym z pierwszych znanych wegetarian był podobno sam Pitagoras. 
 
Wege Festiwal to najbardziej rozpoznawalne w Polsce targi kuchni wegetariańsko-wegańskiej. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata. 
Wege Festiwal zawita do Łodzi zrzeszając mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Znajdziecie tutaj pyszne dania od street foodu, poprzez kuchnię japońską, koreańską, afgańską, polską, aż po wegańskie lody i ciasta.
Rozsmakujcie się w bezmięsnej kuchni z Wege Festiwalem!
 
 
Wśród patronów medialnych wydarzenia znalazł się serwis Łodzianin.
Polecamy i zapraszamy na kulinarną ucztę w Łodzi.

 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca