Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Targi biżuterii i minerałów w Łodzi: Interstone 2023
Interstone 2023 Łódź Targi biżuterii i minerałówINTERSTONE - Giełda i wystawa minerałów, skał, skamieniałości i wyrobów jubilerskich. Tego cyklicznego wydarzenia wszystkim miłośnikom rzeczy pięknych, przedstawiać nie trzeba. Kwietniowa edycja targów Interstone to moc atrakcji wystawienniczych. Na zwiedzających czekać będą przedmioty ze wszystkich zakątków świata, niezwykłe okazy przyrodnicze i naturalne wyroby jubilerskie. To będzie również prawdziwa podróż w czasie, do prehistorycznego świata dinozaurów.

Ładowanie...

Co dokładnie czeka zwiedzających podczas tegorocznej, wiosennej edycji targów, które swój początek mają jeszcze w latach 70-tych?

 
Jak już wspomnieliśmy, wystawcy zaprezentują naturalną i przede wszystkim nieszablonową, na wskroś oryginalną, biżuteria z minerałami, a także skarby naszej ziemi - czyli głęboko skrywane przez tysiące lat minerały, skamieniałości oraz kamienie szlachetne.
Zobaczymy też kolekcjonerskie kamienie ozdobne i artystyczne, niepowtarzalne rękodzieła.
 
Pasjonatom historii przyrody, polecamy ekspozycję kości dinozaurów i zębów prehistorycznych rekinów (w tym wymarłego rekina megalodona).
Dodatkowo wystawiane będą również bursztyny, perły i coś zupełnie nie z naszej planety, czyli...meteoryty!
 
Zobaczymy dorobek około 180-ciu wystawców z Polski i z zagranicy. Nie tylko producentów, ale także kolekcjonerów. 
 
Bilet ulgowy 6 zł
Bilet normalny 8 zł

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca