Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Film Bezmiar w DKF
Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na seans z cyklu „Człowiek w Zagrożeniu” pt. „Bezmiar” oraz spotkanie z Aleksandrą Dulas z Fundacji SPUNK oraz Robertem Milczarkiem z ‘Seansu Psychologicznego’. Organizatorzy zachęcają do dyskusji i dzielenia się swoimi problemami. To cenne spotkanie dla wszystkich szukających pomocy i zainteresowanych rozwojem człowieka. To również niezwykły wieczór dla kinomanów i wielbicieli sławnej, doskonałej hiszpańskiej aktorki, jaką jest urodzona w 1974 roku w Madrycie Penelope Cruz.

 

Ładowanie...
Zapowiada się niezwykle interesujący seans. „Bezmiar” (2022) w reż. Emanuele Crialese, to film bardzo angażujący emocjonalnie. Po seansie odbędzie się spotkanie z Aleksandrą Dulas z Fundacji SPUNK, która od 2010 r. zajmuje się edukacją seksualną dla młodzieży, rodziców i nauczycieli. Nazwa fundacji w języku angielskim oznacza odwagę. Spotkanie poprowadzi psycholog Robert Milczarek z Seansu Psychologicznego. „Bezmiar” to według The Hollywood Reporter, film o bezmiarze uczuć, o dojrzewaniu niezależnie od wieku. Główną rolę gra znakomita Penelope Cruz, która wykazuje autentyczną chemię ze wszystkimi występującymi w filmie dziećmi.
 
Kilka słów o scenerii i fabule:  Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych. To lata pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś.
 
 Bilety 25 zł 
 

Imprezy w Łodzi

Wyszukiwarka

Łodzianin: łódzkie konkursy

  • Konkurs

Obserwuj nas


Współpraca