Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
Horoskop RUNY 2023

Runiczny horoskop luty 2023

Data publikacji: 2023-02-01
  Sprawdź aktualny horoskop runiczny dla swojego znaku zodiaku.
Kilka słów od Runisty Arkadiusza:
Od lat zajmuję się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota.
Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki los, przez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość,
która zawsze zmotywowana jest naszymi decyzjami i postanowieniami.
 

 

 

 

 

 

Horoskop Runista Arkadiusz

 BARAN

Praca - Twój szef pokaże się z jak najbardziej negatywnej strony, jeżeli chodzi o jego podejście do Twojej osoby. Zrozumiesz, że jest on Twoim wrogiem, liczy się u niego tylko podporządkowywanie sobie innych, a tym samym zacznij na poważnie rozglądać się za nowym miejscem pracy.

Finanse - Sporo może kosztować Cię naprawienie poważnej awarii związanej z hydrauliką w Twoim domu, poza tym bądź ostrożny podczas jazdy samochodem, ponieważ może zostać nałożony na Ciebie mandat za przekroczenie prędkości. 

Uczucia -Twój związek będzie Cię często drażnił, nie mniej jeszcze mocniej uświadomisz sobie jak mocno jesteś związany z partnerem, jak wiele was ze sobą łączy. Osoby samotne spod tego znaku zodiaku będą miały możliwość wejść w dość intensywny romans.

Zdrowie -Zadbaj o swoje stawy, kręgosłup, możesz zacząć odczuwać wyraźne dolegliwości natury reumatycznej.
 
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Baranów to runa Fehu
 
 
 
img.php?id=5556


 
BYK

Praca - Często będziesz czuł się roczarowany tym czym się zawodowo zajmujesz, męczyć też zaczną Cię osoby z którymi współpracujesz. Jesteś poważnie przemęczony, udaj się na choć chwilowy urlop, w innym razie w niedługim czasie nie będziesz mógł znieść tego konkretnego miejsca. 

Finanse - Los będzie sprzyjał bezpieczeństwu Twoich finansów ich właściwemu obiegowi, nie mniej staraj się nie kierować pierwszym wrażeniem podczas podejmowania decyzji na co chcesz je wydawać. Może się okazać, że sam skazałeś się na niepotrzebne zupełnie finansowe straty.
 
Uczucia -W żadnym razie nie będziesz chciał skupiać się na swoim związku, uczuciach, tym by zażegnać nieporozumienia między Tobą a partnerem. Poczujesz się tak jakby Ci zupełnie nie zależało na tej sferze życia, co powinno stać się dla Ciebie sygnałem świadczącym o tym, że osoba z którą jesteś nie pasuje do Ciebie a Ty do niej. 

Zdrowie -Skup się na swoim metabolizmie, przemianie materii oraz układzie trawiania. Możesz też nabawiać się przewlekłej infekcji gardła. 

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Byków to runa Isa

 
 
Runy Łódź Runista ArkadiuszBLIŹNIĘTA
 
Praca -Wiele będzie mogło się zadziać w Twoich zawodowych sprawach, możesz w tym miesiącu wiele osiągnąć jak i też stracić, tym samym bądź uważny, ponieważ musisz wyłapywać najmniejsze szczegóły które pozwolą Ci odpowiednio wychwytywać przychodzące do Ciebie sytuacje.

Finanse - Czeka Cię nieco więcej wydatków związanych ze sprawami urzędowymi, zdrowotnymi, poza tym możesz być zupełnie spokojny o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy. Przyjrzyj się jedynie temu, czy oby nie jesteś wykorzystywany przez najbliższych, traktowany jako łatwy dostęp do pieniędzy.

Uczucia -Często będziesz miał poczucie, że oddalasz się od partnera, przestaje istnieć to co was połączyło. Będą to tym razem jedynie Twoje wybujałe przemyślenia, na których nie powinieneś się zupełnie skupiać.

Zdrowie -Możesz czuć się osłabiony, postaraj się z większą uwagą zadbać o to jak się odżywiasz a tym samym wzmacniasz swoją odporność organizmu.
 
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych bliźniąt to runa Ansuz

 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
RAK
PracaWiele dziać się będzie w Twojej pracy, przygotuj się na różnego rodzaju zmiany, które wymagać będą od Ciebie elastyczności, pewności siebie. W Twoim najbliższym otoczeniu znajduje się mężczyzna, który za wszelką cenę chce zająć Twoje miejsce w firmie. 

Finanse -Jeżeli planujesz w tym miesiącu na chwilę wyjechać po to, by wypocząć przygotuj się na znacznie większe związane z tym pomysłem wydatki. Zacznij też zdroworozsądkowo podchodzić do tego jak zażądasz swoimi pieniędzmi, często sam narażasz się na finansowe straty.

Uczucia -W lutym poznasz osobę z którą połączy Cię uczucie, co ważne wyda się Ci ona idealnie nadająca się do tego by stać się Twoim prawdziwym przyjacielem, któremu możesz się ze wszystkiego zwierzyć.

Zdrowie -Dokuczać będzie Ci w najbliższych tygodniach kręgosłup, możesz też często odczuwać dokuczliwe bóle głowy, problemy natury ciśnieniowo - krążeniowej, zacznij też bardziej dbać o stan swoich zębó.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Raków to runa Ansuz
 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
 LEW

Praca -Przemyśl czy nie lepiej będzie gdy skupisz się na poszukiwaniu nowej pracy, miejsca w którym poczujesz się na swoim miejscu. To czym się obecnie zawodowo zajmujesz nie daje Ci już żadnej radości, stąd też przestań zmuszać się do czegokolwiek, co tylko potęgować będzie coraz wyraźniej odczuwalną przez Ciebie frustrację, napięcie.
 
Finanse -Przeznacz sporą część pieniędzy na poprawienie swojej kondycji, fizycznej sprawności, zacznij tym samym w sposób bardziej sensowny inwestować w samego siebie. 

Uczucia -Jeżeli jesteś w związku, który do tej pory Ci odpowiadał zaczniesz dostrzegać w nim rysy, niedoskonałości, które zaczną Cię odsuwać od partnera co szybko wpłynie na pogorszenie się waszej relacji, komunikacji.

Zdrowie -Zadbaj o swoją witalność, przyjrzyj się temu jak co niektóre składniki które przejmujesz w jedzeniu wpływają na Twoje samopoczucie, metabolizm.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Lwów to runa Ansuz  


 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
PANNA

Praca -Czas najwyższy byś pokazał w pracy swoją siłę, stanowczość, przestań rezygnować z siebie. Udowodnij szczególnie szefowi że doceniasz siebie, co automatycznie wpłynie na zmienę jego myślenia o Tobie, oceniania Twoich możliwości.

Finanse -Przez nieuwagę możesz nabawiać się poważnej kontuzji, urazu z którego wyjście będzie Cię drogo kosztować. Bądź jak najbardziej skoncentrowany podczas robienia zakupów, możesz w ich trakcie zostać okradziony.

Uczucia -Często przyciągasz do siebie osoby, które prędzej czy później Cię ograniczają, wpływają na Twoje poczucie godności. Jeżeli nie popracujesz nad sobą w żadnym razie nie angażuj się w znajomość, którą będziesz mógł w lutym zapoczątkować.

Zdrowie -Grożą Ci różnego rodzaju wypadki, które będą miały wpływ na Twoją kondycję, fizyczną sprawność, codzienne funkcjonowanie.

Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Panien to runa Ansuz

 
Runy Łódź Runista ArkadiuszWAGA

Praca -Skup się na tym co masz, nie dokonuj żadnych istotnych działań w tym miesiącu, ponieważ i tak nie uda się Ci w sposób realny odmienić swojej zawodowej przestrzeni. Pamiętaj, że trzeba zawsze umieć wykorzystywać to co daje nam los w postaci różnych zbiegów okoliczności.

Finanse -Czekać Cię będzie sporo wydatków związanych z szeroko pojętymi sprawami urzędowymi, formalnymi. Jakiś mężczyzna, który może być Twoim znajomym będzie chciał Cię wciągnąć w inwestycję, która z czasem sprowadziła by na Ciebie poważne materialne problemy.

Uczucia -Luty będzie dobrym czasem na poznanie nowych osób, staraj się więc jak najwięcej wychodzić z domu, spotykać się ze znajomymi, ponieważ zostaniesz zapoznany z człowiekiem, który stanie się Twoim życiowym partnerem.

Zdrowie -Dbaj o swój układ trawienia, krążenia, poza tym możesz czuć wyraźne objawy osłabienia organizmu.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wag to runa Naudhiz

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
SKORPION

Praca - Los będzie stał po Twojej stronie, tym samym zawalcz o siebie w firmie, tak by zaczęto Cię bardziej doceniać, dostrzegać Twój wysiłek, poświęcenie. Będzie to dobry miesiąc na zakładanie przez Ciebie swojej działalności, rozwijania skrzydeł które często sam sobie podcinałeś.

Finanse -Bądź wyjątkowo ostrożny w tym jak będziesz zarządzał pieniędzmi. Luty będzie trudnym dla Twoich finansów miesiącem, spadać będzie na Ciebie dosłownie wszystko jeżeli chodzi o różne zobowiązania poprzez co Twoja finansowa płynność wyraźnie się zaburzy.

Uczucia -W Twoich uczuciach zapanuje zastój, czuć również będziesz wyraźne rozczarowanie partnerem, dzięki czemu odniesiesz wrażenie, że trwanie w tej relacji budzi w Tobie coraz więcej niechęci, rozgoryczenia.
Zdrowie -Zadbaj o swoją witalność, możesz nabawić się poważnego stanu zapalnego organizmu, którego przez długi czas nie będziesz się mógł pozbyć.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Skorpionów to runa Dagaz

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
STRZELEC
 
Praca -Postaw w tym miesiącu na pracę, przez moment wyłącz się z domowych, codziennych spraw. Czasem trzeba coś wybrać, nakierować się na to, co jest dla nas najważniejsze na daną chwilę. Jeżeli skupisz się w pełni na tematach zawodowych otrzymasz za to bardzo cenną zapłatę w postaci awansu.
Finanse

Uczucia -Postaraj się zapanować nad co niektórymi swoimi emocjami, odczuciami, ponieważ zawsze źle wychodzisz na tym jeżeli zbyt mocno zatracasz się w tym co od dawana jest w Twoim wnętrzu stłumione. Zacznij bardziej świadomie zarządzać swoją emocjonalną przestrzenią, dzięki czemu zażegnane będą konflikty w Twoim związku.

Zdrowie -Dokuczać będzie Ci kręgosłup, problemy związane z Twoim układem nerwowym. Poza tym czuć się będziesz nieustannie przemęczony, znużony.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Strzelców to runa Thurisaz
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz
KOZIOROŻEC
 
Praca -Będziesz odczuwał wyraźne zmęczenie pracą, tym czym się musisz w niej zajmować. Coraz wyraźniej też odczuwać będziesz chęć wprowadzenia zmian, które pozwoliły by Ci poczuć że się rozwijasz. Zacznij więc w sposób efektywny zastanawiać się nad tym co możesz realnie zrobić, by czuć się zawodowo bardziej spełniony.

 
Finanse -Możesz być spokojny o ogólne bezpieczeństwo Twoich finansów, stań się jedynie bardziej precyzyjny w ich zarządzaniu oraz planowaniu tego na co będziesz wydawać swoje pieniądze.

 
Uczucia -Czuć się będziesz mocno niestabilnie ze samym sobą, gromadzić się będą w Tobie skrajnie różne odczucia, które mogą wpływać na Twoją relację. Jeżeli jesteś samotny podczas załatwiania spraw urzędowych poznasz kogoś z kim połączy Cię prawdziwe uczucie.

 
Zdrowie -Będziesz czuł wyraźne dolegliwości związane z Twoim kręgosłupem, układem nerwowym. Często dokuczać Ci też będą różnego rodzaju nerwobóle.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Koziorożców to runa Othala < 
Runy Łódź Runista Arkadiusz

 


WODNIK

 
Praca -Musisz być cierpliwy, ponieważ wiele ważnych dla Ciebie zawodowych projektów się będzie blokować a Ty sam poczujesz się bezradnie, tak jakbyś nie był w stanie przeforsować niczego. Zastanów się co możesz najlepszego dla siebie zrobić pod kątem zawodowym, co tak naprawdę pozwoli poczuć się Ci spełnionym człowiekiem.
 
Finanse -Spadnie na Ciebie sporo wydatków związanych ze sprawami urzędowymi, może się też okazać, że o pewnych opłatach zapomniałeś co teraz sprawdzi na Ciebie poważne finansowe problemy. 
 
Uczucia -Pewne niedomówienia między Tobą a partnerem powinny się jednoznacznie wyjaśnić, w Twój związek wejdzie harmonia, spokój. Przemyśl, kto z grona znajomych może źle życzyć Tobie i partnerowi.
 
Zdrowie -Zadbaj o swoje nerki, całą gospodarkę wodną Twojego organizmu. Często możesz też odczuwać dokuczliwe migrenowe bóle głowy. 
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Wodników to runa Naudiz

 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota

 
 
RYBY
 
Praca -Będzie to trudny miesiąc jeżeli chodzi o ten aspekt Twojego życia. Musisz przygotować się na wiele niepowodzeń, rozczarowań, oporu szefa, który przeciwstawiać się będzie dosłownie wszystkiemu co będzie wiązać się z Twoimi pomysłami, argumentami. Może się też okazać, że będziesz zmuszony do zaczęcia poszukiwań nowego miejsca pracy.
 
Finanse -Bądź uważny w planowaniu swoich wydatków, ponieważ Twoje mieszkanie może sprowadzić na Ciebie poważne finansowe straty co może się wiązać nawet z tym jak wygląda energia, która tworzy najmocniej związaną z Tobą przestrzeń.
 
Uczucia -Możesz poczuć w sobie wyraźny opór przed tym by zaangażować się bardziej w jakąkolwiek relację. Nie zamknąłeś za sobą przeszłości, dlatego trudno będzie Ci zaufać komukolwiek kto poczuje do Ciebie coś więcej niż zwykłą sympatię.

Zdrowie - Dbaj o swoje drogi oddechowe, ponieważ możesz nabawiać się nawet zapalenia płuc.
Wspomagający znak runiczny na luty dla zodiakalnych Ryb to runa Kenaz
 
 
 
Sprawdź wszystkie horoskopy: 
 
Runy Łódź Runista Arkadiusz wróżenie z run i tarota
 
Horoskop przygotował Runista Arkadiusz
Wróżenie z Run i Tarota, Oczyszczanie, Analiza aury:
www.RunistaArkadiusz.pl
Kiedy: 2023-02-01
Do kiedy: 2023-02-28

Brak komentarzy

Imprezy w Łodzi

<
Styczeń 2023
>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd

Polecane wydarzenia w Łodzi

Łódź Design Festival 2024

Kiedy: 2024-05-21 - 2024-05-26

JUWENALIA 2024 Uniwersytet Łódzki i UMED

Kiedy: 2024-05-08 - 2024-05-10

15. edycja ŁDZ DUB CLUB

Kiedy: 2024-03-23

Łodzianin:: łódzkie konkursy

Wygraj bilety do Kina Charlie!
Kiedy: 2023-08-01 00:00:00 - 2024-08-01 23:55:00

Obserwuj nas
Współpraca